نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: نصب سیستم عامل بر روی VMware ESXi

نام حقيقي: آرین مهرپرور

عضو عادی
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    3

نصب سیستم عامل بر روی VMware ESXi

با سلام خدمت همه بزرگواران

من به تازگی VMware ESxi از خود سایت vmware دانلود کردم و اونو نصب کردم حتی بالا اومد صفحه اصلیش که به رنگ زرد هست منم تنظیمات ای پی را وارد کردم به طوری که توی شبکه به راحتی پینگ میشه و برعکس.

حالا سوالی که داشتم اول اینکه کد لایسنسی که خود سایت موقع دانلود بهم داد را کجا باید وارد کنم چون تابحال خودش چیزی اعلام نکرده و دوم اینکه برای نصب سیستم عامل بر روی ان چیکار باید بکنم؟ اگر بفرمایید تا چند سیستم عامل هم میتونم نصب کنم ممنون میشم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    به نظرم شما در ابتدا QUICK REFRENCE GUIDE رو برای ESXI 4.0 از سایت VMWARE دانلود کردهویک نگاه اجمالی بهش بندازید تا یک شناخت کلی از این نرم افزار بدست بیارید. بعدش اگر موقع اجراری مراحل کار مشکل داشتید ، مطرح کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

vmware esxi دانلود

VMWAREدانلود

http://forum.persiannetworks.com/f25/t34291.htmlESXi دانلودنصب سیستم عامل روی vmware esxدانلود ESXiآموزش نصب ESXiنحوه نصب سيستم عامل ميكروتيك روي سرورآموزش vmware ESXiدانلود آموزش vmware esxiنصب سیستم عامل روی esxiدانلود سیستم عامل vmware esxنحوه ی نصب سیستم عامل مجازی ESXI بر روی سیستمنصب سیستم عامل VMware بر روی سروراموزش نصب سیستم عامل روی esXIvmware دانلودنصب ESXiدانلود سیستم عامل esxنصب سیستم عامل بر روی esxiنصب سیستم عامل روی esxآموزش نصب چند سیستم عامل مجازی در esxivmware esxi نصب سیستم عامل در VMware ESXiدانلودآموزش نصب سیتسم عامل روی VMware ESXivmware esxi در کدام سیستم نصب کنم

برچسب برای این موضوع