نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12

موضوع: WGA54G2 کانکت نشدن اتوماتیک به صورت Bridge

نام حقيقي: Ehsan Farahani

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106

WGA54G2 کانکت نشدن اتوماتیک به صورت Bridge

سلام دوستان عزیز . من یه مودم ADSL دارم که مارک Cisco LinkSys هستش مدل WGA54G2 دارم .
    من هرکاری می کنم شب ها برای دانلود با iDM به هیچ عنوان به اینترنت به صورت اتوماتیک Connect نمی شه .

اتصال هم به صورت Bridge هستش .

تشکر می کنم کمکم کنید .

باتشکر احسان

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    دوستان یعنی هیچ کس نیست کمکم کنه ؟

باتشکر احسان

نام حقيقي: افشين افشاري

عضو غیر فعال
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    54
    دوست عزيز بيشتر توضيح بده!
    يعني چي شبا كانكت نميشه؟!
    منظورت از كانكت اتوماتيك چيه؟!
    شما دقيقا چه كاري انجام ميديد و سيستم چه اروري به شما ميده؟!

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_dks نمایش پست ها
    دوست عزيز بيشتر توضيح بده!
    يعني چي شبا كانكت نميشه؟!
    منظورت از كانكت اتوماتيك چيه؟!
    شما دقيقا چه كاري انجام ميديد و سيستم چه اروري به شما ميده؟!
    ممنون دوست عزیز بابت پاسختون .

من قبلا AM602 داشتم .

ADSL من اکانت شبانه زایگان با روزانه فرق می کنه .

من باید شب ها سر ساعت با استفاده از یوزر و پسورد مخصوص شبانه دانلود رو شروع کنم .

قبلا با AM602 و برنامه IDM به راحتی سر ساعت به اینترنت متصل می شد و شروع به دانلود می کرد اما الان مودم WGA54G2 هست و به هیچ عنوان دیگه کانکت نمی شه نه در XP - VIsta - Seven در هیچ کدوم کار نمی کنه .

ممنون می شم کمکم کنید .

باتشکر احسان

عضو غیر فعال
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    54
    اگه مودم توي حالت بريج هست كه مشكلي نداره!
    دو تا كانكشن بايد بسازي، يدونه روزانه و يدونه شبانه .. كه بعد توي IDM تنظيم ميكني با كانكشن شبانه خودش كانكت بشه ...! يه خورده باهاش ور بري دستت مياد .....

منتها اگر بخواي توي حالت روتينگ كار كني قضيه يه خورده فرق ميكنه ....

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    اگه مودم توي حالت بريج هست كه مشكلي نداره!
    دو تا كانكشن بايد بسازي، يدونه روزانه و يدونه شبانه .. كه بعد توي IDM تنظيم ميكني با كانكشن شبانه خودش كانكت بشه ...! يه خورده باهاش ور بري دستت مياد .....

منتها اگر بخواي توي حالت روتينگ كار كني قضيه يه خورده فرق ميكنه ....
    دوست عزیز ممنونم بابت پاسختون .

منظورتون از روتینگ چی هست ؟
    من حدود 3 الی 4 سال هست که ADSL دارم .

همه جور داشتم از ماهواره ای یا کابلی .
    حدود 2 سال هست که ADSL از نوع اینترنت شبانه رایگان دارم .

تا به امروز به هیچ عنوان مشکل نداشتم به هیچ عنوان از وقتی که این WGA54G2 رو گرفتم این مشکل برام پیش اومده .
    مودم من AP-Wireless-adsl-Router هست و پشتش 4 پورت lan داره .

باتشکر احسان

عضو غیر فعال
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    54
    راستش من هنوز مشكل شما رو نگرفتم چيه!

چيزي كه من تا الآن فهيمدم اينه كه سيستم همون سيستمه! ويندوز، نرم افزار ها، كانكشنها و تنظيمات و همه چيز هم مثل قبله! فقط مودم عوض شده كه در نتيجه اون ديگه به اينترنت كانكت نميشه! درسته؟
    شما هم فقط براي اينترنت شبانه و يك يوزرنيم و پسورد از اين مودم استفاده مي*كنيد...

