نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 5سپاس
  • 2 توسط aliafzalan
  • 1 توسط ehsann
  • 2 توسط al1p0ur

موضوع: برنامه نویسی یا شبکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: حسن کابی

عضو عادی
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    20

برنامه نویسی یا شبکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نام خدا
    از دوستان یه سوال دارم امیدوارم زود جواب بدن.
    به نظر شما برنامه نویسی رو ادامه بدم یا شبکه؟؟؟ و آیا میشه هر دو رو کنار هم یاد گرفت. در کل بازار برنامه نویسی بهتره یا شبکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته خودم به هر دو علاقه دارم خصوصا برنامه نویسی با #C ولی چون میبینم که تخصص شبکه هم جای کارش زیاده دارم روی این موضوع وقت میذارم. حالا میخام ببینم نظر اساتید محترم چیه؟؟؟؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    به نظر من، هر کدوم را که بیشتر دوست دارید اون را ادامه بدید، اگر که توی یکی حرفه ای بشید خیلی بهتر از اینه که هر دو تا در حد متوسط بلد باشی.
    بازار هر دو تا خوبه به شرط اینکه پشتکار داشته باشی و سعی کنی همیشه خودتون را به روز نگه دارید.

SADEGH65 و mgholami سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Netsupport

عضو عادی
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام
    ببین عزیزم اول باید ببینی به کدوم بیشتر علاقه داری اما من طبق تجربه ای که دارم نظرم اینه
    الان بیشتر بازار داره به سمت شبکه و بخصوص امنیت شبکه سوق پیدا میکنه از طرفی توی شبکه هم داره دست زیاد میشه
    اگه بتونی شبکه را تا جایی پیش بری که یه مهارت نسبی پیدا کنی و بعد برنامه نویسی شبکه کنی پشیمون نمیشی
    و یه پیشنهاد واست دارم اگه خواستی برنامه نویسی شبکه کار کنی سی شارپا بی خیال شو و برو سراغ ویژوال سی++

نام حقيقي: احسان بستان

عضو عادی
    نوشته
    66
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    11
    سلام حسن اقا
    همون جور که بقیه فرمودن اول علاقت رو باید ببینی به کدوم طرف بیشتر میل می کنه
    منم تا قبل ترم پیش( تقریبا بهمن سال گذشته ) مونده بودم کدوم رو برم
    من دانشجوی IT هستم و هر کدوم هم که میرفتم برام مشکلی ایجاد نمیکرد ( تعریف از خود نباشه )
    ولی وقتی با بچه های امیرکبیر و صنعتی شریف و پیام نور و ... مشورت گرفتم دیدم برای مسلط شدن روی برنامه نویسی باید چند زبون بروز رو مسلط باشی تا بتونی برنامه نویس حسابی بشی و آموزش هر کدوم هم طبیعتا وقت میگیره (البته شبکه هم باید ببینی که کدوم گرایششو میخوای بری تا وقت اونم بسنجی)
    بالاخره من با توجه به این صحبت ها و شرایطی که داشتم شبکه رو انتخاب کردم.
    در ضمن اگه واقعا شرایط با هم مساویند میتونی محیط اطرافتو بررسی کنی که اگه تو برنامه نویسی رفتی کسی بیشتر به کمکت میرسه یا تو شبکه؟
    موفق باشی

hasan1896 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    برنامه نویسی تحت شبکه هم وضعیت خوبی داره، هم نکات زیادی برای یاد گرفتن داره، هم درآمد خیلی خیلی خوب. مشروط به اینکه دنبالش باشید.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: هوشنگ

عضو عادی شناسه تصویری hoshi
    نوشته
    351
    سپاسگزاری شده
    258
    سپاسگزاری کرده
    149
    من خودم مدرکم نرم افزار ولی به نظرم شبکه خیلی پر درامد تره و راحتر هم ادم پیشرفت می کنه.ابته به قول دوستان مونده به علاقه خودت

