نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 6سپاس
  • 2 توسط 3hsan
  • 2 توسط 3hsan
  • 2 توسط 3hsan

موضوع: راه اندازی ISP - درآمد ها و هزینه ها

نام حقيقي: امیر احسان

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

Icon11 راه اندازی ISP - درآمد ها و هزینه ها

هزینه راه اندازی ISP
    آموزش گام به گام راه اندازی ISP
    سوال در مورد راه اندازی isp
    چگونگی راه اندازی ISP
    هزینه راه اندازی ISP شخصی چقدر میشه؟
    هزینه راه اندازی ISP

سلام.
    ما در شهرستان خودمون که در غرب تهران است قصد راه اندازی یک ISP رو داریم.
    از تاپیکهای بالا یه سری چیزهای مفیدی پیدا کردم ، اما چند تا سوال برام مونده که از این ISP های محل خودمون میپرسم جواب نمیدن

اینکه :

1 ) با توجه به وضع کنونی (چون قیمتها تغییر میکنه) میانگین هزینه های راه اندازی ISP حدودا چقدره ؟ بالای 20 میزنه یا نه % "بدون احتساب خرید ، رهن یا اجاره دفتر" با تمامی هزینه هایی که برای خرید ، نصب ، دادن شیتیل ، راه اندازی و گرفتن مجوز لازمه.

2 ) در شهر ما 200 - 300.000 نفر جمعیت وجود داره و تنها و تنها یک ISP که اونم سرویس دهیش جالب نیست و هزینه های بالایی رو میگیره.دوستان متخصص مطمئنم که راه اندازی ISP به نفع همه هست و اینکه میخوام بدونم شما برآورد میکنید ماهیانه چقدر از ISP در بیاد با توجه به تعاریف در سوال 2 ؟

با سپاس از دوستانی که این موضوع رو میخونن و جواب میدن

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط rerar نمایش پست ها
    هزینه راه اندازی ISP - Persian Networks
    آموزش گام به گام راه اندازی ISP
    سوال در مورد راه اندازی isp
    چگونگی راه اندازی ISP
    هزینه راه اندازی ISP شخصی چقدر میشه؟
    هزینه راه اندازی ISP

سلام.
    ما در شهرستان خودمون که در غرب تهران است قصد راه اندازی یک ISP رو داریم.
    از تاپیکهای بالا یه سری چیزهای مفیدی پیدا کردم ، اما چند تا سوال برام مونده که از این ISP های محل خودمون میپرسم جواب نمیدن

اینکه :

1 ) با توجه به وضع کنونی (چون قیمتها تغییر میکنه) میانگین هزینه های راه اندازی ISP حدودا چقدره ؟ بالای 20 میزنه یا نه % "بدون احتساب خرید ، رهن یا اجاره دفتر" با تمامی هزینه هایی که برای خرید ، نصب ، دادن شیتیل ، راه اندازی و گرفتن مجوز لازمه.

2 ) در شهر ما 200 - 300.000 نفر جمعیت وجود داره و تنها و تنها یک ISP که اونم سرویس دهیش جالب نیست و هزینه های بالایی رو میگیره.دوستان متخصص مطمئنم که راه اندازی ISP به نفع همه هست و اینکه میخوام بدونم شما برآورد میکنید ماهیانه چقدر از ISP در بیاد با توجه به تعاریف در سوال 2 ؟

با سپاس از دوستانی که این موضوع رو میخونن و جواب میدن
    ببینید دوست عزیز شما در پایتخت و غرب تهران تشریف دارید پس یک شهرستان دور افتاده نیستید که مخابرات نظارت زیادی روی شما نداشته باشه.و باید بدونید که مخابرات با طرح عاقلانه و منطقی که بنا نهاده که یک ملتی رو از کار بیکار کنن و سود اینترنت رو کلا بدن به 4 تا گردن کلفت بخش خصوصی و ملت رو فدای اون 4 نفر کنن و کلا بازار adsl رو بگیرن به چنگ.

و برای راه اندازی isp الان دیگه خیلی خیلی راحت شده مخصوصآ برای شهرستانها و نه استانها.هزینه ها هم خیلی پایین اومده مثله dslam corecess که قبلا تا 3/800 یا تا 4 تومنم میدادن الان 1 تا 2/100 هم میدم و یا هر چیزه دیگه.قیمتها خیلی پایین اومده نسبت به قبل و اگه منظورتون از اون 20 بالایی 20 میلیون تومنه به نظر من میشه با 20 تومن 2 تا isp قدرتمند راه انداخت الان.

