نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: درخواست راهنمایی در مورد گرفتن نمایندگی سرویس ADSL

نام حقيقي: Junior

عضو عادی شناسه تصویری junior
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    16

درخواست راهنمایی در مورد گرفتن نمایندگی سرویس ADSL

سلام دوستای گلم
    من میخوام یه ISP در 3 شهر راه بندازم که سرویس adsl ارائه بدم . اطلاعات کافی برای تجهیزات PAPش ندارم
    میخوام یه راهنماییه کافی کنید آخه 1 ماه دیگه مجوزم میاد ولی من هنوز با هیچ شرکتی صحبت نکردم .
    این توضیحات رو هم بدم خدمتتون که شهرها هر کدوم یه مرکز مخابراتی بیشتر ندارن و همچنین بعد از راه اندازی میخوام تمام استان رو فعال کنم .
    خودم یه چیزایی رو تایید کردم . واسه dialup as5300 8E1 - dslam ham zhone انتخاب کردم میخوام توضیح بدین که چه چیزه دیگه ای لازمه و چه برندی بگیرم عالی تر میشه چون بعدش می خوام گسترشش بدم .

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط SADEGH65 : 2009-11-08 در ساعت 11:30 PM

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    بله دوست من فعلا بحث سره سرویس دهی مخابرات برای adsl هست و isp ها دارن جمع میکنن و یا به فکر چاره هستن.قدر سرمایه ی خودتون رو بدونید.میتونید یه سر بزنید

adsl , مخابرات خراسان رضوي
    مخابرات و ارائه adsl
    از مهر ماه مخابرات ADSL می*دهد
    و جالبه که اینجا موضوع چیزه دیگه ای بوده و بازم ختم شده به بحث سرویس adsl مخابرات
    روشهای فروش بیشتر اشتراک اینترنت

کلمات کلیدی در جستجوها:

درخواست نمایندگی adsl

http://forum.persiannetworks.com/f25/t29249.html

دریافت نمایندگی adsl

نمایندگی ADSL

درخواست نمايندگي ADSL

دريافت نمايندگي adslگرفتن نمایندگیگرفتن adsl از مخابراتاخذ نمایندگی adslنمايندگي adslدرخواست نمایندگی ispنمایندگی adsl از مخابراتشرایط پذیرش نمایندگی adslدرخواست نمایندگیADSL دریافت نمایندگی adslمخابرات شرایطگرفتن نمایندگی ispشرایط اخذ نمایندگیadsl در خراسان رضویدرخواست نمایندگی برای ispنمایندگی adsl مخابراتدرخواست adsl از مخابراتاخذ نمایندگی مخابراتadslمخابرات خراسان رضویدرخاست نمایندگیidslنمايندگيadsl اخذ نمایندگی خدمات ADSL

برچسب برای این موضوع