نام حقيقي: احسان بستان

عضو عادی
    نوشته
    66
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoshi نمایش پست ها
    من خودم مدرکم نرم افزار ولی به نظرم شبکه خیلی پر درامد تره و راحتر هم ادم پیشرفت می کنه.ابته به قول دوستان مونده به علاقه خودت
    اشتباه نکن
    تو همین برنامه نویسی و رشته نرم افزار اگه روباتیک، هوش مصنوعی، شبکه های عصبی رو دنبال کنی ارزش زیادتری پیدا میکنی.
    موفق باشی

ویرایش توسط ehsann : 2010-08-05 در ساعت 11:17 PM

نام حقيقي: پردیس

خواننده شناسه تصویری pardis11
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    41
    بله ، بخصوص شبکه های عصبی و رباتیک.
    طرف یه برنامه مینویسه و برای یه ریموت کلی پول از توش در میاره.توی هر کاری میشه موفق ترین بود.
    بازار کار و وسعت شبکه هم بسیار بیشتر هستش.تا همین یکی دو سال پیش خیلی از شرکتهایی که سود خالصشون چند میلیار تومن در روز بود بوسیله فلش اطلاعاتشون رو از شهرستانها جمع میکردند و بعد میل میزندن به دفتر مرکزیشون(headquarter) . ولی الان تو کل کشور و هر شهری سروری دارن.البته هنوز هم شرکتهایی هستند که تو کار فلش و میل هستند !
    تو کار شبکه وقتی آدمهای موفق رو میبینی که ماهی ده میلیون دارن در میارن ، باید به شبی فقط دو ساعت خوابیدنشون هم فکر کنی(زمان تحصیلشون).
    البته همینطور هم در برنامه نویسی.
    اگر میخوای کارمند ساده باشی که هیچ!اما اگر میخوای تو کارت موفق باشی مهم نیست چی رو انتخاب میکنی مهم اینه که چقدر بهش بها میدی و وقت میزاری.

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    من قبل از اینکه بیام تو کار شبکه ، برنامه نویس بودم (.net) ولی چون شبکه رو خیلی بیشتر دوست داشتم اومدم سمته شبکه .

الان که مثلا کار شبکه میکنم ، برنامه نویسیه خیلی به کارم میاد و خیلی از جاها باعث شده با نوشتن یه exe کوچولو کلی کارم جلو بیوفته .

شما هم اول به علاقتون نگاه کنید بعد اگه کار شبکه رو ترجیح دادید بزنید تو گوشش و برید سراغ شبکه البته با حفظ سمت قبلی

در ضمن اینم بگم پیشرفت هایی که در زمینه شبکه میشه و تنوعی که تو اون وجود داره خیلی بیشتر از زمینه برنامه نویسی هستش و همین تنوع و پیشرفت باعث میشه که هیچ وقت از کار شبکه خسته نشی .

pardis11 و hamid3pnn سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

برنامه نویسی یا شبکه

شبکه بهتره یا برنامه نویسی

برنامه نویسی بهتره یا شبکه

شبکه یا برنامه نویسی

شبکه یا نرم افزار

برنامه نویسی بهتر است یا شبکه

شبکه بهتر است یا نرم افزاربازار کار برنامه نویسی یا شبکهشبکه بهتر است یا برنامه نویسیشبكه يا برنامه نويسيدرآمد شبکه یا برنامه نویسینرم افزار یا شبکهبازار کار شبکه بهتر است یا برنامه نویسی؟برنامه نویسی خوبه یا شبکه؟شبکه یا برنامه نویسی؟درآمد برنامه نویس یا شبکهشبکه بهتره یا برنامه نویسی؟http://forum.persiannetworks.com/f25/t37182.htmlبازار کار شبکه یا نرم افزاربرنامه نویسی سخته یا شبکهشبکه بهتر يا نرم افزاربرنامه نویسی بهتره یا شبکه؟برنامه نویس وب بهتر است یا شبکهشبکه بهتر یا برنامه نویسیبرنامه نویسی بهتر است یا شبکه؟

برچسب برای این موضوع