اگه درسته پس اول بايد چك كني كه آيا مودم با كامپيوتر ارتباط داره يا نه! خيلي ساده 192.168.1.1 رو بزن و ببين وارد مودم ميشي يا نه ....
    اگر وارد نشد، تنظيمات LAN كامپيوتر رو بايد روي حالت پيش فرض ببريد ... بعد دوباره امتحان كنيد ... اگر باز هم وصل نشد مودم رو ريست كنيد تا تنظيمات اون هم به حالت پيش فرض برگرده .... الآن ديگه بايد بتونيد وارد مودم بشيد .. حالا ميريد توي قسمت WAN و مودم رو روي حالت Routing قرار ميديد و يوزر نيم و پسورد (و اگر لازم شد مشخصات شبكه اينترنت) شبانه رو توي اون وارد مي*كنيد .... و تمام ...
    الآن هر موقع اكانت شبانه از طرف ISP فعال بشه مودم خودش بدون نياز به كامپيوتر به طور اتوماتيك وصل ميشه به اينترنت و چراغ اينترنت اون روشن ميشه .... و شما ميتونيد بدون اينكه به ساختن كانكشن خاصي نياز داشته باشيد، يا بخوايد به صورت دستي به اينترنت وصل بشيد، از اينترنت استفاده كنيد ..... و IDM هم بدون نياز به كار اضافي در شاعت معين شده شروع ميكنه به دانلود ...

موفق باشي/.

ویرایش توسط afshin_dks : 2009-12-21 در ساعت 11:59 AM

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    راستش من هنوز مشكل شما رو نگرفتم چيه!

چيزي كه من تا الآن فهيمدم اينه كه سيستم همون سيستمه! ويندوز، نرم افزار ها، كانكشنها و تنظيمات و همه چيز هم مثل قبله! فقط مودم عوض شده كه در نتيجه اون ديگه به اينترنت كانكت نميشه! درسته؟
    شما هم فقط براي اينترنت شبانه و يك يوزرنيم و پسورد از اين مودم استفاده مي*كنيد...

اگه درسته پس اول بايد چك كني كه آيا مودم با كامپيوتر ارتباط داره يا نه! خيلي ساده 192.168.1.1 رو بزن و ببين وارد مودم ميشي يا نه ....
    اگر وارد نشد، تنظيمات LAN كامپيوتر رو بايد روي حالت پيش فرض ببريد ... بعد دوباره امتحان كنيد ... اگر باز هم وصل نشد مودم رو ريست كنيد تا تنظيمات اون هم به حالت پيش فرض برگرده .... الآن ديگه بايد بتونيد وارد مودم بشيد .. حالا ميريد توي قسمت WAN و مودم رو روي حالت Routing قرار ميديد و يوزر نيم و پسورد (و اگر لازم شد مشخصات شبكه اينترنت) شبانه رو توي اون وارد مي*كنيد .... و تمام ...
    الآن هر موقع اكانت شبانه از طرف ISP فعال بشه مودم خودش بدون نياز به كامپيوتر به طور اتوماتيك وصل ميشه به اينترنت و چراغ اينترنت اون روشن ميشه .... و شما ميتونيد بدون اينكه به ساختن كانكشن خاصي نياز داشته باشيد، يا بخوايد به صورت دستي به اينترنت وصل بشيد، از اينترنت استفاده كنيد ..... و IDM هم بدون نياز به كار اضافي در شاعت معين شده شروع ميكنه به دانلود ...

موفق باشي/.

دوست عزیز تا قسمتی رو درست حدس زدین .

اما من به اینرنت متصل هستم در شبانه روز اما برای شب به هیچ عنوان به صورت اتوماتیک به اینترنت کانکت نمی شه .

یعنی باید دستی وصل شی و دانلود کنی . من قبلا می زاشتم ساعت 2 به اینترنت متصل شه و شروع به دانلود کنه . اما الان باید بیدار شم دستی وصل شم به اینترنت بعد دانلود کنم .

مشکل من اینه .

