نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل در به اشتراک گذاری پرینتر

نام حقيقي: m-sh

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل در به اشتراک گذاری پرینتر

سلام
    من یه مشکل در به اشتراک گذاری پرینتر دارم.من سه تا کامپیوتر دارم که با هم شبکه هستند.یک پرینتر هم دارم که بین دو تا از آنها مشترکه.من با استفاده از ip کامپیوتری که پرینتر بهش وصله به فایلهای مشترک ان دسترسی پیدا کردم.و با دبل کلیک بر روی پرینتر، کامپیوتر سوم هم قابلیت پرینت پیدا کرده،اما...
    هر بار که کامپیوتر خاموش میشه،برای اینکه بتونه پرینتر را بعد از روشن شدن بشناسه.باید مراحل بالا رو تکرار کنم.برای اینکه پرینتر در کامپیوتر سوم همیشه share باشه باید چیکار کنم ؟ اشکال کار کجاست؟

نام حقيقي: RRRRRRRR

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آیا هر سه کامپیوتر در یک WORKGROUP NAME قرار دارند؟؟
    ضمنا برای استفاده از یک پرینتر Share شده بهتره بجای IP از طریق My Networkplace بری و پرینتر Share شده را پیدا کنی.

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بله در یکwork group هستند. از همان راهی که گفتم میتونم با کامپیوتر سوم پرینت بگیرم، ولی همان طور که گفتم به ازای هر بار خاموش وروشن شدن کامپیوتر باید این مراحل را براش انجام بدم.
    راه حلی دارید؟؟

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط parishan1 نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکل در به اشتراک گذاری پرینتر دارم.من سه تا کامپیوتر دارم که با هم شبکه هستند.یک پرینتر هم دارم که بین دو تا از آنها مشترکه.من با استفاده از ip کامپیوتری که پرینتر بهش وصله به فایلهای مشترک ان دسترسی پیدا کردم.و با دبل کلیک بر روی پرینتر، کامپیوتر سوم هم قابلیت پرینت پیدا کرده،اما...
    هر بار که کامپیوتر خاموش میشه،برای اینکه بتونه پرینتر را بعد از روشن شدن بشناسه.باید مراحل بالا رو تکرار کنم.برای اینکه پرینتر در کامپیوتر سوم همیشه share باشه باید چیکار کنم ؟ اشکال کار کجاست؟

IP address کامپیوتری که بهش پرینتر وصله رو بجای Dynamic به Static تغییر بدین.

mummified سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بازم سلام .
    از راهنمایی وتوجهتون ممنون. ولی من هنوز با کامپیوتر سوم مشکل دارم.ببینید این سه تا کامپیتر در شبکه و برقراری ارتباط باهم مشکلی ندارند.2 تا از این کامپیوترها(یکی پرینتر بهش وصله و یکی از طریق دیگری پرینت میگیره) هم برای پرینت گرفتن مشکلی ندارند.کامپیوتر 3 هم می تونه پرینت بگیره ولی به شرطی که هر بار که روشن وخاموش یا reset میشه ، مراحلی را که بالا گفتم براش تکرار کنم.
    حالا می خوام بدونم چرا کامپیوتر 2 (که از طریق کامپیوتر1 قابلیت پرینت داره) همیشه(خاموش و روشن یا reset شدن) می تونه پرینت بگیره ولی پرینت گرفتن کامپیوتر3 به شرط توضیحاتی که گفتم؟؟؟؟
    :blink:امیدوارم منظورم را رسونده باشم

کلمات کلیدی در جستجوها:

اشتراک گذاری پرینتر

http://forum.persiannetworks.com/f25/t32525.html

مشکل اشتراک پرینتر

پرینتر مشترک

استفاده از پرینتر مشترک

به اشتراک گذاشتن پرینتر در شبکه workgroup

آموزش استفاده از پرینتر مشترک در شبکه

به اشتراک گذاری چاپگر

مشکل در به اشتراک گذاری پرینتر

مشکل در اشتراک گذاری پرینتر

مشکل در اشتراک پرینتر

روش استفاده از پرينتر مشترك

استفاده مشترک از یک پرینتراشتراک پرینتر workgroupاشتراک پرینتر در اینترنتمشکل اشتراک گذاری پرینتراستفاده از پرينتر مشترکمشکلات اشتراک گذاری پرینترنحوه استفاده از چاپگردر شبكهمشکل در به اشتراک گذاری پرینتر workgroupمشکل پرینتر مشترکنحوه اشتراك گذاري چاپگراشتراك پرينتراشتراک گذاری پرینتر در شبکهاشتراک گذاری پرینتر در لینوکس

برچسب برای این موضوع