نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: قطع مداوم روتر از اینترنت

نام حقيقي: mohamad ali

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

قطع مداوم روتر از اینترنت

سلام دوستان
    من با یه روتر Linksys به اینترنت وصل میشم
    بعد از مدتی حدود 15 یا 20 دقیقه از اینترنت دیسکانکت میشم بعد دوباره روتر Linksys روشن خاموش میکنم درست
    میشه
    فکر نمیکنم اشکال از سرویس دهنده باشه چون این روتر یه چراغ داره که نشون میده ارتباط با سرویس دهنده اینترنت برقرار هست در حالی که این چراغه بازم روشنه ولی بعد از 15 یا 20 دقیقه خود به خود این آیکن myConnection زرد رنگ میشه منم مجبور میشم دوباره روشن خاموش کنم
    من به صورت وایرلس به اینترنت وصل میشم
    چون دو نفر دیگه هم باید از اینترنت استفاده کنند برای همین از این روتر linksys استفاده میکنم وگرنه اگر بدون روتر و مستقیما وصل بشم قطعی پیش نمیاد
    به نظر شما مشکل از کجاست خودم فکر میکنم مشکل از این روتر باشه ولی نمیدونم باید چی کار کنم
    با تشکر

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط mhmdreza : 2010-09-11 در ساعت 10:37 PM

نام حقيقي: dariush

مسدود شده
    نوشته
    123
    سپاسگزاری شده
    88
    سپاسگزاری کرده
    24
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhmdreza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه روتر Linksys به اینترنت وصل میشم
    بعد از مدتی حدود 15 یا 20 دقیقه از اینترنت دیسکانکت میشم بعد دوباره روتر Linksys روشن خاموش میکنم درست
    میشه
    فکر نمیکنم اشکال از سرویس دهنده باشه چون این روتر یه چراغ داره که نشون میده ارتباط با سرویس دهنده اینترنت برقرار هست در حالی که این چراغه بازم روشنه ولی بعد از 15 یا 20 دقیقه خود به خود این آیکن myConnection زرد رنگ میشه منم مجبور میشم دوباره روشن خاموش کنم
    من به صورت وایرلس به اینترنت وصل میشم
    چون دو نفر دیگه هم باید از اینترنت استفاده کنند برای همین از این روتر linksys استفاده میکنم وگرنه اگر بدون روتر و مستقیما وصل بشم قطعی پیش نمیاد
    به نظر شما مشکل از کجاست خودم فکر میکنم مشکل از این روتر باشه ولی نمیدونم باید چی کار کنم
    با تشکر
    باید ببینید ارتباط وایرلس هست که قطع و وصل میشه و یا ارتباط با اینترنت ....

کلمات کلیدی در جستجوها:

قطع شدن مداوم وایرلس

خاموش شدن مداوم چراغ اینترنت مودم

قطع شدن مدا م اینترنت با linksys

http://forum.persiannetworks.com/f25/t38265.html

دیسکانکت شدن مداوم اینترنت وایرلس

قطع اینترنت وایرلس

قطعی مداوم مودممشكل قطعي روترعلت قطعی مداوم مودمقطعی مدام وایرلسخاموش و روشن شدن مداوم مودمزرد شدن چراغ ایکون اینترنتقطعی مدام اینترنت وایرلساینترنتم مدام دیسکانکت میشهقطع شدن مداوم وايرلسقطعی مداوم اینترنت در شبکهروشن و خاموش کردن مداوم مودمقطع مدام مودمقطع شدن مداوم وایرلس مودممشكل ديسكانكت شدن روترروشن و خاموش شدن مداوم چراغ های مودمقطعی مدام اینترنتقطع شدن مداوم اینترنت مودم لینکسیساینترنت روتر قعطی وایر لساشکال قطع شدن مداوم وایرلس

برچسب برای این موضوع