نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 7سپاس
  • 1 توسط junior
  • 1 توسط junior
  • 5 توسط Hakimi

موضوع: راه اندازی SMS سنتر تبلیغاتی

iq2
    iq2 آنلاین نیست.
    نام حقيقي: IQ

عضو عادی شناسه تصویری iq2
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    240

راه اندازی SMS سنتر تبلیغاتی

ISP هستیم و میخواهیم اس ام اس سنتر تبلیغاتی راه اندازی کنیم.

به چه تجهیزاتی نیاز هست؟
    مجوز هم میخواد؟

اینطور که جستجو کردم به چند طریق میشه این کار را کرد.
    * از طریق شرکت ها واسط که اس ام اس خریداری میشه و ....
    * از طریق مودم های GSM اگه اشتباه نکنم.

اطلاعات کمی دارم.
    دوستانی که راه اندازی کردند چه شرکت هایی تو ایران خوب کار کردند. (اگه تبلیغ میشه پیغام خصوصی بدید)

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Junior

عضو عادی شناسه تصویری junior
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    16

Icon2

نقل قول نوشته اصلی توسط iq2 نمایش پست ها
    ISP هستیم و میخواهیم اس ام اس سنتر تبلیغاتی راه اندازی کنیم.

به چه تجهیزاتی نیاز هست؟
    مجوز هم میخواد؟

اینطور که جستجو کردم به چند طریق میشه این کار را کرد.
    * از طریق شرکت ها واسط که اس ام اس خریداری میشه و ....
    * از طریق مودم های GSM اگه اشتباه نکنم.

اطلاعات کمی دارم.
    دوستانی که راه اندازی کردند چه شرکت هایی تو ایران خوب کار کردند. (اگه تبلیغ میشه پیغام خصوصی بدید)
    شما اگر بخواهید سرویس ارسال اس ام اس راه اندازی کنید میتونید به دو روش عمل کنید

یکی اینکه یه شماره اس ام اس اینترنتی خریداری کنید که در این روش شما یک شماره با پیش شماره 3000 از شرکت های خاصی خریداری می کنید که برای ارسال اس ام اس باید هزینه ارسال را قبل بپردازید

دومی اینکه توسط یک سیم کارت و یک جی اس ام مودم ویک نرم افزار یا سامانه ارسال اس ام اس , اس ام اس های خودتونو ارسال کنید

تفاوت این دو روش در اینه که یک . شماره اولی به 3000 شروع میشه و فقط قابلیت دریافت اس ام اس رو داره و توجه مخاطب رو بیشتر جلب میکنه ولی در روش دوم شماره سیم در همراه مخاطب نمایش داده میشه مثلا اگه ایرانسل باشد همان شماره 093.... نمایش داده میشه

iq2 سپاسگزاری کرده است.

iq2
    iq2 آنلاین نیست.

نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    240
    نقل قول نوشته اصلی توسط junior نمایش پست ها
    شما اگر بخواهید سرویس ارسال اس ام اس راه اندازی کنید میتونید به دو روش عمل کنید

یکی اینکه یه شماره اس ام اس اینترنتی خریداری کنید که در این روش شما یک شماره با پیش شماره 3000 از شرکت های خاصی خریداری می کنید که برای ارسال اس ام اس باید هزینه ارسال را قبل بپردازید

دومی اینکه توسط یک سیم کارت و یک جی اس ام مودم ویک نرم افزار یا سامانه ارسال اس ام اس , اس ام اس های خودتونو ارسال کنید

تفاوت این دو روش در اینه که یک . شماره اولی به 3000 شروع میشه و فقط قابلیت دریافت اس ام اس رو داره و توجه مخاطب رو بیشتر جلب میکنه ولی در روش دوم شماره سیم در همراه مخاطب نمایش داده میشه مثلا اگه ایرانسل باشد همان شماره 093.... نمایش داده میشه

برتری دیگه ای نداره؟
    کلا کدوم بیشتر می صرفه؟

نام حقيقي: Junior

عضو عادی شناسه تصویری junior
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    16

Icon10

نقل قول نوشته اصلی توسط iq2 نمایش پست ها
    برتری دیگه ای نداره؟
    کلا کدوم بیشتر می صرفه؟
    مزایای خیلی بهتری داره مثلا شما هزینه تجهیزات و نرم افزاری نمی دهید . و همچنین می تونید از اون در وب استفاده کنید و نظر سنجی و مسابقات اس ام اسی و کلی امکانات دیگه راه بندازین . هر چند در روش دوم هم می توانید این امکانات رو داشته باشید ولی باید یه سامانه بخرید که اونم کمه کم 300 - 400 آب می خوره . از اون طرف در روش دوم قیمت هر اس ام اس حدود 2 - تومن واستون ارزون تر می افته . در کل هر دوشو داشته باشین بهتر . کلی سایت هست که این خدمات و ارائه میدن .

iq2 سپاسگزاری کرده است.

iq2
    iq2 آنلاین نیست.

نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    240
    حالا چطور باید شماره افراد موجود در منطقه ای که می خواهیم SMS ارسال کنیم گیر بیاریم؟
    یعنی باید از یه رنج بدیم؟
    همراه اول، ایرانسل، تالیا و ....

راه بهتر و کاراتری نیست؟

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    ok عالیه.آقا من تصمیمه خودمو گرفتم و میخوام از اون روش اولی استفاده کنم.یعنی اینکه میخوام یک شماره اختصاصی مثل همون مستر 3000 دریافت کنم و کلیه رنج شماره های شهرستان رو بهش بدم و اس ام اس بازی و ....
    خلاصه اینکه میخوام داشته باشمش و هر وقت که بخوام و نیاز داشته باشم اس ام اس هامو ارسال کنم.خب اساتید گرامی از کجا باید شروع کنم.در این زمینه اطلاعاتی ندارم.برای ارسال مثلا هر ماه 24000 شماره همراه چقدر آب میخوره همون روش اولی؟
    روال کار و دریافت این کد چجوریه؟
    چه شرکتهایی؟ چه سایتی؟یه راهنمایی جامع مارو خیلی مخلصتون میکنه به مولا.البته هستیما

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ilia_nad، iq2، metal7001 و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

smsسنتر

sms سنتر

http://forum.persiannetworks.com/f25/t29210.htmlsmsسنترهاچگونگی راه اندازی پیامک تبلیغاتیراه اندازی اس ام اس سنتر smsسنترمجوز sms تبليغاتيفرااسمسراه اندازی دیتا سنتر اس ام اسفرا اسمس سنتر site:forum.persiannetworks.com راه اندازی دیتاسنتر فرومراه اندازي پيامكهاي تبليغاتيراه اندازی اس اماس سنترمجوز شرکت sms سنتر SMS سنتر راه اندازی کنیم؟نحوه راه اندازی پیامک تبلیغاتینحوه راه اندازي smsنحوه راه اندازی اس ام اس سنترقيمت راه اندازي ديتاسنترراه اندازی شبکه پیامک تبلیغاتیسنترsmsها یعنی چه؟اسمس سنترراه اندازی شرکت تبلیغاتی اس ام اسیقیمت مسیج سنتر

برچسب برای این موضوع