صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 37

موضوع: مودم براي خطوط E1

عضو عادی
    نوشته
    1,620
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مودم براي خطوط E1

sara_59 :

سلام
    وقتي از مخابرات خط E1 بگیریم باید دو تا مودم هم تهیه کنیم. یکی برای خودمان یکی هم برای مخابرات. می خواستم در مورد مدلهاش و قیمتش بدونم. هر کسی که استفاده می کنه لطفا نظر بده.

ali-g :
    تا اونجايي كه من یادمه مودم Tellabs بود و قیمتش هم 500000 تومان (اگر عوض نشده باشه تا حالا )
    البته بعضی ها از مارکای دیگم استفاده میکردن که خیلی خوب جواب نمیداد و بهترینش همینه.

sara_59
    ببينم اين مودم Tellabs كه گفتيد. مدلش چي هست؟ اينو مخابرات خودش ميده يا ميشه ماركهاي ديگه هم گرفت. به نظره شما اين مودم بهترينه؟ يا به عبارتي تنها Choice که مخابرات اجازه میده؟

ali-g :
    تا اونجا كه من ميدونم خودشون همينو ميدن البته يه مدل هم هست كه ايرانيه ولي تا حالا باحاش كار نكردم ولي همين Tellabs ها هم خوب كار ميكنه

aryagohar :
    علي جون اشتباه كردي
    اون مودم درسته HDSL هست ولي روش خط Leased براي ديتا بهت ميدن قيمتش رو درست گفتي.
    سارا خانوم از من بابام در اومده تا 5 خط E1 رو up كردم. اينم بخاط گل روي شما اطلاعات
    از بهترين ميره تا ارزونترين
    1-Siemens مدل شو نمي دونم ولي ميگن توپه قيمتش هم هر لينك يعني 2 عدد 1500 تومن
    2-Schmid Watson 4 هر لينك حدود 1200-1300 تومن . مواظب باش واتسون 3 بهت قالب نكن قيمتش 300 تومن پايينتره
    3-Patton 1088/k: بهترين مودم از نظر كارايي و آسونترين از نظر تنظيمات. و البته با قيمت مناسب حدود 950 تومن. راستي براي مخابرات ايران اين مودم خيلي خوبه چون تمام تنظيماتش با jumper انجام مي شه. ولي بقيه بايد از طريق كنسول تنظيم بشن.
    4-مودم G.HDSL ساخت ايران بنام آزمون كيفيت. ارزونترين و چموشترين و گنده تريم مودم موجود در بازار. بنده يه ليسانس در زمينه تنظيم اين مودم ها دارم راستي اگه از اين مودم خريدي به اميد پشتيباني از طرف سازنده نباش چون اونا هم چيزي از اين مودم نمي دونن فقط مونتاژ ميكنن. چند دفعه با من تماس گرفتن ولي من بهشون ضد حال زدم چون نمايندگي فروششون رو بمن ندادن. قيمت هر لينك مفت 650 تومن.حالش رو ببر.
    اين بود داستان ما . ولي دوستانه نصيحت E1 يعني بز البته در شرايط فعلي.

ali-g

حق با آرياست من فكر كردم Leased رو پرسيدين!

sara_59
    مرسي آريا گوهر جان
    در مورد Siemens میشه مدلشو بهم بگی.منظورتون +Ulaf هست يا مدل ديگه اي. در ضمن از كجا ميشه تهيه كردش؟
    البته اين سوال رو در مورد بقيه( Patton 1088/k و Schmid Watson 4) هم دارم.كلا اينا تو ايران نمايندگي دارن؟ يا ...
    شما Patton 1088/k رو گزينه سوم گذاشتيد .گفتيد كه از لحاظ كارايي از همه بهتره اينو چرا گذاشتيد به عنوان سومين انتخاب. و چرا Siemens را گزینه اول قرار دادید؟

بازم از بابت این اطلاعات ممنونم.

