نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشکل در ip دهی اتوماتیک

F_B
    F_B آنلاین نیست.
    نام حقيقي: فرزاد

عضو غیر فعال
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5

مشکل در ip دهی اتوماتیک

سلام
    من یک شبکه کوچیک دارم که رو سرورش ویندوز xp نصبه واینترنت رو شیر کردم
    من میخوام کابل رو که به سیستم زدم بلافاصله به شبکه وصل و از اینترنت و فایل های به اشتراک گذاشته شده روی سرور بتونه استفاده کنه
    من به سرور ip دادم و client هارو روی حالت DHCP قرار دادم تا خودش ip بگیره اما وقی کابل رو به سیستم ها میزنم خوب عمل نمیکنه (سیستم ها ثابت نیستند عوض می شوند چند باری جواب میده بعد دیگه از کار میفته ) مشکل از سیستم ها و کابل نیست
    می خوام بدونم که ایا روی سرور تنظیمات خاصی داره که بشه تعریف کرد در حالت اتوماتیک ip ها بین 192.168.0.2 تا 192.168.0.100 باشه ؟
    اشکال از کجاست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: بهمن صادقی

خواننده شناسه تصویری bd5ive
    نوشته
    127
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط F_B نمایش پست ها
    من یک شبکه کوچیک دارم که رو سرورش ویندوز xp نصبه...
    یعنی به جای سرور ؛ XP داری؟

تو سرور میتونی بری تو DHCP و اونجا یه Scope درست کنی که رنج IP هاش همون باشه که میگی.

ویرایش توسط bd5ive : 2010-08-08 در ساعت 08:39 AM

نام حقيقي: a-k

عضو عادی
    نوشته
    250
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    32
    یکم در مورد مشکلت بیشتر توضیج بده

نام حقيقي: hidden

تازه وارد
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    4
    شما برای اینکه بتونی از طریق xp آی پی اتوماتیک بدی باید برای client خا رو بزاری رو اتوماتیک و بهد بری رو سروت که p هست .
    حالا روی connecton اینترنت کلیک کن اگر ppoe خست کلیک کن و بعد proprties رو بزن و رو به tab advanced حالا تیک allow other network رو بزن و بعد از کادر باز شده کارت شبکه ای که کابل شبکت بهش وصل هست رو انتخاب کن .
    حالا به صورت اتوماتیک آدرس سرورت میشه 192.168.0.1 و کلاینت ها هم از این رنج به بعد میکیرند یعنی 192.168.0.2 به بعد.
    به همین راحتی

حالا اگر سرور 2003 داری باید بری و scop تعریف کنی و بعد از دستورات ipconfig/release و ipconfig/renew برای دادن آی پی به کلاینت ها استفاده کی

موفق باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

ip اتوماتیک

مشکل تغییر اتوماتیک ip

آی پی خودکار برای کلاینت میکروتیک عوض شدن ip اتوماتیک در شبکهدادن ip اتوماتیک در شبکه ip اتوماتيكip اتوماتدادن IP اوتوماتيك به شبكهip دهي به سرورتغییر خودکار ipتغيير اتوماتيك ipآدرس دهی اتومات در شبکه http://forum.persiannetworks.com/f25/t37295.htmlخاموش کردن ای پی دهی خودکارip دهی در ویندوز xpآی پی دادن به سرور 2003 و کلاینت هاویندوز دادن آی پی اتوماتیکتنظیمات آی پی اتوماتیک در کارت شبکهای پی اتوماتیک میکروتیکدادن ای پی اتوماتآی پی اتوماتیک ویندوزIpخورکارآی پی اتوماتیک اینترنت کلاینت هاتغییر ip اتوماتیکطریقه ip اتوماتیک

برچسب برای این موضوع