نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: افزایش برد و کیفیت اکسزپوینت

نام حقيقي: سید علی سماک

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8

افزایش برد و کیفیت اکسزپوینت

سلام به اساتید.
    من یه اکسزپوینت پلانت دارم مدل wap4033 و می خوام توی ساختمون اینترنت وایرلس بدم.البته فعلا به واحد کناری و پایینی دادم.کامپیوتر واحد کناری نمی تونی خوب وصل بشه چون یندتا دیوار بین دستگاه اون و اکسزپوینت من هست.
    آنتی دهی اونجا کمه.حالا میشه با تعوض آنتن اون و استفاده از آنتن های بزرگتر جواب گرفت؟تعویض آنت روی کیفیت تاثیر داره؟ یه دفعه توی اینترنت یه فیلم دیدم که یکی یه تیکه سیم رو 2 دور پیچیده بود و اون رو به کانتکتور اکسزپوینت وصل کرده بود و جواب گرفت.آیا درسته یا نه؟
    درضمن من می خوام یه اکسزپیونت بخرم.می خوام تا 5 طبقه رو جواب بده و گرون هم نباشه.درضمن الان اکسزپوینت توی نورگیره و همه واحدها در تا دور نورگیر هستند.

ببخشید زیاد شد

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ehsan Vahdati

عضو غیر فعال شناسه تصویری arminvox
    نوشته
    171
    سپاسگزاری شده
    98
    سپاسگزاری کرده
    53
    دوست عزیز ، طبق قوانین انجمن بحث تجاری و مقایسه برند مجاز نیست . شما باید مشاوره فنی بگیرید .

نام حقيقي: سید علی سماک

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8
    متاسفا

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phenomenon نمایش پست ها
    سلام به اساتید.
    من یه اکسزپوینت پلانت دارم مدل wap4033 و می خوام توی ساختمون اینترنت وایرلس بدم.البته فعلا به واحد کناری و پایینی دادم.کامپیوتر واحد کناری نمی تونی خوب وصل بشه چون یندتا دیوار بین دستگاه اون و اکسزپوینت من هست.
    آنتی دهی اونجا کمه.حالا میشه با تعوض آنتن اون و استفاده از آنتن های بزرگتر جواب گرفت؟تعویض آنت روی کیفیت تاثیر داره؟ یه دفعه توی اینترنت یه فیلم دیدم که یکی یه تیکه سیم رو 2 دور پیچیده بود و اون رو به کانتکتور اکسزپوینت وصل کرده بود و جواب گرفت.آیا درسته یا نه؟
    درضمن من می خوام یه اکسزپیونت بخرم.می خوام تا 5 طبقه رو جواب بده و گرون هم نباشه.درضمن الان اکسزپوینت توی نورگیره و همه واحدها در تا دور نورگیر هستند.

ببخشید زیاد شد
    من با این مدل، و مدل جدیدتر اون WAP4036 کار کردم که از نظر سرعت و کیفیت تفاوتی با مدل قبلی نداره .
    برای پنج طبقه، فکر نمیکنم بتونید روی یک رادیو حساب کنید؛ پیشتر دوستان در این خصوص، و مواردی مشابه سوالاتی داشته اند، آنها را جستجو کنید .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t36242.html

كار اكسزپوينت

افزایش کیفیت وایرلس

اكسزپوينت

کیفیت وایرلس

اكسزپوينت چيست؟

برچسب برای این موضوع