نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: ping 8.8.8.8 یا ping 4.2.2.4

نام حقيقي: samira

عضو عادی
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    37

ping 8.8.8.8 یا ping 4.2.2.4

سلام
    برای کنترل لحظه ای اینترنت که قطع هست یا نه از این دستور در command prompt استفاده می کنم در قسمتی که time رو نشون میده میخام بدونم که بهترین کیفیت اینترنت در پهنای باند 4 یا 2 مگ چه مقدار می تونه باشه؟

موضوعات مشابه:

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    سلام
    البته این زمان ربطی به پهنای باند شما ندارد
    برای من این مقدار معمولا زیر 180 است.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARM نمایش پست ها
    سلام
    البته این زمان ربطی به پهنای باند شما ندارد
    برای من این مقدار معمولا زیر 180 است.
    سلام

آقای مشعلی تایم اینترنتم با درخواست 4.2.2.1 - 150 با 4.2.2.2 می ره روی 200 با 4.2.2.3 - 190 تا 200 و با 4.2.2.4 هم روی 180 هستش

با نرم افزار paket tracer تست کردم دیدم 4.2.2.1 انگلستان هستش و بقیه در قاره آمریکا دلیلی که برا خودم آوردم دوری مسیر بود نظر شما چیه ؟

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    پینگ زیر 200 عالیه و حرف نداره و الان بستر نورآباد شیراز مشکل داره و dns های داخلی هم حتی پینگشون رو 400 هست>>>

نام حقيقي: farsi

عضو غیر فعال شناسه تصویری tack
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نه عزیز DNS های داخلی رو من 30 -50 میگیرم

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    همونطور که آقای مشعلی گفتن، ping time ارتباطی به پهنای باند شما نداره، ولی خب برای آدرس های ذکر شده 200ms زمان نرمال محسوب میشه.
    شما برای تست پهنای باندتون بهتره از نرم افزار های download manager استفاده کنید و ببینید با سرعت مورد نیاز فایل را دانلود میکنید یا نه.

نام حقيقي: samira

عضو عادی
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    37
    ببینید من وقتی به این ادرسایی که گفتم اون بالا پینگ می کنم تایم معمولا 500 تا 700 دارم یعنی اون موقع می دونم سرعتم خوب نیست و از بستر اینترانت با پهنای باند 2 مگا استفاده می کنم . می خام ببینم میشه در این رابطه از اون شرکت ISP که اینترنت گرفتم ایراد اتی گرفته بشه
    چون کیفیت اینترنتی که می دون زیاد راضی نیستم اخه تمامی کاربرام اون مواقع ناراضی هستن وقتی سرعت پایینه

البته با گراف اینترنت که میگیرم وقتی سرعت پایینه حوب طبیعیه که گراف 2 مگ رو بهم نشون میده هر چند کیفیت اینترنت خوب نباشه!!!
    خوب م یخام ببینم استانداردی واسه پینگ تایم ها وجود داره یا نه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aliafzalan نمایش پست ها
    سلام
    همونطور که آقای مشعلی گفتن، ping time ارتباطی به پهنای باند شما نداره، ولی خب برای آدرس های ذکر شده 200ms زمان نرمال محسوب میشه.
    شما برای تست پهنای باندتون بهتره از نرم افزار های download manager استفاده کنید و ببینید با سرعت مورد نیاز فایل را دانلود میکنید یا نه.

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    نقل قول نوشته اصلی توسط tara_a2007 نمایش پست ها
    ببینید من وقتی به این ادرسایی که گفتم اون بالا پینگ می کنم تایم معمولا 500 تا 700 دارم یعنی اون موقع می دونم سرعتم خوب نیست و از بستر اینترانت با پهنای باند 2 مگا استفاده می کنم . می خام ببینم میشه در این رابطه از اون شرکت ISP که اینترنت گرفتم ایراد اتی گرفته بشه
    چون کیفیت اینترنتی که می دون زیاد راضی نیستم اخه تمامی کاربرام اون مواقع ناراضی هستن وقتی سرعت پایینه
    خب زمانیکه ping time شما بین 500 تا 700 میشه وضعیت پهنای باندتون چطوره؟ چک کردید؟ اگر گه 2 مگ شما پر شده باشه، که چیزه عجیبی نیست، ولی اگر که مثلا در اون زمان فقط 500k از پهنای باند اینترنت اشغال میشه اونوقت یه جای کار مشکل داره . . .

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliafzalan نمایش پست ها
    خب زمانیکه ping time شما بین 500 تا 700 میشه وضعیت پهنای باندتون چطوره؟ چک کردید؟ اگر گه 2 مگ شما پر شده باشه، که چیزه عجیبی نیست، ولی اگر که مثلا در اون زمان فقط 500k از پهنای باند اینترنت اشغال میشه اونوقت یه جای کار مشکل داره . . .
    با توجه به گفته آقای علی اگر پهنای باندتون پر نشده باشه به شما هم تا تبریز سرایت کرده.در بالا عرض کردم که چند روزی هست که بستر تهران و اصفهان و شیراز و بعضی نقاط کشور مشکل داره و با افت شدید سرعت و میانگین پینگ 500 روبرو شده که همین دیشب به یکی از دوستان در تهران هم گفتم گفتند که ما هم مشکل داریم و مشکل هم از مخابراته.و در ضمن هفته آینده هم اعلام قطعی کردند.حالا نمیدونم شامل شما میشه یا نه.
    جالب اینه که میخوان اینترنت 20 مگابیتی هم به در منازل ببرن.آدم خنده ش میگیره بخدا

کلمات کلیدی در جستجوها:

پینگ 4.2.2.4

ping 4.2.2.4 چیست

دستور ping برای سرعت اینترنت

پینگ 8.8.8.8 چیست

دستور ping 8.8.8.8

4.2.2.4

پینگ 4.2.2.4 چیست؟

4.2.2.4 pingping 4.2.2.4 چیست؟پينگ 4.2.2.4پینگ 8.8.8.8ping 4.2.2.4چیستping 8.8.8.8 چیستhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t37793.htmlمفهوم ping 4.2.2.4ping 8.8.8.8ping 8.8.8.8چیستping 2.4.4.2دستور پینگ 4.2.2.4ping time يعني چيمفهوم دستور ping8.8.8.8 چیهping 4.2.2.4_tپینگ نرمالکد ping 4.2.2.4

برچسب برای این موضوع