نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط ae4all
  • 2 توسط ilia_nad
  • 1 توسط r0otsharp

موضوع: راهنمایی راجع به انتقال تصویر دوربین های مدار بسته با DVR Card از طریق خط تلفن بدون اینترنت

نام حقيقي: Ebrahimi Akbar

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

راهنمایی راجع به انتقال تصویر دوربین های مدار بسته با DVR Card از طریق خط تلفن بدون اینترنت

با عرض سلام و خسته نباشید از اساتید گرامی
    با عرض پوزش این سوال به نحوی دیگر در انجمن مطرح شده است لیکن من با هر ترفندی که در ذهن داشتم موفق به برقراری دو سیستم از طریق خط تلفن نشدم و حتی با بهره گیری از برنامه PC Anywhere نیز موفق نشدم و با پیغام خطای عدم پاسخ مودم مواجه شدم.برای شفاف تر شدن سوال من به چکیده ای از کارهایی که انجام دادم اشاره می کنم.
    در ابتدا یک Incoming Connection در سیستمی که DVR Card در آن نصب است ساختم به نحو زیر:
    New Connection Wizard\Setup an advance connection\Accept Incoming Connections\SoftV92 Dial Up Modem\Don't Allow Virtual Private Connections\Add A New User and Selecting That For Allow To Connect\and Next To Finish
    لازم به ذکر است که حتی IP Range نیز قرار دادم لیکن باز هم موفق نشدم و در کامپیوتر دوم یک Dial Up Connection و اختصاص دادن مشخصات شماره تلفن سیستمی که DVR Card به آن نصب است و UserName و Password که در سیستم اصلی به آن Permission داده شده است لیکن هیچ جوابی نگرفتم مودم را با دستور ATS0:1 کانفیگ کردم ولی باز هم پاسخ نداد مودم شماره گیری می کند و با مودم سیستم اصلی ارتباط می گیرد ولی اتصال بر قرار نمی شود.
    از اساتید گرام تقاضادارم تانکاتی که ممکن است من از آنها اطلاع نداشته باشم را مطرح کنند تا گشایشی در کار بنده ایجاد شود با ذکر این مطلب که مطالب موجود در لینک زیر را خوانده ام و جواب نگرفته ام:
    اتصال دو کامپیوتر از طریق مودم بدون اینترنت

On Computer A:
    Go to Control Panel \ Network Connections
    Create a New Connection
    Set up and Advanced Connection
    Accept incoming connections
    Select your modem
    Select users to allow to connect.

Get 2 phone lines.
    Hook up each computer to a phone line.

On Computer B:
    Create a New Connection
    Connect to the Internet
    Connect using a dial-up modem
    For ISP Name, put anything you want
    Put Computer A's phone number
    Put the username and password for Computer A (that you selected on Computer A when you set it up)

On Computer B:
    Double click the connection you just created.

اما هر چه کردم موفق نشدم

ae4all@Yahoo.com

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد محمدي

عضو عادی
    نوشته
    185
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    45
    سلام دوست من
    توي سيستمي كه عمليات Dialup * رو انجام ميده به سمت كامپيوتر DVR* وقتي اتصال انجام نميشه چه پيامي بهت ميده؟

r0otsharp و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ehsan Farahani

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    نقل قول نوشته اصلی توسط ae4all نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید از اساتید گرامی
    با عرض پوزش این سوال به نحوی دیگر در انجمن مطرح شده است لیکن من با هر ترفندی که در ذهن داشتم موفق به برقراری دو سیستم از طریق خط تلفن نشدم و حتی با بهره گیری از برنامه PC Anywhere نیز موفق نشدم و با پیغام خطای عدم پاسخ مودم مواجه شدم.برای شفاف تر شدن سوال من به چکیده ای از کارهایی که انجام دادم اشاره می کنم.
    در ابتدا یک Incoming Connection در سیستمی که DVR Card در آن نصب است ساختم به نحو زیر:

لازم به ذکر است که حتی IP Range نیز قرار دادم لیکن باز هم موفق نشدم و در کامپیوتر دوم یک Dial Up Connection و اختصاص دادن مشخصات شماره تلفن سیستمی که DVR Card به آن نصب است و UserName و Password که در سیستم اصلی به آن Permission داده شده است لیکن هیچ جوابی نگرفتم مودم را با دستور ATS0:1 کانفیگ کردم ولی باز هم پاسخ نداد مودم شماره گیری می کند و با مودم سیستم اصلی ارتباط می گیرد ولی اتصال بر قرار نمی شود.
    از اساتید گرام تقاضادارم تانکاتی که ممکن است من از آنها اطلاع نداشته باشم را مطرح کنند تا گشایشی در کار بنده ایجاد شود با ذکر این مطلب که مطالب موجود در لینک زیر را خوانده ام و جواب نگرفته ام:
    اتصال دو کامپیوتر از طریق مودم بدون اینترنت

On Computer A:
    Create a New Connection
    Set up and Advanced Connection
    Accept incoming connections
    Select your modem
    Select users to allow to connect.

Get 2 phone lines.
    Hook up each computer to a phone line.

On Computer B:
    Create a New Connection
    Connect to the Internet
    Connect using a dial-up modem
    For ISP Name, put anything you want
    Put Computer A's phone number
    Put the username and password for Computer A (that you selected on Computer A when you set it up)

On Computer B:
    Double click the connection you just created.

اما هر چه کردم موفق نشدم

ae4all@Yahoo.com
    دوست عزیز من این کار رو به راحتی انجام می دم .

IP DVR : 217.218.2.10
    IP Incomming Call : 217.218.2.1
    IP Incomming Call Client Range : 217.218.2.2 - 217.218.2.8
    IP Interface DVR PC : 217.218.2.9

به راحتی کار می کنه اما یادت نره تا 3fps هست .

باتشکر احسان
    New Connection Wizard\Setup an advance connection\Accept Incoming Connections\SoftV92 Dial Up Modem\Don't Allow Virtual Private Connections\Add A New User and Selecting That For Allow To Connect\and Next To Finish

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتقال تصویر با dvr

http://forum.persiannetworks.com/f25/t29497.html

راهنمای انتقال تصویر

کار با dvr با شبکه

دوربین

انتقال تصویر

dvr چیست

تلفن به dvr

انتقال تصویر با کارت dvrانتقال تصویر دوربین مدار بستهراهنمایی برای انتقال تصویرانتقال تصویر DVRdvrچکیده ای از دوربین های انتقال تصاویرمطالبی راجع به انتقال تصویر نحوی اتصال dvr به pcانتقال تصویر از طریق اینترنتارتباط با dvrانتقال تصویر دوربین مداربسته توسط اینترنتراهنماي انتقال تصويرکارت dvr چیست؟کار با dVRdvrچیست؟اتصال dvr به کامپیوترکنترل دوربین از طریق اینترنت persiannetworks.com

برچسب برای این موضوع