نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط 3hsan
  • 1 توسط WiMAX
  • 2 توسط vahsha1

موضوع: کمک در مورد مودم وایمکس ایرانسل !

نام حقيقي: احمد

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

کمک در مورد مودم وایمکس ایرانسل !

دوستان
    بالاخره بعد از 11 روز دیروز اشتراک وایمکس ما فعال شد!!
    اما متاسفانه نمی تونم وصل بشم
    وقتی مودم رو وصل میکنی باید به صورت اتوماتیک کانکشن ایرانسل ساخته بشه و وصل بشی
    اما من که وصل میکنم همچین اتفاقی نمیفته
    وصل که میکنی یکم میگرده بعد توقف میکنه!!
    (به کابل شبکه وصل میشه)
    ویندوز 7 هست و تازه نصب کردم
    آیا کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟
    نمی دونم شاید از درایو نوت بوک باشه( مدل 1555 دل

مسدود شده شناسه تصویری pc_helper
    نوشته
    333
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    8
    شید تو منطقه تخت پوشش نیستین؟مودم داخلی ا خارجی؟فک کنم پشتیبانی وایمکس هم هنوز فعال نشده...

نام حقيقي: Hamed

عضو غیر فعال
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    15
    میشه لطفاً بگید اشتراک ماهیانه وایمکس چقدر هست؟ برای سرعتهای 128 و 256 . و اینکه آیا محدودیت دانلود هم داره؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط pc_helper نمایش پست ها
    شید تو منطقه تخت پوشش نیستین؟مودم داخلی ا خارجی؟فک کنم پشتیبانی وایمکس هم هنوز فعال نشده...
    مودم داخلی
    پوشش هم داره 3 تا چراغش هم روشن میشه!
    به قول یکی از دوستان: پشتیبانیش عین نوار ضبط شده هی یه سری جملات را تکرار میکنه!!
    رو 3 تا سیستم با 3 تا کابل شبک امتحان کردم
    مودم خرابه 3 روزه قرار بیان درست کنن!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط iran480 نمایش پست ها
    میشه لطفاً بگید اشتراک ماهیانه وایمکس چقدر هست؟ برای سرعتهای 128 و 256 . و اینکه آیا محدودیت دانلود هم داره؟
    بله محدودیت 3 گیگ داره
    128 : 15 هزار تومن
    256 : 29
    512 : با 4 گیگ 35 تومن
    تعرفه ها روی سایت
    wimax.irancell.ir

128 :

ویرایش توسط SADEGH65 : 2010-02-17 در ساعت 11:57 PM علت: ترکیب پستها

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    اصلا مقرون به صرفه نیست به هیچ وجه.
    همون کابل تضمینی تره.

نام حقيقي: Hamidreza

عضو غیر فعال
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3
    آقا اینقدرها هم بد نیست، اگه محدودیت download براتون مهم نباشه خیلی خوبه، یعنی قیمتش مناسبه. 256 Kb با 3 گیگ ترانسفر 29 تومان بد نیست.
    فقط اشکالش اینه که با مودم های خودش کار میکنه و تازه مودم های ایرانسل با برق شهر کار میکنند یعنی عملا از Roaming خبری نیست.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط night نمایش پست ها
    آقا اینقدرها هم بد نیست، اگه محدودیت download براتون مهم نباشه خیلی خوبه، یعنی قیمتش مناسبه. 256 Kb با 3 گیگ ترانسفر 29 تومان بد نیست.
    فقط اشکالش اینه که با مودم های خودش کار میکنه و تازه مودم های ایرانسل با برق شهر کار میکنند یعنی عملا از Roaming خبری نیست.
    خب بحث همینه دوست من.اصل مطلب همینه که 90 درصد کاربران اینترنتی میونه خوبی با محدودیت حجمی ندارند و اکثریت کاربران با 3 گیگ چندان سازگار نیستند.شاید 10 الی 20 درصد کاربران یک سرویس دهنده کم کار باشند و یا به 3 یا کتر از 3 گیگ راضی بشن.پس 3گیگ 256 adsl که حدود 20 تومن ارائه میشه خیلی به صرفه تره که کاربر بخواد ابتدای کار 110 یا 260 تومن مایه بذاره وسط اونم برای 3 گیگ کارکرد و اونم با هزینه حدود 30 تومن.
    خب خوبه ولی به نظر من بیشتر برای ادارات و شرکتهایی که در دسترس نیستند و adsl رو نمیتونن بگیرن خوبه.
    و یه جایی دیدم که زده بود تعرفه پایه 15 تومن و بعد از این هر مگا بایتی 10 تا یک تومنی.خب شما تصور کن اونوقت کاربر یه صفحه میخواد باز کنه حداقل 500 کیلو تا یک مگ برای یک صفحه سنگین رد و بدل میشه.خب دیگه جرات سایت باز کردنم نداره کاربر که.
    یه چیزی شبیه همون کارت شارژ همراهشه که میگی الو کجایی میگه مشترک گرامی شارژ شما رو به اتمام است!!!!
    به نظر من اگر چه ایرانسل از لحاظ تبلیغات قویتره ولی مبین نت به دلیل اینکه یک ارگان نیمه دولتی و شایدم کاملآ دولتی هست و دولت پشتیبانیش میکنه و همچنین در سراسر کشور مجوز کار رو اخذ کرده میتونه در آینده قویتر از ایرانسل از همه لحاظ ظاهر بشه یعنی جوری که به نفع کاربر باشه.