شما هزینه های کلیتون dslam و راک و مودمهای لیزد یا روتر و مودم ایوان هست که سقف قیمت این تجهیزات دیگه به 7 تومن هم نمیرسه.یه روزی به من میگفتند مودم patton کمتر از 750 نمیدیم ولی الان از بس فروش کم شده یارو میگه دو تا مودم در حد عالی رو میدم 800!!!

شما شرکت باید ثبت کنی مجوز isp داری بسته به پهنای باندت ضمانت میخوابونی تو بانک مثلآ مجوز 8 مگ چیزی حدود 17 تومن آب میخوره و تعرفه اش تو سایت خود مخابرات فکر کنم باشه یا همون تنظیم مقررات.و دیگه تجهیزات dial up adsl و هر چیزی که بخوای که با کلی امکانات و ولخرجی شاید 20 تومن برسه.

دیگه خیلی از چیزها رو میتونی مجانی گیر بیاری مثله کش و اکانتینگ و خیلی چیزهای دیگه.

اینو بهت بگم که با شرایطی که مخابرات پیش میاره برای این ملت زحمت کش آینده adsl و اینترنت درون شهرهای بزرگ دست دولت و مخابرات و درون شهرستانها دست isp ها هست.خب مخابرات از شهرهای بزرگ شروع کرده به درو کردن ملت و مردم هم سراغ ارزونی میرن و مخابرات هم که داره مفتی اینترنت صلواتی میده!!!!

ولی بدبختی ما همین نیست.اینه که تا مدت نه چندان دوری مخابرات پاشو تو شهرستانها هم میزاره و اونجا رو هم میخواد بخوره.الان وضعیت isp ها در شهرستانها عالیه یه کم کیفیت خوب بی تو شهرستان یه ذره پشتیبانیت موثر و مفید باشه مردم بهت هجوم میارن چون ملت شهرستان در حال توسعه و گرایش به سمت تکنولوژی و چیزهای جدید هستند خیلی هاشون هنوز با اینترنت و بیشتر با adsl آشنا نیستند کم کم دارن رو میارن به این فناوری که همه گیر بشه.و این برای یک isp یعنی موفقیت در کسب و کار

اما.....
    با شرایطی که مخابرات میخواد پیش بیاره و تو کار ملت دخالت کنه و هزینه های تلفن و موبایل و پهن باندهای فروخته شده اش و هزار و یک کسب و کار دیگرش سیرش نمیکنه و هنوز گشنه بازار و پولو پله هست که اینبار با طرح جدید adsl خودش رو میخواد بندازه روی isp ها و یه ملتی رو بیکار کنه.با همدستی بخش خصوصی.بخش خصوصی که فقط با پیمانکاری یک نفر میچرخه و این همه سود کلان به جیب یک نفر و مخابرات میره و کل این ملت در سراسر ایران باید نگاهشون کنن.خیلی عادلانه هست مگه نه؟؟؟

خب با این شرایط شما فکر میکنید تکلیف isp هایی که الان دارن با بدبختی و گرونی پهنای باند خودشون کار میکنن و با هم رقابت میکنن فردا چی میشه؟ فردا که مخابرات بخواد اینترنت صلواتی بده تکلیف این ملت که این همه هزینه کردند چی میشه؟
    شما که هنوز شروع نکردی که بیفتی تو این مشکلات.حالا خودتون نظر بدید ببینم شروع کردنش کار درستی هست یا نه.اصلا میتونید با این وضع مخابرات کار کنید یا نه؟>
    چون اخیرآ شنیدم که مدیر عامل مخابرات با خنده فرموده اند که :
    ما با isp ها مشکلی نداریم همچنین با pap ها هم مشکلی نداریم و در کنار هم این تکنولوژی ها رو به خانه های مردم میبریم و همه isp ها هم طبق روال قبلیشون(قسمت پهنای باند) ادامه میدن و کسی کاری بهشون نداره

