نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 16سپاس
  • 4 توسط th95
  • 4 توسط Hakimi
  • 1 توسط th95
  • 5 توسط Hakimi
  • 1 توسط sarah
  • 1 توسط Hakimi

موضوع: سوال در مورد ارسال انبوه SMS پیامک

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20

سوال در مورد ارسال انبوه SMS پیامک

سلام
    دوستان یه چیزی حدود 300 تا شماره وجود داره که میخوایم براشون در مواقع خاص پیامک ارسال کنیم
    شماره ها یه جورایی محرمانه هستش و ترجیحا نمیخوایم این کار رو بدیم به شرکتهای بیرونی (البته این گزینه کلا از دور خارج نمیشه ! ترجیحا نکنیم بهتره)
    ضمنا قضیه باید فوری باشه ! همه سیم کارت ها رو هم ساپورت کنه
    میخوام راهنمایی بدید در مورد ملزومات این قضیه برای این که خودمون این کار رو انجام بدیم !
    ضمنا باز هم میگم شماره ها از قبل معلوم هستند و اینکه هر سیستمی پیشنهاد میکنید باید قابلیت دریافت هم داشته باشه ! در جواب ما ممکنه بعضی ها یه چیزی بفرستند که اون هم باید بیاد تو سیستم و ذخیره بشه ما ببینیم

ضمنا قیمت هم خیلی مهمه اون رو هم بفرمایید ممنون میشم
    و هر چیز دیگه ای که به نظرتون لازمه و باید در این مورد بهش توجه کرد (نرم افزار میخواد ؟ دستگاه میخواد ؟ اینترنت میخواد ؟ )

راستی ترجیحا نباید اینترنتی باشه ! یعنی یه دستگاهی که یه سیم کارت بخوره توش و از طریق همون مخابرات بفرسته

راستی فرض کنید پیامهای چند رسانه ای هم توش باشه و ضمنا ساپورت فارسی هم اکی باشه و ضمنا بشه نام و شماره فرستنده رو یه چیز دلخواه قرار داد. مثلا طرف یه شماره 14 رقمی ببینه یا مثلا ببینه بانک ... (البته فکر میکنم اینها به سیم کارتمون ربط داشته باشه ولی خوب بهرحال)

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط th95 : 2010-07-13 در ساعت 07:53 AM

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    خوب ! چون دوستان زحمت کشیدند و تحویل نگرفتند من خودم نتیجه تحقیق دو سه ساعتم رو میذارم

برای این کار دو راه وجود داره

1- بریم سراغ شرکتهایی که یه پنل وب به شما میدن با یه یوزر و پس ! یک فضای هاستینگ و امکاناتی چون نظرسنجی ! امکان دریافت اس ام اس ! زمان بندی ارسال و .. پاسخ خودکار و ..
    نرخشون هم تقریبا هر اس ام اس 8 تومن هست (فارسی - 69 کاراکتر) (بالای ده هزارتا)
    خوذ پنل یا نرم افزار مربوطه هم قیمتی داره بین 50 تا 250 هزار تومن بسته به امکانات !

2- خودتون یه دستگاه GSM modem بخرید (ترجیحا از نوع usb) به سیستم وصل کنید یه سیم کارت هم بذارید توش ! یه نرم افزار هم بخرید و بسم ا.. ! تعرفه هاش دقیقا مثل مخابراته (کلا فرقی با حالت ارسال معمولی نداره) در دقیقه حدود 20 تا ارسال میکنه
    قیمت یه مودم اکسترنالش حدود 150 تومنه (این مدلهایی که من دیدم) و نرم افزارش هم حدود 200 تومن که البته یه شرکتی صحبت 500 تومن میکرد

سوال دیگه ای بود در خدمتم

Hakimi، SADEGH65، aliafzalan و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام

دوست عزیز این شرکت هایی که گفتید خودشون چجوری این سرویس ها رو می دن؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    من دو بار شروع به نوشتن پاسخ کردم که هر بار به دلیلی نیمه کاره رها شد. این صفحه را هم در Browser باز نگه داشته بودم که فراموش نکنم و پاسخ بدهم. ظاهرا تحقیقات شما هم خوب و هم دقیق بوده.

برای مورد دوم، بهترین نرم افزاری که می شناسم، NowSMS است که سریالش هم موجود است. نرم افزاری است بسیار قوی با قابلیت های مناسب.

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    این شرکت هایی که گفتید خودشون چجوری این سرویس ها رو می دن؟
    این شرکتها، سه شرکت هستند که برنده های مناقصه خدمات ارزش افزوده SMS مخابرات هستند و مسیر ارتباطی اختصاصی با مخابرات دارند که روی این بستر می توانند حجم بسیار بالای SMS را مبادله کنند. همه مسابقه های SMS ای و خدمات SMS ای که در ایران می بینید از کانال این سه شرکت ارائه می شود.
    این سه شرکت سه سرشماره اختصاصی دارند که 1000، 2000 و 3000 می باشند.
    قبلا در مورد خدمات این شرکت ها در انجمن بحث شده، با جستجو می توانید بیابید.

