نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط mkm
  • 1 توسط it_ict
  • 1 توسط mkm

موضوع: چرا مشترک pppoe مرتب در عرض چند ثانیه دیسکانکت میشه؟

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

چرا مشترک pppoe مرتب در عرض چند ثانیه دیسکانکت میشه؟

سوالی در مورد کانکشن adsl داشتم:

اگه کاربر با هر یوزری وصل بشه و در عرض چند ثانیه دیسکانکت بشه میشه از کجا عیب گرفت؟
    سمت سرویس دهنده 100% مشکل نیست چون هیچ مشترکی این مشکل رو نداره و همین یکی هم قبلا نداشت و الان جدیدا خودش این مشکل رو بوجود آورده!!!

اگه ویروس باشه که ویندوزشم زده عوض کرده
    اگه کانفیگ مودم باشه هم که حالت بریدج هست و دست نخورده کانفیگی که همیشه باهاش کار می کرده
    و دیگه ...

یوزر کاربر های دیگه مشکلی نداره با یوزر اونا هم که وصل میشه بازم در عرض چند ثانیه دیسکانکت میشه!!!
    لینک مودم ok هست و همه چی سر جاشه.ظاهرآ هیچ مشکلی نداره و کلیه ارتباط و بسترش مثله بقیه س..
    ولی این دیسکانکتش شدنش یه ذره عجیبه!!!!

موضوعات مشابه:

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    سوالی در مورد کانکشن adsl داشتم:

اگه کاربر با هر یوزری وصل بشه و در عرض چند ثانیه دیسکانکت بشه میشه از کجا عیب گرفت؟
    سمت سرویس دهنده 100% مشکل نیست چون هیچ مشترکی این مشکل رو نداره و همین یکی هم قبلا نداشت و الان جدیدا خودش این مشکل رو بوجود آورده!!!

اگه ویروس باشه که ویندوزشم زده عوض کرده
    اگه کانفیگ مودم باشه هم که حالت بریدج هست و دست نخورده کانفیگی که همیشه باهاش کار می کرده
    و دیگه ...

یوزر کاربر های دیگه مشکلی نداره با یوزر اونا هم که وصل میشه بازم در عرض چند ثانیه دیسکانکت میشه!!!
    لینک مودم ok هست و همه چی سر جاشه.ظاهرآ هیچ مشکلی نداره و کلیه ارتباط و بسترش مثله بقیه س..
    ولی این دیسکانکتش شدنش یه ذره عجیبه!!!!

احتمال داره که رو سیم کشی داخلیش Noise ایجاد شده باشه که باید بررسی بشه. مثال : حتی یه گوشی تلفن هم میتونه ایجاد نویز کنه. یا حتی مودمش اگه نزدیک میدان مغناطیسی قوی جدیدا قرار گرفته......آیا از Splitter استفاده میکنه یا نه؟؟؟؟ کلا مسائل ریز رو هر چند که ساده و پیش پا افتاده هست رو چک کنید. مودم رو به ورودی اصلی تلفن بگید وصل کنه تا ببینید آیا نویز از داخله یا نه. جهت اطلاع عرض کنم که من موردی داشتم که یک مودم در مجاورت یک Speaker بود بطوری که میدان مغناطیسی (آهنربای داخل اسپیکر) ایجاد نویز میکرد که امکان داره غیر قابل قبول باشه ولی تا چند روز من روی Troubleshoot این مورد بودم.

ویرایش توسط mkm : 2010-03-06 در ساعت 11:40 PM
    3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali

خواننده شناسه تصویری it_ict
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    58
    سپاسگزاری کرده
    313
    به نظر بنده هم احتمالا خط این مشترک نویز پیدا میکنه
    البته این نظر بنده است
    موید باشی ......

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    با تشکر از دو دوست عزیز mkm و ict

من همه مواردی رو که شما فرموده بودین رو به خودشون گوشزد کرده بودم و گفتم که چک کنن و گفت که مشکلی نیست.
    خودم کنجکاو شدم رفتم رو صحنه جنایت و هیچی مشکل نداشت فقط ...

