نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط ehsan653
  • 3 توسط ARM

موضوع: قراردادن کامپیوتر در خط تولید یک کارخانه

نام حقيقي: negin ahmadi

خواننده
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    40

قراردادن کامپیوتر در خط تولید یک کارخانه

سلام به همه دوستان

قرار شده در کارخونه ایی که من کار میکنم برای خط تولیدش 25 کامپیوتر در قسمتهای مختلف کامپیوتر داشته باشن.من چطور میتونم این کامپیوتر هارو از لحاظ محیطی ایمن کنم می خوام هر کسی در این مورد تجربه ایی داره کمکم کنه .خط تولید شامل دستگاههای پرس و پانچ و قسمت جوشکاری وقسمت رنگ و ...است لطفا با در نظر گرفتن تمام فاکتورهایی که باید رعایت بشه منو راهنمایی کنید.در هر قسمتی بطور جداگانه کامپیوتر لازم داره مخصوص همان قسمت که فورمن خط باید داده را وارد کند

بسیار ممنون میشم راهنماییم کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    معمولا در محیطهای کارگاهی از سیستمهایی استفاده میشه که دست و پا گیر نباشه و فرسوده نشه .
    مثلا صرفا با صفحه تاچ باشه ، یا فقط یه مانیتور و بارکد اسکنر ، یا یه مانیتور و چند کلید پدالی ،گاهی لازمه از مدلهایی که ضد مغناطیس یا غبار یا بخارات اسیدی هستن استفاده بشه و یا .... .
    شما باید یه کم بیشتر در مورد محیط و نحوه استفاده توضیح بدید طرح مسئلتون خیلی گنگه !

hamid khan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    منظورتون از ایمن کردن محیطی چیه؟ بیشتر توضیح بدین اگه ممکنه.

خواننده
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    40
    سلام

ببینید این کامپیوتر ها باید در انتهای هر خط از تولید قرار بگیرند و نهایتا داده های کاری مربوط به خودشون رو وارد بکنند در یک سیستم جامع نرم افزاری که در آخر
    با توجه به داده های وارد شده هر خط و رسیدن این داده ها به خط مونتاژ نهایی ثبت محصول برای تحویل به مشتری و یا رسید در انبار و باقی کارها .... انجام بشه
    امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم . حالا شما ببینید منظور من اینه که اگه قرار باشه مانند کاربران اداری که هر کدام یک کامپیوتر در اختیار دارند برای هرکدام از مسئولین خط تولید یک کامپیوتر بگذاریم از چه مدل کامپیوتر وبا چه شرایطی انتخاب شود که سخت افزار کمترین آسیب را ببیند به فرض در خط پرس دستگاهی که این عمل پرس را انجام میدهد ضربه های بسیار وحشتناکی در محیط دارد بطوریکه میز مسئول خط دچار تکانهای بسیار شدیدی میشود.حال اگه قرار باشه اینجا یک کامپیوتر بگذاریم که اصلا هم نمیشه جاش رو تغییر داد چه راههایی وجود داره برای اینکار یکی از دوستان کیوسکهای یک نفره برای قرار دادن کامپیوترها رو پیشنهاد داد
    میخوام بدونم دیگه چیکار میشه کرد.

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    تو الكامپ يه شركتي بود كه كامپيوتر هاي صنعتي ارائه كرده
    بود و دقيقا همون چيزايي رو ارائه مي داد كه نياز هاي شماست.
    تو مجله هاي معروف كامپيوتر تبليغاتش هست.
    اسمش يادم نيست.

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    در این که باید از کیوسک های صنعتی استفاده کنید فکر نکنم بحثی باشه . ولی عامل vibration یا همون لرزه های زیاد رو فکر نکنم به این راحتی ها بتونید رفع کنید .
    باید تست کنید که این ارتعاشات در چه حدی هست .
    در جاهای مختلف چقدر میشن . آیا امکان نصب روی دیوار رو دارید یا باید پایه های ثابت بگیرید .
    کلمه کلیدی برای نوع کامپیوتر مورد نیاز شما ، کامپیوتر صنعتی یا Industrial Computer هستش .
    ما در حال حاضر از این نوع کامپیوتر ها برای کارگاه هامون استفاده میکنیم ولی عامل ارتعاش رو به این شکلی که فرمودید نداریم . مطمئنا برای قطعاتی مثل هارد ضرر داره. میتونید از SSD ها استفاده کنید .

Hakimi، pardazande و negin26 سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    40
    سلام
    آقای مشعلی از راهنماییتون بسیار متشکرم ببخشید اینو میپرسم من اصلا تجربه ایی در مورد خطوط تولید در ضمن تنهایی شبکه این کارخونه رو میچرخونم نمی خوام آتو دست مدیر کارخونه بدم دقیقا باید چه جوابی به مدیرمون بدم.اگه امکان داره بیشتر راهنماییم کنید .بازم ببخشید که این همه اصرارمی کنم.در ضمن میزان لرزش رو دقیقا چطور میتونم اندازه بگیرم؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

خط تولید کامپیوتر

خط توليد يك كارخانه خط توليد يك كارخانه صنعت تولید کامپیوترتولید کامپیوترخط توليد كامپيوتر کارخانه ساخت کامپیوتركارخانه توليد كامپيوترمتنبرای خط تولید کامژیوترخطوط تولید کامپیوترقراردادن کامپیوتركامپيوتر كارخانه

برچسب برای این موضوع