نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 5سپاس
  • 2 توسط ilia_nad
  • 1 توسط salary2005
  • 1 توسط salary2005
  • 1 توسط anahita_m

موضوع: ریموت دسکتاپ برای 6 تا کاربر میخام چیکار کنم؟

نام حقيقي: آریا

مسدود شده
    نوشته
    154
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    78

ریموت دسکتاپ برای 6 تا کاربر میخام چیکار کنم؟

درود
    ریموت دسکتاپ برای 6 تا کاربر میخام راه بندازم چیکار کنم؟

همشون قراره به سرور ویندوز 2003 ریموت وصل شن با تین کلاینت منتها بدون لایسنس 2 تا وصل میشن بدون ادمین حالا 4تا کاربر دیگه بخان وصل شن باید لایسنس ریموت دسکتاپ بخرم که گرون درمیاد.

نرمافزاری هست که بتونه این کار ریموت دسکتاپ را برای 6 ت کاربر انجا بده که هر کابر از session خودش به سرور وصل شه و رایگان هم باشه
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد محمدي

عضو عادی
    نوشته
    185
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    45
    لطفا يه سرچ بفرمائيد
    کرک کردن Terminal service در 2003R2

ARM و aria_irani سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: حمیدرضا ایزدی

عضو عادی
    نوشته
    171
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    49
    [سلام
    نگام نصب ویندوز سرور 2003 شما باید گزینه per user and per device رو که هیچ مقداری جولوی آن نیست بزنید:
    در این صورت به شما liccensing 120 یا 180 روزه میده؟

aria_irani سپاسگزاری کرده است.

مسدود شده
    نوشته
    154
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    78
    بااین روش هر کاربری یک سشن جدا داره برای ریموت وصل شدن؟
    یا نه همه روی یک سشن ریموت وصل می شن و یک دسکتاپ رو می ببین . چون من میخام هر یوزری دسکتاپ مربوط به خودش رو ببینه و بتونه کارای خودش روش انجام بده

\
    من یک مشکی دارم یوزرهام قراره بجای pc ،
    hp thin client داشته باشن که یه ویندوز ce ver5 روشه واز Run که regedit میزنم اررو میده و رجیستری را نمیاره چون تو خط 9 گفته که باید رجیستری کلاینت رو اجرا کنی.
    در ضمن این راه رو خودتون هم تست کردید ؟کار مکینه چون باید یه ویندوز 2003 تست نصب کنم . و مشکل دومم هم Thin client هست

چیکار کنم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salary2005 نمایش پست ها
    [سلام
    نگام نصب ویندوز سرور 2003 شما باید گزینه per user and per device رو که هیچ مقداری جولوی آن نیست بزنید:
    در این صورت به شما liccensing 120 یا 180 روزه میده؟
    بعد از نصب از گجا تنظیم کنم

نام حقيقي: حمیدرضا ایزدی

عضو عادی
    نوشته
    171
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    49
    [اگه با sysprep کار کردی میتونی انجامش بدی؟

دسترسی به این صورتکه کاربرها فقط file ها , folder های روی desktop رو میبینن نه نرم افزارها و پوشه های باز شه را؟

ویرایش توسط SADEGH65 : 2009-11-10 در ساعت 12:07 AM

نام حقيقي: AM

عضو غیر فعال شناسه تصویری anahita_m
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    56
    برای تعریف خاص برای هر کاربر در سرورuser account و user profile جدید بسازید.بعد در documen and settingsدر هرکدام ازprofile , user ها چندfolder است و فایل ntuser.dat مهم است چونreg از روی همین فایلload میشود. درmandatory میتوانید تنظیماتی برای هرdesktop انجام دهید کهuser قادر به تغییر آن نیست....