اما ما 128 نامحدود مفتی میدیم دست مردم یعنی چیزی حدود 8 تومن و isp هر چقدر که دلشون خواست بدن
    مطمئنا مردم از isp ها استقبال فراوانی میکننرقابت عادلانه ای مثل فیل با مورچه

farhadham و rerar سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    شما شرکت باید ثبت کنی مجوز isp داری بسته به پهنای باندت ضمانت میخوابونی تو بانک مثلآ مجوز 8 مگ چیزی حدود 17 تومن آب میخوره و تعرفه اش تو سایت خود مخابرات فکر کنم باشه یا همون تنظیم مقررات.و دیگه تجهیزات dial up adsl و هر چیزی که بخوای که با کلی امکانات و ولخرجی شاید 20 تومن برسه.
    ممنون
    ثبت شرکت مشکلی نداره فقط این یه کم دیر هضم میشه !
    8 مگ 17 تومن یعنی چجوری؟؟

شما خودتم ISP داری؟

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    ممنون
    ثبت شرکت مشکلی نداره فقط این یه کم دیر هضم میشه !
    8 مگ 17 تومن یعنی چجوری؟؟

شما خودتم ISP داری؟
    ببینید بعد از اینکه شرکت شما و مدارک ارسالی شما فرستاده شد به سازمان و سازمان تایید کرد که شما میتونید مجوز بگیرید و فعالیت خودتون رو شروع کنید باید ضمانت بانکی بفرستید برای سازمان و به این صورت هست که در قبال هر 64 کیلو بیت(طبق تعرفه خودشون) فکر کنم 130 تومن ضمانت بانکی ازتون میخواد البته من حرفم قدیمیه ها الان از تعرفشون اطلاعی ندارم.و شما مجوز هر چند مگی که بخوای بگیری ضمانت بانکی از بانک میگیری براشون کادو پیچ میکنید و میفرستید و بعدشم مجوز رو بهت میدن البته با خیلی تاخیر و بعدشم بهت میگن اینترانت نداریم و دیتا فعلا نیست با همین 256 بساز و کم کم هم مخابرات آقا بالا سر میشه
    دوست من سوالی هست؟
    شما به جای اینکه به فکر طریقه گرفتن مجوز و راه اندازی و از این قبیل بحثها هستید بیشتر به فکر اینکه بعدآ چی بر سرتون میاد بیفتید و آینده شغلیتون رو یا توجه به وضع موجود در نظر بگیرید.
    البته آینده بدی نداره ها ولی اگه مخابرات میذاشت و دخالت تو این کار نمیکرد
    موفق باشید

it_ict و rerar سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    یکم دیر به فکر افتادی اما اگه با شرایطی که گفتی میتونی دو سه سالی خوب کاسبی کنی و بعد جمعش کنی چون بیش از سه سال نمیکشه که مخابرات کاسبی را از همه میگیره

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    ببینید بعد از اینکه شرکت شما و مدارک ارسالی شما فرستاده شد به سازمان و سازمان تایید کرد که شما میتونید مجوز بگیرید و فعالیت خودتون رو شروع کنید باید ضمانت بانکی بفرستید برای سازمان و به این صورت هست که در قبال هر 64 کیلو بیت(طبق تعرفه خودشون) فکر کنم 130 تومن ضمانت بانکی ازتون میخواد البته من حرفم قدیمیه ها الان از تعرفشون اطلاعی ندارم.و شما مجوز هر چند مگی که بخوای بگیری ضمانت بانکی از بانک میگیری براشون کادو پیچ میکنید و میفرستید و بعدشم مجوز رو بهت میدن البته با خیلی تاخیر و بعدشم بهت میگن اینترانت نداریم و دیتا فعلا نیست با همین 256 بساز و کم کم هم مخابرات آقا بالا سر میشه
    دوست من سوالی هست؟
    شما به جای اینکه به فکر طریقه گرفتن مجوز و راه اندازی و از این قبیل بحثها هستید بیشتر به فکر اینکه بعدآ چی بر سرتون میاد بیفتید و آینده شغلیتون رو یا توجه به وضع موجود در نظر بگیرید.
    البته آینده بدی نداره ها ولی اگه مخابرات میذاشت و دخالت تو این کار نمیکرد
    موفق باشید

فکر نمیکنید زیاد باشه 8 مگ 17.000.000 تومان؟
    اینجوری باید همه سرماره رو به مخابرات داد !!!

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

نه نه !