saeed25 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali Saghaeian

عضو غیر فعال شناسه تصویری WiMAX
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    2
    ارائه سرویس وایمکس مبین نت که باید به صورت سراسری در کل کشور ارائه شود مسلما جذاب تر و قیمت های رقابتی تری خواهد داشت. اینکه هنوز مبین نت موفق به ارائه سرویس نشده به مشکلاتی همچون سایت شیرینگ بر می گرده که ایرانسل تونسته با توجه به بازار محدودتر خود و استفاده از BTS های نصب شده قبلی خود از مزیت رقابتی برخوردار شده و ورود به بازار سریع تری داشته باشه. با ورود دیگر رقبای وایمکس به بازار، قیمت به مقدار زیادی شکسته خواهد شد...

saeed25 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    به نظر من تا وایمکس بخواد جون بگیره 3G و 4G میاد و اپراتورهای تلفن همراه ارائه میدن.وایمکس تکنولوژِی در حال تکاملیه و من به شخصه حساب زیادی روش باز نمیکنم.ضمنا تو دنیای تجربه خیلی جالبی روش نداشتن.مخصوصا تجهیزات خریداری شده یا zte هست و یا هواوی که تو ضمینه بیسیم برندهای چندان جالبی نیستن.
    هیچ چیزی هیچ وقت جای کابل رو نمیگیره.به نظر من به جای سرمایه گذاری تو این بحث اگر اول میومدن زیر ساخت های کابلی رو تا مشترک بهبود میدادن هم ظریب نفوذ افزایش می یافت و هم هزینه کاهش.مثلا ارتباط فیبر از کافوی نوری تا هر مجتمه مسکونی و مشترک نهایی.وقتی موبایلیتی روی وایمکس غیر قانونیه اگر تو ارتباط کابلی کار میشد عقلانی تر بود.
    این میرسونه که مدیران ما از بس تنبل هستند به جای این که شبکه رو اصولی درست کنن فقط جزیره جدیدی تولید میکنن که اون هم بعد از مدتی یه جزیری بهران زده میشه با ساخت جزیره ای جدید تر

khatib و saeed25 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    من خودم به شخصه چند وقته خیلی دارم میگردم و نظرات رو میبینم تو هم فروم ها و سایت ها و تا این لحظه که دارم پست میدم بنظرم ایرا نسل هنوز خیلی جا داره برای تکمیل کردن وایمکس و مثل سیم کارتاشه که اول افتضاح بود و قیمتشم بالا ولی الان خیلی بهتر شده و قیمتشم خیلی پایینتر نسبت به اولش.
    بخاطر جابجایی بشخصه و اینکه خیلی از شرکت ها اینترنت ندارن خیلی تو فکر وایمکس بودم و از ایرانسل که فعلا قطع امید کردم و یکم دارم رو داتک فکر میکنم و مودم usb که به لپ تاپ وصل بشه.
    سوالم اینه که آیا مودم هایی که داتک usb میده روی macbook pro یا کلا سیستم عامل مک جواب میده و درایور داره برای مک؟
    بعدشم اینکه کسی از دوستان یا کلا آشناهاتون از وایمکس داتک سرویس گرفته ببینه چه جوریه؟
    من که کلا خاطره خوشی از adsl داتک ندارم همون اولا گرفتم قطع کردم بخاطر سرویس دهی بد. حالا اگه کسی از دوستان راهنمایی میتونه بکنه ممنون میشم.

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    تا اونجا که من می دانم سیستم PPOEP در ایرانسل کار نمی کند و شما بایستی کانکشن براش درست کنید

کلمات کلیدی در جستجوها:

ساخت کانکشن وایمکس

دانلود درایور وایمکس ایرانسل

مودم وايمكس

مودم ایرانسل

نظرات در مورد وایمکس ایرانسل

کانکشن وایمکس

وایمکس خوبه؟

ساخت کانکشن برای وایمکس ایرانسل

ساخت کانکشن برای وایمکس

مودم usb ایرانسل

در مورد وایمکس ایرانسل

مودم وايمكس ايرانسل

درباره مودم usb وایمکس ایرانسل

ایجاد کانکشن وایمکس ایرانسل

دانلود درایور مودم وایمکس ایرانسل

ساخت کانکشن وایمکس ایرانسل

مودم وايمكس usb

دانلود درایور مودم وایمکسساختن کانکشن برای وایمکسکانکشن وایمکس ایرانسلمودم ایرانسل وصل نمی شود کایل شبکهدانلود درایور مودم ایرانسلمشخصات مودم وایمکسhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t32740.htmlمودم usb وایمکس ایرانسل خوبه؟

برچسب برای این موضوع