مسدود شده
    نوشته
    154
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط salary2005 نمایش پست ها
    [اگه با sysprep کار کردی میتونی انجامش بدی؟

دسترسی به این صورتکه کاربرها فقط file ها , folder های روی desktop رو میبینن نه نرم افزارها و پوشه های باز شه را؟
    خیلی ممنون ولی با این نرم افزار کار نکردم واینکه من کامل توضیح ندادم که دقیقا چی میخام من میخام کاربران به سرور ریموت دسکتاپ وصل شن و بتونن با نرمافزارهی مالی و ... ا روی سرور هم کار کنن.

ولی مشکل من اینه که Hp thin client t5520ز با windows ce ver 5 build 1400 دکه روش هست دارم . باید 6 تا از این ها رو به سرور با ریموت دسکتاپ وصل کنم . لایسنس ریموت دسکتاپ گرون درمیاد روش کرک کردنش رو بچه ها گفتن منتها باید تورجیستری کلاینت که اینجا Hp thin client t5520 است تنظیماتی انجام داد منتها کامند regedit از run دستگاه کلاینت که می زنم اجرا نمی شه که بتونم تنظماتش رو انجام بدم.

حتی registory editor برای ویندوز Ce 'گرفتم از سایت های غیر مایکروسافت براش نصب کردم کرا نکرد.چاره کار چیه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_m نمایش پست ها
    برای تعریف خاص برای هر کاربر در سرورuser account و user profile جدید بسازید.بعد در documen and settingsدر هرکدام ازprofile , user ها چندfolder است و فایل ntuser.dat مهم است چونreg از روی همین فایلload میشود. درmandatory میتوانید تنظیماتی برای هرdesktop انجام دهید کهuser قادر به تغییر آن نیست....
    خیلی ممنون از اطلاعتی که دادین

ولی مشکل مهم دیگهای دارم که تو پست بالا تو ضیح دادم راه حلی داره؟

من این سیستم ریموت دسکتاپ رو روی یک سیستم 2003 که رو virtual pc نصب کرده بود م تست کرد وجواب داد. منتها روی یک سرور واقعی شبکهمون لایسنس ریموت دسکتاپ درایم که بچه های باو ریموت وصل می شن.

الان تو شبکه دیگه اومدم تست کنم روی سک سرور 2003 sp1 که dhcp +dns+domain controllor server هم هست
    ولی درست کار نکرد؟؟؟ چرا؟ باید dhcp رو هم غیر فعال کنم یا کار حاصی بکنم

چون تو محیط تست 2003 مجازی دیگه رول dhcp رو بهش نداده بودم

الان موندم چی کار کنم
    چون باید ریموت دسکتاپ رو برای 10 یوزر حداقل باز کنم؟؟؟

ممنون

من یک مشکلی دارم

روی سرور 2003
    در رجیستری
    مسیر
    Hlkey local machin-software-microsoft-mslicensing
    رو میرم ولی فقط parameters داره hardware id و store نداره؟چه جوری بیارمش. چون فکر کنم بخاط نبود همین نمی تونم محدودیت ریموت رو بردارم؟

ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t29270.html

کرک ریموت دسکتاپ سرور 2003

کرک ریموت دسکتاپ

چگونه یک ریموت دسکتاپ بسازیم

کار با ریموت دسکتاپ کانکشنلایسنس ریموت دسکتاپچگونه در ویندوز 7 ریموت دسکتاپ بسازیمریموت دسکتاپریموتمسیر دسکتاپ دستگاه لایسنس ریموتدسترسی ندادن به کاربران ریموت دسکتاپراه ریموت به ویندوز CEریموت با تین کلاینتریموت دسکتاپ بدون محدودیتچگونهیک دسک تاپ بسازیمریموت کردن به سرور hpریموت لایسنسریموت شدن به userها در ویندوز 7تغییر دسترسی با کامند در سرور ویندوزاجرای sysprep در محیط کامندیكراك ريموت ديكستاپ براي ويندوز سونکرک ریموت دکستاپدر نصب ویندوز سرور گزینه per device or per userکرک ریموت دسکتاپ 2003

برچسب برای این موضوع