نقل قول نوشته اصلی توسط llsaeidll نمایش پست ها
    یکم دیر به فکر افتادی اما اگه با شرایطی که گفتی میتونی دو سه سالی خوب کاسبی کنی و بعد جمعش کنی چون بیش از سه سال نمیکشه که مخابرات کاسبی را از همه میگیره

اشتباه نکنید اولا اینکه من 20 سالم تموم نشده و دوم اینکه بیشتر از اینکه به فکر خودم باشم فکر خدمتگذاری به مردم شهرم هستم

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    اشتباه نکنید اولا اینکه من 20 سالم تموم نشده و دوم اینکه بیشتر از اینکه به فکر خودم باشم فکر خدمتگذاری به مردم شهرم هستم
    دوست خدمتگذار من مثله اینکه شما متوجه نشدید قرار مخابرات چی بر سر isp ها بیاره
    منظور دوستمون از 2 تا 3 ساله دیگه همونی بود که بالا من عرض کردم.
    مثله اینکه شما نمیدونید مخابرات به تاراج رفتهمثله اینکه نمیدونید مخابرات رو به حراج گذاشتند برای بخش خصوصی!!!
    ببینید مخابرات چند صد هزار پورت adsl رو داره میده به یک نفر پیمانکار که در سراسر ایران پهن کنه و adsl بفروشه و با چه قیمتی؟
    64 میده 5000 تومن و 128 میده 9 تومن.خب شما باید 1 مگ دیتا رو بگیری حداقل 700 تا 800 تومن.
    خب میصرفه براتون که 128 نامحدود بدید 9000 تومن؟
    نه دیگه پول قبض برق هم در نمیاد دیگه
    و این یعنی رقابت عادلانه و منطقی فیل با مورچه.
    و این یعنی شما isp هم که بزنی نمیتونی کار کنی در آینده و این یعنی اینکه شما که سهله یک ملت باید بساطشون رو جمع کنن تا یک نفر به عنوان بخش خصوصی بیاد خودشو بندازه رو بازار اینترنت مگر اینکه در آینده برنامه عوض بشه و شرکتهای pap بتونن اعتراض خودشونو عملی کنن و مانع از توسعه مخابرات در این کار بشن.که فکر نمیکنم عملی باشه و شرکتها باید به فکر این باشن که مخابرات توقیفشون نکنه نه اینکه به فکر توقیف کردن مخابرات بشن
    بازم موفق باشید
    شما یه آمار بگیر از مخابراتتون یا یه کسی که نفوذ داره تو این اوامر.ببین مخابرات اصلا در آینده برنامه ای داره برای سمت شما یا شهرستان شما یا نداره.آخه یه سری بحث هایی هست که شنیدم میگن پورتهای مخابرات شامل همه مناطق مخابراتی نمیشن و یا اینکه میگن مخابرات حتی تو روستاها هم میره!!!!
    و یا اینکه مخابرات فقط در جاهایی که استقبال از اینترنت کمه و پورتهای شرکتهای خصوصی به فروش نمیره بساطشو پهن میکنه.
    شما که عشق این کار رو داری یه آمار بگیر و بعد که مطمئن شدی که مخابرات نمیاد سمت شما بعد توپخانتو مسلح کن.
    ما که تو این باتلاق گیر کردیم و میدونیم آخرشم میبازیم ولی چه کنیم که مجبوریم یه 15 تومنه دیگه هم هزینه کنیم و این سرمایه هم اضافه بشه به سرمایه های قربانی شده قبلی
    به هر حال آرزوی موفقیت برای کلیه isp و pap های کشور و زمین خوردن بخش خصوصی رو دارم بگو آمین

it_ict و rerar سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    خیلی جالب شد !
    اینو یادم رفته بود که مخابرات دست کی افتاد ، ممنون که یاداوری کردی.

شما میتونی یه حساب سر انگشتی بکنید ؟
    گفتید که با 20 تومن 2 تا ISP توپ میشه زد !
    الان با این تفاسیر با 40 تومن هم به زور میشه!

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    خیلی جالب شد !
    اینو یادم رفته بود که مخابرات دست کی افتاد ، ممنون که یاداوری کردی.

