نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: IP دادن به پرینتر HP

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    22

IP دادن به پرینتر HP

با سلاممن چند تا سوال دارم ممنون می شم اگه کسی می تونه کمکم کنه:1. چه طور میشه به یه پرینتر (hp) ای پی داد؟؟؟2. به دلیل کمبود نود در شبکه اومدن دوتا پرینتر رو به یه هاب پرینتر وصل کردن چه طور می تونم رو workstation ها هر دو پریتنر رو تعریف کنم ( مشکل اینجاست که نمی تونم دو تا پورت پرینتر رو با یه آدرس ای پی تعریف کنم ، می گه از قبل هست نگید نمی شه که الان داره جواب می ده ولی ادمین قبلی گذاشته رفته به منم نمی گه چطور انجامش داده )3. چه طور می شه به یه officeJet شارپ ای پی داد و و چطور می شه ای پی شو دید؟؟؟؟کمک کنید کارم بد جوری لنگه

نام حقيقي: dariush

مسدود شده
    نوشته
    123
    سپاسگزاری شده
    88
    سپاسگزاری کرده
    24
    پرینتر ها به پرینت سرور وصل هستن ؟ بهترین راه مطالعه user manual دستگاه print-server هست.

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    22
    خیر. نمی خواییم با خاموش شدن اون کامپیوتر بقیه نتونند پرینت بگرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ip دادن به پرینتر

آی پی پرینتر

دادن ip به پرینتر

آی پی دادن به پرینتر

ای پی پرینتر

ip دادن به پرینتر در شبکه

دادن ای پی به پرینتر

نحوه ip دادن به پرینترhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t36049.htmlای پی پرینتر اچ پیطریقه آی پی دادن به هابای پی دادن به پرینترنحوه ای پی دادن به پرینترنحوه ip دادن به پرینتر در شبکهادرس ای پی شبکه پرینترIP پرینترروش آی پی دادن به پرینتر آی پی پرینتردادن ipبه پرینترipدادن به پرینترipدادن در شبکهدادن آی پی به پرینترطریقه ipدادن به پرنتر 2035n hpروش ip دادن به پرینترهاب پرینتر

برچسب برای این موضوع