نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشکل اورژانسی Mikrotik roterboard 750 G

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253

مشکل اورژانسی Mikrotik roterboard 750 G

سلام.

دوستان خواهش میکنم به سئوالم جواب بدین چون ممکنه این قطعه رو دستم بمونه چون از فروشنده 24 ساعت مهلت تست گرفتم.

یک روتر میکروتیک 750G خریدم

مشکلم اینه که با نگه داشتن دکمه Reset برای اتصال کوتاه، میکروتیک اصلا واکنشی نشون نمیده و ریست نمیشه تا به حالت Default factory برگرده. تو یه جا تو سرچم پیدا کردم که یکی همین مشکلو داشت و گفته بود که اول باید دکمه ریست رو نگه داری و در حین نگه داشتن دکمه، برق میکروتیک رو قطع کنی و دو باره وصل کنی.(سیم آداپتور رو از پشتش بکشی بیرون و دوباره بزنی)

من این کار رو کردم و ACT LED چشمک زن شد و تا زمانی که ثابت موند دکمه رو Release کردم و دیدم که ریست شد.

مگه نباید با نگه داشتن دکمه ریست میکروتیک ریست بشه؟؟؟؟ آیا این دستگاه من ایراد داره یا اینکه همینطوری باید ریست بشه.

ممنون میشم سریع جواب بدین.

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    برای من هم یه همچین حالتی توی میکروتیک و ubnt پیش اومد و این کارو کردم داره الان کار می کنه اما دوستان هم نظر بدن شاید cpu مشکل داره که میره تو هنگ

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    آقا یعنی این همه آدم که تو این فروم هستند. تا حالا هیچکسی 750G نداشته و تا حالا Reset نکرده؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری behands
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    64
    من هم یه روتر بورد دیگه از میکروتیک رو با نگه داشتن و اتصال در محل ROS Reset و خاموش روشن کردن همین حالتی ریست کردم
    به نظرم که مشکلی نیست

کلمات کلیدی در جستجوها:

ریست فکتوری میکروتیک

ریست فکتوری Mikrotikmikrotik 750 چیستpersiannetwork ميكرو تيكریست کردن میکروتیک 750gهنگ کردن mikrotikریست فکتوری میکروتیک 750میکروتیک 750چیستنحوه ریست فکتوری روتر میکروتیکmikrotik 750gl چیستریست کردن روتر میکروتیک ریست کارخانه mikrotik 750 چیست ریست کردن میکروکنترلر 750کارخانه ایی میکروتیک 750glمشکل هنگ ومیکروتیک 750glریست کارخانه ای میکروتیک 750microtic 750g اتصال ریست فکتوری میکروتیک 2011routerboard 750g چيستهنگ کردن روتر میکروتیکنحوه ریست فکتوری کردن روتر برد میکروتیکrouter board 750 چیستمشکلات برد mikrotik rb493ahریست فکتوری میکروتیک کراسريست كردن كارخانه ميكروتيك روتر برد 750

برچسب برای این موضوع