صفحه 7 از 7 اولیناولین ... 3 4 5 6 7
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 98 از مجموع 98

موضوع: امتحان MCSE در ایران یا دبی؟ کدام بهتر است؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    پس نفرمایید تست ها رو اگه ایران هم داده باشی !
    موضوع صحبت روی این هست که یکی بخواد الآن شروع کنه وضعیتش چطوره ؟

ماشالله موسسات بلاهایی سر آدما میارن که شما کافیه یه بار تو یه موسسه یه آزمون داده باشی، کم و کیف کل موسسات میاد دست آدم.

ممنون، مشکوک به این بودم که آیا هنوز هم میشه داخل کشور آزمون داد یا نه، که مشخص شد نه

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Mehdi

عضو غیر فعال شناسه تصویری m3hdx
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    پس نفرمایید تست ها رو اگه ایران هم داده باشی !
    موضوع صحبت روی این هست که یکی بخواد الآن شروع کنه وضعیتش چطوره ؟

ماشالله موسسات بلاهایی سر آدما میارن که شما کافیه یه بار تو یه موسسه یه آزمون داده باشی، کم و کیف کل موسسات میاد دست آدم.

ممنون، مشکوک به این بودم که آیا هنوز هم میشه داخل کشور آزمون داد یا نه، که مشخص شد نه
    شاید حدود سه ماه که اینطور شده.موسساتی که کلاه برداری میکنن هم زیاده آره متاسفانه کافیه یه چیزی تو ایران طرفدار پیدا کنه تا تمامی راههای غیر قانونی براش باز بشه و گندش در بیاد! انقدر که جدیدا مقالات خارجی خوندم حول این محور که اعتبار این مدارک با اینجور تقلب ها زیر سوال هست. الانم کسی بخواد شروع کنه کافیه چک کنه امتحانهای قبلیش تو پروفایلش ثبت شده باشه. ترکیه ویزا نمی خواد فعلا راحت میشه رفت امتحان داد.

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Zahra

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    من یه ماه پیش در یکی از موسسات ایران امتحان دادم و Transcript ID وAccess Code را دریافت کردم وباوارد کردن اینها میتوانم مشخصاتم را درسایت مایکروسافت ببینم.
    حالا من از کجا بفهمم که این مدرکی که گرفتم معتبر هست یا نه؟ وایا میتوانم مابقی امتحانات را در یک تست سنتر خارجی بدم یا نه؟

نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط RoyaDanesh نمایش پست ها
    من یه ماه پیش در یکی از موسسات ایران امتحان دادم و Transcript ID وAccess Code را دریافت کردم وباوارد کردن اینها میتوانم مشخصاتم را درسایت مایکروسافت ببینم.
    حالا من از کجا بفهمم که این مدرکی که گرفتم معتبر هست یا نه؟ وایا میتوانم مابقی امتحانات را در یک تست سنتر خارجی بدم یا نه؟
    شما وقتی امتحان میدی اول یه پرامتریک ای دی داری که تمام نتایج امتحانهایی که داده باشی با اون ای دی دراونجا ثبت میشه.برای مایکروسافت باید یه ای دی هم تو سایتهای MSN,hotmail یا live داشته باشی که وقتی ساین این میکنی به لینک زیر تو پروفایلت توشته که چه امتحانی رو دادی.
    https://mcp.microsoft.com/

RoyaDanesh سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط m3hdx نمایش پست ها
    شما وقتی امتحان میدی اول یه پرامتریک ای دی داری که تمام نتایج امتحانهایی که داده باشی با اون ای دی دراونجا ثبت میشه.برای مایکروسافت باید یه ای دی هم تو سایتهای MSN,hotmail یا live داشته باشی که وقتی ساین این میکنی به لینک زیر تو پروفایلت توشته که چه امتحانی رو دادی.
    https://mcp.microsoft.com/
    من ای دی تو سایت Hotmail دارم ودر لینکی که دادید نیز میتوانم پروفایلم را ببینم ولی پرامتریک ای دی ندارم
    در این صورت میتوان گفت مدرکم معتبر است یا نه؟

نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط RoyaDanesh نمایش پست ها
    من ای دی تو سایت Hotmail دارم ودر لینکی که دادید نیز میتوانم پروفایلم را ببینم ولی پرامتریک ای دی ندارم
    در این صورت میتوان گفت مدرکم معتبر است یا نه؟
    ای دی سایت پرامتریک رو اگه داشته باشی خوبه از این لحاظ که بقیه امتحاناتت رو میتونی با همون ای دی بدی و همه رکوردهای امتحاناتت رو یکجا داشته باشی . مهم نیست اینکه الان تو پروفایل شما امتحانهایی که دادی ثبت شده کافیه برای امتحان بعدی ازت می خوان که یه پرامتریک ای دی بدی بهشون یا اگر نداری ایجاد کنی.این لیست شرکتهای که پرامتریک امتحاناشونو برگزار میکنه.

https://ibt1.prometric.com/invalidHostHeader.asp

RoyaDanesh سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    قابل توجه دوستان

از مسولین یکی از موسسات ایران در مورد Prometric ID پرسیدم، جواب دادند:
    به هر فردی هنگام ثبت نام در Prometric یک کد تعلق می گیرد. اما متأسفانه این کد توسط مؤسسه حفظ می شود و در اختیار دانشجویان قرار نمی گیرد.

ببینید چطور ادم را میپیچانند!!

ویرایش توسط RoyaDanesh : 2010-07-12 در ساعت 06:40 PM

نام حقيقي: امیر حسین

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    البته به نظر بنده يه موسسه آموزشي خوب به همراه يه استاد مسلط و اين كاره ميتونه روند يادگيري رو سرعت و كيفيت بيشتري ببخشه و كمي هم خلا تجربه كاري رو پركنه
    در ضمن اكثر ما خود آموزي مون چندان خوب نيست ولي در مورد آزمون به نظر من بهتره به يه كشور ديگه بريم و اونجا آزمون بديم  

صفحه 7 از 7 اولیناولین ... 3 4 5 6 7

کلمات کلیدی در جستجوها:

آزمون MCSE

ازمون mcse

امتحانات MCSE

http://forum.persiannetworks.com/f25/t36447.htmlآزمون مایکروسافت در ایرانکار شبکه در دبیامتحان مایکروسافت در دبیامتحانmcseامتحان mcitp در ایرانآزمون mcse در ایرانتست سنتر در دبیبرگزاری آزمون mcsehttp://forum.persiannetworks.com/f25/t36447-2.htmlامتحان mcitp در کهکشانmcse مدرک ایرانثبت نام امتحان MCSEمدارک سیسکو در ایران بهتر است یا دوبیMCSE امتحانآزمون شبکه در دبیامتحان مدارک مایکروسافت در دبیدوره ceh کدوم آموزشگاهامتحان mcseمدرک mcitp و کار در دبیامتحانات mcse در دبيهزینه امتحانات مایکروسافت در دبی

برچسب برای این موضوع