نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 4سپاس

موضوع: درخواست هاست رایگان با قابلیت پشتیبانی ASP.NET

نام حقيقي: ملکوت

مسدود شده
    نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    4

درخواست هاست رایگان با قابلیت پشتیبانی ASP.NET

خواننده
    نوشته
    466
    سپاسگزاری شده
    94
    سپاسگزاری کرده
    187
    من ميشناسم
    google.com

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    mcmilad mcmilad جان بهتر بود برای خالی نبودن عریضه موردی هم بهشان معفی میکردید.

در سایت زیر میتوانید تعداد زیادی را ببینید + مشخصات آنها که بر اساس آنها میتوانید انتخاب نمایید.
    Free Web Hosting - Page 1

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    به هر دو دوست اخطار داده شد.
    از بحث کردن بر سر مسائل بیهوده بپرهیزید.
    جواب در تاپیک موجود است و دیگر بحثی باقی نمی ماند .
    نظر هر 2 دوست عزیز را به قوانین سایت جلب میکنم.

جستجو پیش از نوشتن پرسش:
    پیش از پرسیدن سوال، از عدم وجود پاسخ آن در انجمن اطمینان حاصل نمایید. برای این کار می توانید از قسمت جستجوی انجمن و همچنین ابزار جانبی جستجو به کمک Google استفاده نمایید.

گزارش تخلفات و عدم برخورد شخصی:
    14) لطفا در صورت مشاهده هرگونه حرکت خلاف چهارچوب، از هرگونه برخورد شخصی با فرد خاطی بپرهیزید و صرفا مدیران و مسئولان انجمن را مطلع سازید و اقدامات بعدی را به آنها بسپارید. برای گزارش کردن یک نوشته نادرست کافی است در مقابل نوشته مورد نظر، زیر مشخصات نویسنده، روی علامت کلیک کنید و موضوع را به اطلاع مسئولین انجمن برسانید.
    هیچ وقت بر سر وسائلی که میدانید نتیجه ندارد بحث نکنید.

پیشاپیش از توجه و پایبندی شما به قواعد و قوانین و چهارچوب های انجمن سپاسگذاریم.

Hakimi، ARM، NETWORK و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی تقی زاده قوام

عضو غیر فعال شناسه تصویری mhdghavam1
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    با عرض سلام و خسته نباشید.
    از همه دوستان تشکر می کنم که بهتون جواب دادن اما من هم می خوایم جواب بدم اینکه اگر قصد شما تمرین است که خوب استفاده از هاست های رایگان کار خوبی است اما اگر واقعا یک سایت می خواهید راه بیندازید باید بگم که بهتر است که از هاست های رایگان استفاده نکنید چون محدودیت های مختلفی دارد و وسط کار به مشکلات عدیده ای برمی خورید مثل خود من و اینکه چون متقاضی زیادی دارد زیاد به این سرویس ها توجه نمی نکند و از خیلی از امکاناتش میزنند و محدودش می کنند.یعنی اگر پول بدی خیلی بهتره و با ارزش تره.و حتی ممکن وسط کار سروزسشون رو قطع کنن یا پولیش کنن بازم انتخاب با خودتونه، یه کاری نکنید که مجبور بشید کلی مطلب رو دوباره آپلود کنید و کلی وقت بذارید و اینکه هزینه کنید از اول از یک سرویس دهنده هاست مطمئن و ارزون یک هاست بخرید که ارزون هم هست خیلیف و ارزش نداره اصلا هاست رایگان استفاده کرد. اگر چیزه خوبی بود مطمئن باشید رایگان نمی دادند در این بازار که همه فقط به پول فکر می کنند

نام حقيقي: رضا مرادی

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    به نظر من هم این MHD بد نگفته .

اول اینکه هاست مجانی ویندوز که asp رو ساپورت کنه به این راحتی گیر نمی آید چه به رسه که دات نت هم پشتیبانی کنه
    چون سرویس های هاست ویندوز گرونه و کسی معمولا این کار رو نمی کنه به خاطر همین دنبال یه سرویس هاست لینوکس بگردید
    من یک دامین داشتم که چند وقت که رو یه هاست رایگان نصبش کرده بودم یه روز داشتم دامین ام رو چک می کردم این جمله اومد Not Configured
    چند وقت پیش می خواستم یه اسکریپ php خاص بنویسم بگذریم واسه چی ( p*r*o*x*y ) تو یه سایت که هاست یک گیگ رایگان می داد گذاشتم جواب این اومد This Scrpit not support free host بعد نوشت برید یه هاست بخرید
    موقعی که داشتم تو اف تی پی آپلود می کردم دو سه تا فایل همزمان انتخاب کردم محدودیت داشت چت زد
    آپلود حجم بیش از 4 مگ غیر مجازه
    فایل های exe هم نمی شه گذاشت
    اینقدر بی خود هست که به قول این دوستمون فقط به درد آموزش و یادگیری می خوره مثلا اگه بخوای یه هاست بخری قبلش یکی از اینا رو تست کنی یاد بگیری خوبه ولی سعی کن دنبال یه هاست ارزون با امکانات خوب باشی

کلمات کلیدی در جستجوها:

هاست رایگان asp.net

هاست و دامین رایگان asp.net

هاست رایگان برای asp.net

هاست رايگان asp.net

هاست رایگان با پشتیبانی از asp.net

هاست asp.net رایگان

هاست رایگان با پشتیبانی aspهاست رايگان براي asp.netهاست رایگان ایرانی asp.netهاست رایگان aspxهاست رایگان با asp.netهاست رايگان واسه asp.netهاست رایگان با پشتیبانی asp.netهاست ASp رایگانهاست و دامین رایگان برای asp netهاست رایگان aspهاست رایگان netهاست رایگان با پشتیبانی از aspهاست رایگان با قابلیت aspهاست با پشتیبانی asp.netقابلیت aspهاست رایگان برای aspxهاست و دامین رایگان asp ساپورتهاست رایگان ایرانی aspهاست رایگان با asp

برچسب برای این موضوع