SADEGH65، th95، aliafzalan و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    این هم پست 1001 من در این سایت ! خوشحالم ! کلاً

برای مورد دوم، بهترین نرم افزاری که می شناسم، NowSMS است که سریالش هم موجود است. نرم افزاری است بسیار قوی با قابلیت های مناسب.
    اولا که ممنون میشم اگه لینک دانلود با سریال و کرک دارید لطف کنید
    دوما که بله برنامه زیاده اما تعداد شرکتهایی که gsm modem میدن خیلی نیست و میگن فقط نرم افزار خودمون رو قبول داریم و ساپورت میکنیم

این سه شرکت سه سرشماره اختصاصی دارند که 1000، 2000 و 3000 می باشند.
    بله که این شماره ها رو هم میفروشند از چهارده شماره ای داره تا 7 شماره ای که قیمتش بین 50 تا ... متغیره
    البته من این سه تا شرکت رو دقیق نمیدونم ولی اگر مطمئنید فقط همین سه تان پس اینها دارن به خیلیهالی میفروشند و این شرکتهای دیگه ای که میبینیم (با یه سرچ ساده) باید از این سه تا خدمات بگیرن !

ظاهرا تحقیقات شما هم خوب و هم دقیق بوده.
    اطلاعات خوبی کسب کرده بودم ولی خوب خیلیهاش جنبه تجاری داره برای همین تو سایت نگذاشتم

Zahmatkesh سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    مبارک باشد پیوستن به بالای هزارها!

چرا جستجو نمی کنید؟! در انجمن قبلا لینک آن داده شده است:
    دریافت NowSMS 2008

به دنبال GSM Modem روی اینترنت نگردید! چون بیشتر نتایج به شرکت هایی منتهی می شود که سعی می کنند Solution ارائه دهند و نه سخت افزار. به همین دلیل می بینید که اصرار می کنند حتما نرم افزارشان را بفروشند! برای خرید GSM Modem به مراکز فروش سخت افزار مانند بازار ایرانیان یا پایتخت مراجعه کنید. به سادگی می توانید سخت افزارهای مختلف را پیدا کنید. قیمت آنها هم از حدود 200 تا 350 هزار تومان متغیر است.

نگران پشتیبانی نباشید، همه GSM Modem هایی که به عنوان یک Com Port شناخته می شوند به سادگی توسط همه نرم افزارها از جمله NowSMSمی توانند شناسایی شوند و کار کنند.

در مورد شماره ها، همانطور که اشاره کردم همین سه شرکت هستند و بقیه شرکت ها Reseller هستند.

نکته ای جالب:
    یک جستجوی ساده در انجمن من را به این موضوع رساند:
    سوال در مورد اس ام اس سرور !
    بیش از 4 سال پیش بحثی شبیه همین بحث مطرح شده بود و پاسخ داده شده بود. جالب است که آنجا هم پاسخم شبیه همین پاسخ بوده!
    لطفا جستجو کنید! شاید پاسخ پرسشتان موجود باشد!

تکمیل:
    این دو لینک را هم ببینید:
    طریقه دریافت شماره SMS اینترنتی
    راه اندازی SMS سنتر تبلیغاتی

SADEGH65، th95، aliafzalan و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: mojtaba

عضو غیر فعال
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    11
    سلام نمیخوام تبلیغ کنم ولی 300 تا شماره اگه برا اطلاع رسانی باشه و فقط موردی ارزش هزینه زیادو نداره از لینک زیر برا ارسال sms استفاده کن
    ????? ????? ???

نام حقيقي: sara

خواننده
    نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    86
    سلام
    ما یکی ازین دستگاه های GSM modem داریم ولی متاسفانه تا الان بار دومی هستش که بعد از یکمدت دیگه sms ارسال نمیکنه 40 دفعه هم برنامش رو پاک کردیم دوباره نصب کردیم ، انتنش کامل کامل - همه جور سیمکارت موجود در بازار رو هم داخلش انداختیم ولی درست نشده و مجبور شدیم بفرستیم کلا دستگاه رو بخ خود خدمات پشتیبانی و هردفعه دستگاه رو تعویض کردن و یه هزینه ای هم ازمون گرفتن . خلاصه حسابی حواست باشه یه چیز درست و حسابی بخر

th95 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarah نمایش پست ها
    سلام
    ما یکی ازین دستگاه های GSM modem داریم ولی متاسفانه تا الان بار دومی هستش که بعد از یکمدت دیگه sms ارسال نمیکنه 40 دفعه هم برنامش رو پاک کردیم دوباره نصب کردیم ، انتنش کامل کامل - همه جور سیمکارت موجود در بازار رو هم داخلش انداختیم ولی درست نشده و مجبور شدیم بفرستیم کلا دستگاه رو بخ خود خدمات پشتیبانی و هردفعه دستگاه رو تعویض کردن و یه هزینه ای هم ازمون گرفتن . خلاصه حسابی حواست باشه یه چیز درست و حسابی بخر
    در بازار دستگاه هایی عرضه شده اند که دست ساز هستند و در کارگاه های کوچک و خانگی تولید شده اند. این دستگاه ها ضعف های عمده ای دارند.
    سعی کنید از تجهیزاتی استفاده کنید که چنین شرایطی نداشته باشند.

th95 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

برنامه nowsms

همه چیز در مورد ارسال پیامک انبوه

بهترین شرکت پیامک انبوه

nowsms

راهنمایی ارسال SMS GSM هزینه

nowsms کرک کردن

persiannetworks.com sms

برچسب برای این موضوع