نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تنظیم رول های نرم افزار کریو

نام حقيقي: مصطفی فتاح

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

تنظیم رول های نرم افزار کریو

من یک شبکه دارم متشکل از 9 عدد سیستم که این کامپیوتر ها رو بصورت دامین به هم شبکه کردم.سیستم سرور بنده هم دارای دو عدد کارت شبکه هست که یکی به مودم و دیگری به هاب سویئچ متصله.روی همه کامپیوتر ها نرم افزار نت اسکول (Net School ) هم نصبه تا بتونم کامپیوترها رو کنترل کنم.اما مشکل درست همینجاست.زمانی که نرم افزار کریو رو نصب میکنم تا روی اینترنت نظارت کنم هم دامنه از کار می افته و هم هیچ نرم افزاری تحت شبکه کار نمیکنه همینطور کلاینت ها اینترنت ندارند.یعنی عملا ارتباط سرور با محیط بیرون قطع میشه.می خواستم بدونم کسی هست که بتونه در تعریف رول های کریو کمک کنه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    پیشفرض تمامی فایروال ها (مانند همین وین روت و ایزا ) بستن تمامی ارتباط ها است یعنی Deny all
    شما با توجه به سیستم کاریتان رول های مربوطه را تعریف نمایید .
    به طور مثال با توجه به نیاز خودتان و دامینتان ارتباط از منابع داخلی به سرور را باز کنید.
    و ارتباط از موارد داخلی به اینترنت را برای پورت ها مورد نظر مانند 80 و 443 و 53 باز نمایید (برای دیدن وب و ارسال پکتهای DNS )

Alca سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزار کریو

کریونرم افزار كريوبرنامه کریونصب نرم افزار کریوتنظیمات کریو نرم افزار کریوکریو کنترلرنرم افزار کرییوبرنامه فایروال وینروت کریوتنظیمات رول در کریوکریو کنترلنصب کریونرم افزار مشابه کریوكريونصب كريورل های کریوکریو وینروتتنظيمات كريو وين روتمشکل نرم افزار کریوتعریف رل کریو کنترلنرم افزار کریو برایتنظیمات رول در محیط فایر وال كريونرم افزارتنظیمات کریو وینروت

برچسب برای این موضوع