باتشکر احسان

نام حقيقي: amin masoudi fard

خواننده شناسه تصویری kamelot
    نوشته
    103
    سپاسگزاری شده
    96
    سپاسگزاری کرده
    26
    یه سر حتما به سایت خود linksys بزن مشکلتو تو ساپورت اونجا میتونی رفع کنی حتما

in the difficult issue the best way u can choose is struggle with company not forums

نام حقيقي: فرهاد حامد

خواننده شناسه تصویری farhadham
    نوشته
    319
    سپاسگزاری شده
    197
    سپاسگزاری کرده
    159
    عزيز من مشکلت رو دقيق فهميدم چيه. اين کاري که شما مي خوايين بکنين با IDM نميشه و ربطي هم به اين نرم افزار نداره. اينکارو شما خودتون بايد تو ويندوز و دستي انجام بدين (منظورم اينه که دستي تنظيم کنيد تا اينترنت اتوماتيک وصل بشه):

1- Notepad رو باز کن و متن زير رو بنويس و به هر اسمي که دوست داري ولي با پسوند bat ذخيره کن.

RASDIAL [esme connecion ke mikhay vasl beshe] [username] [password]

فقط اين متن رو اينجوري کپي پيست نکن، کلمات داخل [] رو عوض کن و اين [] روهم حذف کن.

2- براي اکانت ويندوزت که داري پسوورد بذار. بدون پسوورد اينکار امکان نداره. پس برو Control Panel و از اونجا User Accounts و براي اکانتي که استفاده مي کني پسوورد بذار.

3- مرحله آخر الان بايد يه Task تو ويندوز تعريف کني که تو يه ساعت مشخص اون فايل bat رو اجرا کنه. برو Control Panel و بعد Scheduled Tasks رو اجرا کن. توي اون Add رو بزن و Next کن. الان تو اين قسمت Browse رو بزن و فايلي رو که مرحله اول ايجاد کرديم رو انتخاب کن. حالا Daily رو انتخاب کن و Next رو بزن. الان تو اين مرحله ساعتي که مي خواي کامپيوترت هر روز به اينترنت کانکت بشه رو بده و Next بزن. تو آخرين مرحله نام اکانت ويندوزت و پسووردي که براش ايجاد کردي رو وارد کن. پسوورد خالي باشه کار نمي کنه. الان Next و بعد Finish رو بزن.

تموم شد. الان هر روز سر اون ساعتي که دادي کامپيوترت به اينترنت وصل ميشه و تو هم تنظيمات IDM همونطوري که دادي بذار بمونه تا شروع کنه واسه دانلود.

هر کجاشو نفهميدي بگو توضيح بدم ولي ازني ساده تر ديگه نميشه D:

نام حقيقي: mahdi abtahi

تازه وارد شناسه تصویری netman2010
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز
    مودمی که شما دارید جرء بهترین مودمها در بازرا ایران است مشکل از مودم نیست سئوالتون خیلی عجیبه آدم سر در نمیاره اگر روز وصل میشین شب هم با ید بشین مگر مه کانکشن را اشتباه درست کرده باشین و یا در تنظیمات نرم افزار مشکلی باشد این دوستمان هم درست گفتند که می توانی به صورت اتوماتیک وصل بشی

ویرایش توسط netman2010 : 2010-02-13 در ساعت 03:25 PM

نام حقيقي: amin masoudi fard

خواننده شناسه تصویری kamelot
    نوشته
    103
    سپاسگزاری شده
    96
    سپاسگزاری کرده
    26
    بازهم میگم این مشکلو هر کدام از دوستان و همکارای من که مومدو دارن داشتن ...برو حتما frimware شو update کن
    کد:
    http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies-archive.cfm/1308928.html
    annex فکر کنم اسم updateشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t30449.html

دانلود نرم افزار اتو کانکت

تنظیمات bridge ویندوز

ساخت کانکشن bridge در ویندوز xp

کانکت خودکار bridge

کانکت اتوماتیک

برنامه کانکت اتوماتیک اینترنت شبانه

ساخت کانکشن اتوماتیک