نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط aliafzalan
  • 1 توسط mahyar49

موضوع: ريموت از طريق اينترنت

نام حقيقي: بابك

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    6

ريموت از طريق اينترنت

سلام دوستان
    كسي ميتونه كمك كنه كه چطوري ميشه بصورت ريموت به يك كامپيوتري كه در يك شهر ديگر هست وصل شد؟ البته امكانات از اين قرار هست كه همه جور دسترسي رو من بار اول خودم به اين دستگاه ميدم كه بعدا بتونم به اون وصل بشم .
    يعني ميدونيد موضوع از اين قراره كه يكي از دوستام در شمال يك دستگاه داره و براي انجام تنظيمات دستگاهش، ميخوام يه جوري ارتباط ريموت با دستگاه اون برقرار كنم. حالا بايد دستگاه اونو و خودمو چطوري تنظيم كنم كه بعدا بتونم راحت ارتباط برقرار كنم و اگر مشكلي داشت از اينجا اونو رفع كنم؟
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    از نرم افزار Team Viewer استفاده کنید.
    TeamViewer Download

cute_ir سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط cute_ir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي ميتونه كمك كنه كه چطوري ميشه بصورت ريموت به يك كامپيوتري كه در يك شهر ديگر هست وصل شد؟ البته امكانات از اين قرار هست كه همه جور دسترسي رو من بار اول خودم به اين دستگاه ميدم كه بعدا بتونم به اون وصل بشم .
    يعني ميدونيد موضوع از اين قراره كه يكي از دوستام در شمال يك دستگاه داره و براي انجام تنظيمات دستگاهش، ميخوام يه جوري ارتباط ريموت با دستگاه اون برقرار كنم. حالا بايد دستگاه اونو و خودمو چطوري تنظيم كنم كه بعدا بتونم راحت ارتباط برقرار كنم و اگر مشكلي داشت از اينجا اونو رفع كنم؟
    ممنون
    سلام
    طبق اصول کلی باید اون شخصی که می خوای بهش ریموت کنی ایپی ولید داشته باشه...
    بعد روی my computer خودش کلیک راست کنه و توی تب remote گزینه allow users... رو تیک بزنه...
    بعد شما تو run باید بنویسی mstsc و ایپی دوستت رو وارد کنی و connect رو بزنی حالا وصل میشی به سیستم دوستت و یوزر نیم و پسورد رو وارد می کنی و تمام.

اما اگه ایپی ولید نداشته باشه می تونی از نرم افزاری که دوستمون معرفی کرد استفاده کنی.

cute_ir سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ریموت از طریق اینترنت

ریموت کردن از طریق اینترنت

ريموت از طريق اينترنت

ریموت از طریق وب

تنظيمات ريموت از طريق اينترنت

ریموت کردن با اینترنتریموت mstsc از ایترنترموت کردن با اینترنتریمت از طریق وبريموت كردن از طريق اينترنتremote از طریق اینترنتریموت گرفتن با اینترنتریموت از طریقریموت از طریق adslاتصال ریموت از طریق اینترنتريموت از طريق وب

برچسب برای این موضوع