نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: امنيت اينترانت و خريد آن؟

نام حقيقي: ناشناس

عضو غیر فعال
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    41

امنيت اينترانت و خريد آن؟

سلام من تازگي يك خط اينترانت درخواست داده بودم كه اي پي ما و پسورد ورد به مودم پتون ما رو چندتا isdp داره ايا ميتونه كار خاصي انجام بده مثلا از پهناي باند ما استفاده كنند

بعد اينكه ما در شيراز هستيم
    ما يك درخواست به اداره امور ديتا زده بوديم براي دريافت اينترانت بعد از يك هفته برامون جوابشو فكس كردند و گفته بودند براي دريافت خط اينترانت به isdp هاي استان مراجعه كنيد بعد ما به يكي از اونها مراجع و طي 2 ماه بالاخره يك خط بهمون دادن ما با خوشحالي كه خط اينترانت گرفتم
    ولي تنها چيزي كه اعصابمونو خورد كرده اينه كه اون isdp كه كارهاي خط اينترانت برامون انجام داده ميگه بايد پهناي باند از ما بگريد وگرنه خطتتون قطع ميكنيم والا مي خواهم بدونم ايا اينها مي تونن خط اينترنت ما رو قطع كنند در حالي كه اصلا نيم خواهيم از اونها بگريم
    و ما اون پهناي باند يك مگي كه گرفته بودم براي اينترنت نبود بلكه گرفته بودم براي ارتباط دو شركتمون يكي در شيراز و يكي در تهران حالا ما مونديم چيكار كنيم با ما فرصت 2 هفته اي دادند كه فكرامونو بكنيم كه از اينها بگريم يا نه در حالي كه اونها ميگن امور ديتا كل كشور خط اينترانت رو با اينترنت ميده من كه ديگه نمي دونم چي بگم بهشون اگه ميهش شما راهنمايي كنيد
    راستي اين هم مي خواستم بگم
    ايا ميشه از كسي كه خط اينترانت داره ازش خريد و از خط اون در استان خودمون استفاده كنيم منظورم هرجاي كشور اگه اين موضوع هم توضيح بديد ممنونم تشكر
    تشكر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    دوست من تا جایی که اطلاع دارم طرف حساب شما باید ساختمون اهورا باشن درسته؟
    خب اگه اینجوره که اینا روش کارشون همینه.و به منم همینو گفتند که من مجاب نشدم و الان یه جای دیگه دیتا گرفتم و کاملا هم راضی هستم ( خ ولیعصر )
    و اگه دیتاتون رو از یه جای دیگه تامین میکنید فکر نمیکنم حق قطعش رو اینا داشته باشن.سعی کن بتونی راضیشون کنی.یعنی اینکه هر جوری که شما دلتون میخواد کار کنید نه اونا.من که اینجوری کار میکنم.میدونی دوست من.توی فارس همچین کارایی زوریه و دلیلشم مدیریت غلط و اشتباه و نبود آقا بالا سر توی دیتا هست.فقطم فارس اینجوریه.و این وسط isp های شهرستان میسوزن.چون همیشه به خاطر به قولن نبود بستر و امکانات کافی نمیتونن به شهرستان دیتای کافی بدن ولی کیلو کیلو میدن به یک isdp و همه هم مجبورن از اونجا بگیرن البته با هماهنگی مخابرات و اگه هم نگرفتن به قولن با تهدید قطعی مجبور میشن بگیرن.راهه شما رو ما طی کردیم و خبر از همه چیز داریم ولی تن ندادیم.مدیر عامل=شکایت=صر و صدا=تنها راهه کار کردن تو فارسه.به خاطر جو امروزه دیتای فارس.
    کم کم خودتون متوجه میشید

KgbCia سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: farid

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    8
    با سلام
    من تازه دارم وارد اين واديهاي اينترانت مي شم ميشه يك سوال كنم و آن اينكه منظور از پهناي باند كه ميگين گفتن بايد از ما بگيريد چيست؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

امنیت اینترانت

امنيت اينترانت

امنیت در اینترانتخط اینترانتدریافت خط اینترانتisdp چيست

برچسب برای این موضوع