صفحه 5 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 63 از مجموع 63

موضوع: سوال در مورد اتصال بصورت ریموت

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sinozit نمایش پست ها
    به اینجور ارتباط ها نمیشه گفت ابزار خراب کاری چون هم نیاز به تائید سیستم مقابل هستش هم کلاً تابلو هستن وقتی نصب می کنین . اما در هر صورت یک مانیتور کنین ببینین از چه پورتی استفاده می کنه اون پورت رو با یه نرم افزاره port locker ببندین . اگه هم همونطور که آقای علی پور گفتن می خواین signature رو در بیارین می تونین از ابزار هکینگ به نام Achill استفاده کنین که در اصل برای تغییر در session ها هستش اما می تونید باهاش کل Request ها رو با header ها رو ببینید و حتی تغییر بدید موقع اارسال . فقط کافی پورتی رو که برنامه hamachi از اون استفاده می کنه رو در Achill بدید و استارت بزنید شروع به مانیتور کردن می کنه .

اما از نظر من کلاً پورت نرم افزار فوق رو ببندی اصولی تر هستش signature بیشتر در وب فیلترینگ محسوس هستش یک ارتباط ptp برای فیلتر کردنش بهتره که پورت مربوز را deny کنید .
    بسیار عالی
    من از طرف خودم و دوستان خواهش میکنم که بیشتر به سایت سر بزنید تا بیشتر از اطلاعات و تجربیات شما استفاده کنیم

Sinozit سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: کیوان رحیمی

عضو عادی شناسه تصویری Sinozit
    نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    شما لطف دارید . در مقابله دوستان من خیلی بی سواد هستم . اما هرچی که بلد باشم در اختیار دیگران قرار میدم

با تشکر از شما

نام حقيقي: Javad Afzalan

عضو عادی شناسه تصویری javad_1368
    نوشته
    188
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    57
    hamachi به طور پیشفرض از پورت 12975 و TCP 32976 برای وصل شدن به سرور هایی با آدرس :
    کد:
    *.hamachi.cc
    وصل میشه که البته سرور پیشفرض bibi.hamachi.cc هست.اگر در برقراری ارتباط با پورت های TCP فوق موفق نبود از ارتباط SSL با پورت 443 استفاده میکنه.
    ظاهرا این برنامه به شکل peer to peer هم کاربرد داره

th95 و Sinozit سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 5 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5

کلمات کلیدی در جستجوها:

ddns شاتل

http://forum.persiannetworks.com/f25/t36097-2.html

مبینت

al1p0r

رفع مشکل نداشتن پينگ در برنامه Hamachi

مشکل پینگ در hamachiاتصال بصورت ریموت فورواردینگپرت 443 روی چه پروتکلیهپورت فورواردینگ در مودم bilion teamviewer دقیقا چیکار میکنهمودم خودشاتل یا سواteamviewer mechanismاجازه ندادن برای ریموت زدنپورت فورواردینگ در هاماچیمشکل ping در برنامه hamachiکمک کنید چطور باید ای پی ولید را تعریف کنم برای ریموتhamachi ولیدنحوه ریموت زدن به مودم زایکسل شاتلپورت فورواردینگ برای vpn serverنداشتن اجازه ریموت زدن به سرورفعال سازی ddns شاتل بر روی zyxelپورت فورواردینگ و اتصال وی پی انمشکل اتصالات hamachiندادن اینترنت به یک کلاینت در زایکسلپورت فورواردینگ آیزا 2006

برچسب برای این موضوع