نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: اتصال به اینترنت در ماشین مجازی

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال شناسه تصویری _Ali_
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7

اتصال به اینترنت در ماشین مجازی

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من رو سیستم خودم (ویندوزم سون هست) نرم افزار virtualbox رو نصب کردم و دو ماشین مجازی با سیستم عامل های server 2003 و XP ایجاد کردم و دو تا رو با هم شبکه کردم
    Adapter هر دو تا ماشین روی Bridged adapter هست حالا می خوام تو سرور به اینترنت adsl سیستم واقعی خودم متصل بشم
    تا در نهایت اون share کنم برای اون پی سی مجازی دیگه یعنی همون کلاینتم
    نوع کانکشن سیستم واقعی که برای اتصال به اینترنت استفاده می کنم Bridge Mode هست
    میشه راهنماییم کنید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: isa

خواننده
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز
    اگر Ip , Gateway رو تو VM ها از رنجی که تو مودم مجاز به Nat شدن است ،ست کرده باشی نباید مشکلی داشته باشی
    البته ممکنه که در حالت Bridge در تنظیمات VirtualBox ، کارت شبکه VM روی یک کارت شبکه دیگه تنظیم شده باشه

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال شناسه تصویری _Ali_
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط isabaha نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر Ip , Gateway رو تو VM ها از رنجی که تو مودم مجاز به Nat شدن است ،ست کرده باشی نباید مشکلی داشته باشی
    البته ممکنه که در حالت Bridge در تنظیمات VirtualBox ، کارت شبکه VM روی یک کارت شبکه دیگه تنظیم شده باشه
    من مشکلم اینه چطور ip بدم
    خود virtualbox یک کارت شبکه تو سیستم واقعی ایجاد کرده به نام VirtualBox Host-Only Network تو سرور مجازی هم من دو تا کارت شبکه دارم یکی Bridged هست برای خود شبکه ام یکی هم نوعش NAT هست که برای اتصال به اینترنت می خوام ازش استفاده کنم
    میشه دقیقا مقداردهی ip و gateway رو برام بگید
    مودم adsl ام هم به کارت شبکه واقعی سیستم وصل و نوع کانکشن هم Bridge Mode هست

کلمات کلیدی در جستجوها:

virtual box adsl modem آموزش اینترنت

اتصال به اینترنت در virtualbox

اتصال ماشین مجازی به اینترنت

virtual box adsl gateway nat modem آموزش اینترنت

اتصال ویرچوال به اینترنت

virtualbox اینترنت

نحوه تنظیم virtual box برای اینترنت

اینترنت برای ماشین

اتصال به اینترنت با virtualbox تنظیمات کارت شبکه در vboxارتباط ماشین مجازی به اینترنتوصل کردن ماشین مجازی به اینترنتاموزش تنططیمات ماشین مجازیاینترنت دادن به virtualboxتنظیمات اینترنت VirtualBoxوصل شدن به اینترنت با ماشین مجازیتنظیمات کارت شبکه در virtualboxطریقی share کردن اینترنت به صورت مجازیوصل اینترنت vitual boxاتصال به اینترنت در ماشین مجازینحوه اتصال به اینترنت در ماشین مجازیارتباط vm با اینترنتآموزش تنظیمات شبکه virtualboxتنظیمات شبکه در virtualboxوصل شدن به اینترنت در vmware در حالت bridge

برچسب برای این موضوع