نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: راهنمایی در مورد شبکه کوچک

نام حقيقي: محمود صفایی

عضو غیر فعال
    نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    2

راهنمایی در مورد شبکه کوچک

سلام خدمت همه دوستان.
    من یه شبکه لن کوچک با 3تا سیستم دارم.تو شبکمون کارای گرافیکی و جلوه های ویژه و انیمیشن انجام میدیم.
    می خواستم بدونم برای اینکه بشه از یک سیستم پروژه سیستم دیگه رو رندر کرد یا کارای سنگین تر از چه تجهیزاتی باس استفاده کرد؟آخه من یه سوییچ 100 SMC گرفتم اما متاسفانه حتی دیدن فیلم از طریق این شبکه هم مقدور نیست.من فک می کنم به خاطر کابل شبکه است آخه فک کنم پهنای باند کابل 2 مگ باشه.به هر حال موندم چه کار کنم.
    کمکم کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    باید از نرم افزار (و احتمالا سخت افزار<هایی>) استفاده کنید که قابلیت استفاده از پردازنده باقی سیستم های موجود در شبکه را در اختیار شما قرار دهند .

در خصوص کندی، و وضعیت شبکه هم باید وضعیت کابل ها و سوییچ رو چک کرد . شبکه شما، در بدترین حالت ممکن، لینکی با سرعت 10Mbit/sec رو در اختیار شما قرار میده . چنانچه فقط مشکل سرعت شبکه داشته باشید؛ میتونید از سوییچ گیگابیت همراه با کابل Cat6 و کارت شبکه 1000 استفاده کنید . در اینصورت، سرعت تبادل اطلاعات در شبکه به 125Mbyte/sec خواهد رسید .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: omid

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزیز طبق گفته اقای راستی شما حداقل باید سرعت 10 رو داشته باشید و در حالت نرمال امروزه شبکه های لن که با cat5 کابلکشی میشن بازم سرعتی حدود 100 مگابیت در ثانیه رو به شما میدن
    برا انتقال تصویر هم از نرم افزار استفاده کن یا با یکسری نرم افزارهای رموت میتونی تست کنی ببینی انتقال تصویر در حال پخش شدن چطوره؟
    اگه بصورت فریم فریم بود مشکل سرعت در شبکه رو داری .

نام حقيقي: محمود صفایی

عضو غیر فعال
    نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    2
    والا اینکه میگین از نرم افزار های مخصوص کار من فیلم دیدن نیست.فیلم دیدن یه مثال ود که سرعت شبکه رو بهتون بگم.
    نمی دونم شما تا به حال نرم افزار های edius و ... کار کردین یا نه پس از انجام کار روی پروژه در انتها لز پروژه رندر میگیرن.متاسفانه سرعت اینقد پایینه که ...
    اما با این حال سوئیچ گیگا رو هم تست می زنم.انشالله که جواب بده.بازم ممنونم از پاسخاتون.

نام حقيقي: پدرام

تازه وارد شناسه تصویری p_zamanian
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز به احتمال زیاد از 3DSMAX استفاده میکنید که نرم افزار NET RENDERING را به همراه دارد .
    به HELP نرم افزار جهت راه اندازی مراجعه کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

کارت شبکه گیگابیت

کارای شبکه لن

برچسب برای این موضوع