شما میتونی یه حساب سر انگشتی بکنید ؟
    گفتید که با 20 تومن 2 تا ISP توپ میشه زد !
    الان با این تفاسیر با 40 تومن هم به زور میشه!
    دوست عزیز مهم این نیست که با 20 یا 40 تومن چند تا شرکت میشه زد مهم آیندش هست و اینکه بتونی براحتی به قوله خودت خدمتگذار مردم باشی یا نه یعنی بذارن یا نه.
    شما یه آمار بگیر ببینید در آینده تو شهرستانتون کی میخواد حکومت کنه و بعد بهتر میتونی تصمیم بگیری

نام حقيقي: san2ri

عضو غیر فعال
    نوشته
    92
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    11
    دوست عزیز ببین دنبال وایمکس adsl نباش چون دوستمون خوب توضیح داد که تو آینده احتمالا بازار خوبی نداشته باشه موند شبکه هوشمند و وایرلس ی دونه مجوز بکیر کل هزینش میشه 200 تومان با شرکتش بعد بیا 5 تومان تو وایرلس بزار قانونی هم کار کن بعد بیا یکی رو تو تهران پیدا کن یک انتن وایمکس از ایرانسل بکیر ماهی 400 تومان به اون بده بعد یدونه 4 مگ اینترانت از مخابرات بگیر 512 از یک شرکت isdp بکیر 2 مگ هم که وایمکس ایرانسل داری خب آپلود ها تو بنداز تو 512 دانلود هاتو بنداز تو 2 مگ همین میتونی شبکه هوشمند هم راه بندازی که اونم هزینه ها چدا داره

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط san2ri نمایش پست ها
    دوست عزیز ببین دنبال وایمکس adsl نباش چون دوستمون خوب توضیح داد که تو آینده احتمالا بازار خوبی نداشته باشه موند شبکه هوشمند و وایرلس ی دونه مجوز بکیر کل هزینش میشه 200 تومان با شرکتش بعد بیا 5 تومان تو وایرلس بزار قانونی هم کار کن بعد بیا یکی رو تو تهران پیدا کن یک انتن وایمکس از ایرانسل بکیر ماهی 400 تومان به اون بده بعد یدونه 4 مگ اینترانت از مخابرات بگیر 512 از یک شرکت isdp بکیر 2 مگ هم که وایمکس ایرانسل داری خب آپلود ها تو بنداز تو 512 دانلود هاتو بنداز تو 2 مگ همین میتونی شبکه هوشمند هم راه بندازی که اونم هزینه ها چدا داره
    متاسفانه من دقیقا برام مسئله روشن نشد!!!!
    بعد بیا 5 تومن تو وایرلس بذار و قانونی کار کن منظورتون اینه که 5 میلیون تومن هزینه کن برای وایرلس؟

و یکی رو تو تهران پیدا کن و یه آنتن وایمکس بگیر و ماهی 400 تومن بهش بده و 4 مگ هم اینترانت از مخابرات بگیر و یه 512 هم از isdp !!!
    منظورتون اینه که یه 4 مگ اینترانت بگیره و 2 مگ وایمکس هم از یکی از دوستانش در تهران بگیره و بعد انتقال بده روی اینترانت این 2 مگ ایرانسل رو و بعد دانلود ها رو بندازه رو 2 مگ و آپلود رو روی 512؟؟
    اگه منظورتون اینه خب میشه بگید که 2 مگ وایمکس ایرانسل رو چجوری باید انتقال بدن رو اینترانت و بعد منتقل کنن؟
    همه شهر ها که وایمکس ندارن فعلا پس منظور شما اینه که 2مگ وایمکس رو از تهران بگیره و با اینترانت انتقال بده؟
    نمیشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

هزینه های راه اندازی isp

درآمد isp

راه اندازی isp

هزینه تاسیس ispشرایط ثبت شرکت ispشرایط راه اندازی ispتعرفه مخابرات براي راه اندازی ispهزینه احداث ispهزینه راه اندازی ispهزينه ispدرامد isp adslسرمایه شرکت ispقیمت ispبرای راه اندازی شرکتدرامد شرکت های ispدرآمد شرکت ispهزینه راه اندازی isp برای adslدرامد ispبرآورد راه اندازی یک ISPتخصص راه اندازی ispهزینه راه اندازی شرکت ispدرامد یک شرکت ispدرآمد شرکت های ispشرایط ثبت شرکت در تهران ispبراورد هزینه راه اندازی شرکت ispهزینه راه اندازی شبکه اینترنت در شهر

برچسب برای این موضوع