نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: بررسی لینک های e1 و اپتیماکس

نام حقيقي: محسن شهبازی

خواننده
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    13

بررسی لینک های e1 و اپتیماکس

سلام
    ما اینجا یه لینک اپتیماکس داریم که روش ۱۶ تا e1 هست به اضافه ethernet .
    قبلا کار بررسی و این که آلارم نداشته باشیم رو کس دیگه انجام میداده حالا افتاده گردن من تا یکی پیدا بشه بزارن جای نفر قبلی . ما از ۵ شنبه مشکل قطعی فیبر داشتیم که حل شده . حالا میخواستم ببینم من چطوری میتونم این ۲مگ ها رو چک کنم ببینم مشکلی هست یا نه ؟

اگر احتیاج به توضیحات بیشتری داره بگین تا توضیح بدم . چون من خودم تسلطی ندارم رو این موضوع .

موضوعات مشابه:

fkh
    fkh آنلاین نیست.

عضو عادی
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    30
    دستگاه شما یه نرم افزار مدیریتی داره که یا بصورت جدا بر روی یه سرور نصب شده و تمام چیزهایی که میخوای رو اونجا بهت نشون میده و یا یه نرم افزار روی خود دستگاه معمولا وب بیس قرار داره که اون هم این چیزایی که میخوای رو بهت میده منتها باید ادرس ip مدیریت دستگاه و یوزر پسورد اونو بدونی
    که احتمالا از همون نفری که رفته باید بپرسی

topvpn سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محسن شهبازی

خواننده
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    13
    خوب در این مورد که داخل راهنمای آنلاین دستگاه از نرم افزار EasyPDH اسم برده شده که من تو نت پیداش نکردم . در مورد آی پی هم در حال حاضر Mode دستگاه به حالت لوکال هست که قاعدتا اجازه دسترسی ریموت رو نمیده .
    شخصی هم که قبلا این کاررو انجام میداده الان در دسترس نیست وگرنه منتظر میموندم تا اطلاعات مورد نیاز رو از خودش بگیرم /

کلمات کلیدی در جستجوها:

اپتیماکس

دستگاه اپتیماکس

اپتيماكس اوپتبماکسسیستمهای اپتیماکسلینک فیبر اپتیماکسالارم روي اپتيماكس نصب لینک e1اپتيماكس فيبرلینک های E1با اپتیماکساوبتیماکس

برچسب برای این موضوع