نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: مشكل در اتصال ويندوز 7 به اينترنت در شبكه

نام حقيقي: یاسر

عضو عادی شناسه تصویری yaser_a
    نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    26

مشكل در اتصال ويندوز 7 به اينترنت در شبكه

سلام دوستان

شبكه اي با حدود 120 يوزر دارم و همگي از ويندوز XP استفاده مي كنند . ارتباط با اينترنت نيز از طريق آيزا هست . شبكه هم دامين هستش .
    شبكه طوري هست كه به محض اتصال يك كامپيوتر به شبكه تمام كانفيگ هاي شبكه از طريق DHCP ست مي شه و اون كامپيوتر ميتونه از شبكه و اينترنت استفاده كنه حتي اگه وارد دامين نشه .

حالا مشكل اينه كه دو تا لپتاپ دارم كه روشون ويندوز 7 هست . اينارو كه به شبكه ميزنم وارد شبكه ميشن . فولدر هاي شير شده رو ميبينن و همه چيز رو ولي به اينترنت متصل نمي شن و ارور از سمت آيزا دريافت ميكنن.

توي آيزا هم همه پروتوكل ها رو براشون باز كردم ولي بازم به اينترنت وصل نميشن .

لطفا راهنمايي كنيد من با ويندوز 7 خيلي كار نكردم . در ضمن يكي starter هست و يكي home premium كه خيلي با هم فرقي ندارند .

با تشكر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: هومن

عضو عادی شناسه تصویری houman_wan
    نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    11
    منظورت چیه که به اینترنت وصل نمیشن ؟ پینگ یاهو و 4.2.2.4 رو داری؟ جواب پینگ ها چیه ؟

نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    26
    دوست عزيز

من ping ياهو يا دي ان اس هاي ديگه رو ندارم . فقط امكان ping كامپيوتر هاي داخلي رو دارم . حتي امكان پينگ سرور هاي شعبه ( اراك ) كه از طريق VPN با تهران ارتباط دارند رو هم دارم .

راستي جواب پينگ ها request time out هست .

با تشكر

نام حقيقي: هومن

عضو عادی شناسه تصویری houman_wan
    نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    11
    اگر همون IP داینامیکی رو که dhcp به ویندوز 7 داره میده رو ، دستی روی یه سیستمی که عضو دامین نیست و و یندوز XP داره ست کنی ، بازم مشکل داری ؟ یا این ماشین XP اینترنت میگیره ؟
    اگر اینترنت داشتی که مشکل از ویندوز 7 هست . . اگه نه ، احتمالا توی رول ها باید اشتباه کرده باشی . . .

نام حقيقي: Mohsen.A

عضو عادی شناسه تصویری silas
    نوشته
    240
    سپاسگزاری شده
    277
    سپاسگزاری کرده
    67
    ویندوز 7 ویرایش های starter، Home Basic، Home Premium را نمی شه join دامین کرد. پس مطمئنا شما این دو دستگاه رو join دامین نکردید. درسته؟

نوع کلاینت هات در ISA چی هست؟ احتمالا Proxy client هست و IP و Port سرور ISA را در مرورگر کلاینت ها ست کردید. درسته؟

آیا ISA Server، یوزر هاشو از اکتیو می خونه؟ احتمالا اینجوریه.
    اگر ISA یوزرهاتو از AD می خونه باید در مرورگر لپ تاپ ها اول اینکه IP سرور ISA رو ست کنید و نیز وقتی پنجره Username و Password ظاهر می شه، در قسمت Username آدرس کامل دامین رو وارد کنید. یعنی اینکه اگر نام دامین شما example.com و یوزر شما user1 است باید در قسمت username، عبارت example.com\user1 را وارد کنید.

نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    26
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman_wan نمایش پست ها
    اگر همون IP داینامیکی رو که dhcp به ویندوز 7 داره میده رو ، دستی روی یه سیستمی که عضو دامین نیست و و یندوز XP داره ست کنی ، بازم مشکل داری ؟ یا این ماشین XP اینترنت میگیره ؟
    اگر اینترنت داشتی که مشکل از ویندوز 7 هست . . اگه نه ، احتمالا توی رول ها باید اشتباه کرده باشی . . .
    نه مشكلي نداشت . و XP اينترنت گرفت . ولي تو 7 نه دستي و نه دايناميك جواب نمي ده .
    چه مشكلي مي تونه داشته باشه ويندوز 7 .؟

نقل قول نوشته اصلی توسط silas نمایش پست ها
    ویندوز 7 ویرایش های starter، Home Basic، Home Premium را نمی شه join دامین کرد. پس مطمئنا شما این دو دستگاه رو join دامین نکردید. درسته؟

نوع کلاینت هات در ISA چی هست؟ احتمالا Proxy client هست و IP و Port سرور ISA را در مرورگر کلاینت ها ست کردید. درسته؟

آیا ISA Server، یوزر هاشو از اکتیو می خونه؟ احتمالا اینجوریه.
    اگر ISA یوزرهاتو از AD می خونه باید در مرورگر لپ تاپ ها اول اینکه IP سرور ISA رو ست کنید و نیز وقتی پنجره Username و Password ظاهر می شه، در قسمت Username آدرس کامل دامین رو وارد کنید. یعنی اینکه اگر نام دامین شما example.com و یوزر شما user1 است باید در قسمت username، عبارت example.com\user1 را وارد کنید.
    اين موضوع نبايد مشكلي داشته باشه . چون من هر سيستمي رو به شبكه وصل ميكنم سريع به شبكه و اينترنت وصل ميشه . چه اونايي كه ISA Client روشون نصبه و چه اون سيستمايي كه تازه روشون ويندوز نصب كردم و هيچي ندارند جز يه IE و داخل دامين هم نيستن . همشون به صورت Auto Detect به آيزا وصل ميشن .
    فقط الان من با اين ويندوز 7 مشكل دارم .
    آيزا يوزر ها رو از AD ميگيره ولي من با يوزر كاري ندارم . من توي رول هام ست كردم از اين كامپيوتر All User به اينترنت دسترسي داشته باشند .
    errorي كه IE ميده اينه : error code : 502 proxy error . the isa server denied the specified uniform resource locator ( URL) 12202

ميدونم كه مشكل از آيزا هست ولي چه مشكلي نمي دونم. بعدم چرا فقط با ويندوز 7 .

ویرایش توسط yaser_a : 2010-09-14 در ساعت 03:54 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t38330.html

dhcp در ویندوز 7

مشکل vpn در ویندوز 7

مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز 7

مشکل اتصال VPN در ویندوز 7

اتصال به اینترنت از طریق شبکه در windows 7

اتصال ویندوز 7 به اینترنت

dhcp server windows 7 به

مشکل vpn با ویندوز 7مشکل وصل نشدن به اینترنت در ویندوز 7مشکل عدم اتصال به اینترنت در ویندوز 7مشکل اینترنت ویندوز 7اتصال به اینترنت در ویندوز 7عدم اتصال به اینترنت در ویندوز 7اتصال به اینترنت با لپ تاپ ویندوز 7عدم اتصال ویندوز 7 به اینترنتاتصال به اينترنت در ويندوز 7اتصال به شبکه در ویندوز 7اتصال به اینترنت از طریق شبکه در ویندوز 7اتصال ويندوز 7 به اينترنتمشکلات دراتصال به اینترنت با لن از طریق سرور داخلیعدم اتصال به شبکه در ویندوز 7اشتراک اینترنت در ویندوز 7کانکت نشدن به اینترنت در ویندوز سوناتصال اینترنت ویندوز 7

برچسب برای این موضوع