نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: اتصال دو کارپیوتر به مودم ADSL

نام حقيقي: ds aasda

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    17

اتصال دو کارپیوتر به مودم ADSL

سلام من دو کاپیوتر دارم و یک مودم ADSL

مودمم خروچی USB داره و خروجی کابل شبکه داره

دوتا کامپیوترهام هم دارای کارت شبکه هستن (و کابل شبکه میشه بهشون وصل کنی)

حالا میخام دو تا کامپیوترم اینترنت داشته باشن و همچنین بهم متصل باشن و بتونم اطلاعات جابجا کنم.

(در حال حاضر یکی از کاپیوتر ها را با USB به مودم وصل کردم دیگری را با کابل شبکه به مودم وصل کردم، هر دو اینترنت دارند ولی بین دو کامپیوتر نمیتوان اطلاعات جابجا کرد (به هم شبکه نیستند))

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    با یه کابل کراس دو کامپیوتر رو به هم شبکه کن . به یکی از کامپیوترها با usb اینترنت بده و share کن که اون یکی هم بتونه استفاده کنه .

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t35814.html

اتصال کابل شبکه به مودم

کابل شبکه اتصال به مودم اتصال دو کامپیوتر به کمک مودم ADSLاتصال مودم adsl شبکه کابلوصل کردن موودم adslاتصال مودم به شبکهاتصال دو مودم به اینترنتhttp:forum.persiannetworks.comf25t35814.htmlوصل شدن دو کامپیوتر به اینترنت با یک مودماتصال دوكامپيوتر به يك مودم adslوصل کردن دو مدم adsl به هم اتصال usb به ADSLوصل کردن کابلهای adslاتصال دو کامپیوتر به اینترنت توسط مودم adslاتصال 2 کامپیوتربه یک مودمعدم اتصال باusb به اینترنتadsl مودم و اتصال به شبکهوصل کردن مودم adslاتصال دو کامپیوتر به اینترنتاتصال به مودمچطور با دو کامپیوتر از یک ADSL استفاده کنماتصال دو کتمپیوتر با یک مودم adslچگونه از یک مودم adsl برای دو کامپیوتروصل شدن به مودم adsl

برچسب برای این موضوع