با عرض سلام و خسته نباشید
من کافینت دارم و 16 کلاینت و 1 سرور دارم
روی سرور ویندوز سون داشتم و بدون هچ مشکلی کار میکردیم و تمام سیستم ها هم ویندوز ایکس پی دارن
اما چون ویندوز سون مشکل داشت و نسخه اصل نبود بعد از 4 تا 5 روز خراب میشد
برای همین مجبور شدم ویندوز ویستا سرویس پک دو رو نصب کنم
حالا باز یک مشکل داریم که وقتی تمام سیستم ها روشن هست تعدادی از سیستم ها به درایو که من توی سرور خودم به اشتراک گزاشتم یعنی شیر کردم ندارن و این پیام رو میده که سیستم های زیادی به دایو دسترسی دارن و شما نمیتونین دسترسی پیدا کنین در نتیجه درایو شیر شده که برای کلاینت تعریف شده باز نمیشه

تو ویندوز سون به این دلیل که هر فولدر میتونه برای 20 کلاینت در دسترس باشه این مشکل پیش نمیامد اما در ویندوز ویستا حداکثر میشه 1 فولدر رو برای 10 سیستم شیر کرد.

اینبار امدم 16 فولدر ساختم و برای هر سیستم یک فولدر رو معرفی کردم اما باز هم وقتی تمام سیستم ها روشن هستند این مشکل پیش میاد . و وقتی این اتفاق میافته حتی پرینتر هم از دسترس کلاینت خارج میشه فقط اینترنت وصل هست.

لطفا منو راهنمایی کنین و بفرمائید چطوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم این مشکل خیلی ما رو اذیت میکنه و حمش باید مشتری فایلشو بریزه روی فلش یا اینکه پرینتشو بریزه روی فلش بیاره پای سرور و بعضی ها هم دسترسی به فلش ندارن و ما باید فلش بدیم تا بریزن روی فلش خیلی اعصابمون رو بهم ریخته و اذیتمون میکنه
منتظر جواب هستم