دستم که روی کیس این بابا بود یهو احساس کردم که اتصالی برق داره!!!!!!!!!!!!
    یه لپ تاپ زدم پشت بسترش مثله ساعت کار می کرد.نتیجه اخلاقی میگیریم که:
    کیسی که اتصالی برق داشته چوب لای چرخ این مودم طفلکی میکرده.ولی چجوری؟؟؟!!!
    من مطمئنم مربوط میشه به همین اتصالی برق ضعیف روی کیس و این مشترک هم با کارت شبکه کانکت میشد و من احساس میکنم که تاثیرش عمدش روی اینترفیس این بنده خدا بوده.بهر حال با بدنه کیس در ارتباطه.
    و میشه گفت که نوسان برق کیس باعث ارسال نویز و یا هر چیزی از طریق پورت اترنت به مودم میشده؟
    چون همه چی سره جاش بود نه لینکی قطع میشد و نه ارتباط اترنت بهم میخورده.به نوعی زیر زمینی دیسکانکتش میکرده.

شما با همچین موردی تا حالا برخورد کردید؟
    نظرتون در این مورد چیه .مربوط میشه به همون اتصالی برق کیس؟ و اگه اینطوره میتونه روی کدوم قسمت اثر بذاره؟

ویرایش توسط 3hsan : 2010-03-07 در ساعت 12:36 AM

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    با تشکر از دو دوست عزیز mkm و ict

من همه مواردی رو که شما فرموده بودین رو به خودشون گوشزد کرده بودم و گفتم که چک کنن و گفت که مشکلی نیست.
    خودم کنجکاو شدم رفتم رو صحنه جنایت و هیچی مشکل نداشت فقط ...

دستم که روی کیس این بابا بود یهو احساس کردم که اتصالی برق داره!!!!!!!!!!!!
    یه لپ تاپ زدم پشت بسترش مثله ساعت کار می کرد.نتیجه اخلاقی میگیریم که:
    کیسی که اتصالی برق داشته چوب لای چرخ این مودم طفلکی میکرده.ولی چجوری؟؟؟!!!
    من مطمئنم مربوط میشه به همین اتصالی برق ضعیف روی کیس و این مشترک هم با کارت شبکه کانکت میشد و من احساس میکنم که تاثیرش عمدش روی اینترفیس این بنده خدا بوده.بهر حال با بدنه کیس در ارتباطه.
    و میشه گفت که نوسان برق کیس باعث ارسال نویز و یا هر چیزی از طریق پورت اترنت به مودم میشده؟
    چون همه چی سره جاش بود نه لینکی قطع میشد و نه ارتباط اترنت بهم میخورده.به نوعی زیر زمینی دیسکانکتش میکرده.

شما با همچین موردی تا حالا برخورد کردید؟
    نظرتون در این مورد چیه .مربوط میشه به همون اتصالی برق کیس؟ و اگه اینطوره میتونه روی کدوم قسمت اثر بذاره؟

بله نویز ایجاد شده میتونه از اتصالی Power supply با Case باشه. حتی میتونه از اتصال بدنه مادربورد هم باشه. در حالت اول Power رو از تو Case در بیارین و سعی کنید اتصال بدنه ای موجود نباشه اگر دیدین بازم مشکل هست یک Power سالم دیگه ای جایگزین کنید. بحر حال مشکل شما همونطور که عرض کردم از نویز هست و حالا که مشخص شد از پاور هست دیگه به حل مسئله نزدیک شدین. لطفا نتایج را اعلام بفرمائید .

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkm نمایش پست ها
    بله نویز ایجاد شده میتونه از اتصالی Power supply با Case باشه. حتی میتونه از اتصال بدنه مادربورد هم باشه. در حالت اول Power رو از تو Case در بیارین و سعی کنید اتصال بدنه ای موجود نباشه اگر دیدین بازم مشکل هست یک Power سالم دیگه ای جایگزین کنید. بحر حال مشکل شما همونطور که عرض کردم از نویز هست و حالا که مشخص شد از پاور هست دیگه به حل مسئله نزدیک شدین. لطفا نتایج را اعلام بفرمائید .
    همه قطعات رو عوض کرد و هیچ کدوم جواب نداد به جز مادربرد و میگه که یکی از پورتهای usb مادربردش کار نمیکنه و به قولن نیم سوز شده.احتمالا ماله همونه.چون مادربرد که روش عوض میشه مثله اینکه مشکل رفع میشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

چرا مودم adsl دیسکانکت میشه

اتصالی برق کیس

مودم مرتب کانکت و دیسکانکت میشه

برچسب برای این موضوع