aryagohar

سارا خانوم. من اونا رو از نظر كارايي و كيفيت دسته بندي كردم.
    البته در مورد Patton ما خودمون داريم از همين مدل استفاده مي كنيم. به هيچ عنوان مشكل نداره خيلي راحت و سريع Setup ميشه ولي هيچ امكاناتي نداره . در مورد Siemens و Schmid هر دوشون قابليت مانيتوريگ ار طريق پروتكل SNMP رو دارن همچنين ميشه اونها رو مثل يه مودم mDSL براي ارتباطات ديتا هم استاده كرد قابليت از همه مهمتر Power Interface اونا هر 2 تا 48 ولت هست در صورتي كه مال Patton بصورت 5 ولته البته مي گن مدلهاي جديدشون 48 ولت شدن. اگه براي شما راحتي نصب و قيمت مهمه patton وگرنه من schmid رو پيشنهاد ميدم.
    همشون نمايندگي كه نميشه گفت ولي دفتر فروش دارن البته Siemens نمايندگي داره . در مورد Patton چون آمريكايي هست دنبالش نمايندگي نگرد.
    شماره هالي همه رو دارم سر فرصت بهت ميدم.

sara_59 :

آريا گوهر جان
    بازم ممنونم. جدي اطلعات خيلي خوبي به من داديد.
    اگه ميشه بهم بگيد كه بين Siemens و Schmid Watson 4 شما اگه بوديد كدوم رو انتخاب مي كرديد؟
    در ضمن مخابرات ما رو مجبور نمي كنه كه حتما مدل خاصي استفاده كنيم؟
    اگه جايي رو مي شناسيد كه Schmid Watson 4 رو ميفروشه يا بقيشو ممنون مي شم كه شماره تماسي بهم بدين. تا بتونم دقيق قيمت بگيرم.
    پس Patton از لحاظ قيمت مناسبه و راحتي نصب. من منتظره شماره هايي كه گفته بوديد هستم.
    راستي ميشه يك كم راجع به ارتباطات ديتا توضيح بدين؟ منظورتون گرفتن leased line هست يا چيزه ديگه؟
    بازم مرسي

aryagohar
    آره عزير منظورم همونه
    تمام شماره تلف ها رو برات ميفرستم بزار برم دفتر با اسم مسئولين فروش

دوستان كه مايل به خريد هستن با شركت هاي زير تماس بگيرن
    1- مودم Schmid: شركت مارگون ارتباط خانم ساعتچي تلفنش رو الان پيدا نكردم (مواظب باشين Watson3 رو بجاي Watson4 بهتون ندن از شما چه پنهون يه خورده خورده شيشه دارن. من فقط شنيدم راست و دروغش گردن همكارايي كه گفتن)
    2- Patton: شركت آفتاب آقاي ..... اسمش يادم رفت همچنين شمارش.
    3- Siemens: اينقدر نمايندگيش گردن كلفته كه به من گفت زير 20 لينك سفارش نميگيريم از بازار بخريد.
    4-آزمون كيفيت هم كه اسمش روشه آقاي بختياري مدير فروش
    خوش باشين
    در آخر من هيچ رفاقت و آشنايي با اين دوستان ندارم ولي چون من اين راه رو رفتم گفتم زحمت شما آسون تر بشه ولي اگه جاي مطمئن خواستين مي تونم يكي رو به شما معرفي كنم از دوستانه كارش هم خوبه . ولي اين يكي رو فقط Private به هركي خواست مي گم.

Sara_59 :

ببينم كسي شماره نمايندگي Siemens رو داره؟
    اگه ميشه بهم بگيد كه بين Siemens و Schmid Watson 4 شما اگه بوديد كدوم رو انتخاب مي كرديد؟

aryagohar
    پولت رو بي خود خرج نكن من اگه بودم Patton يا آزمون كيفيت مي خريدم. چون كار كردن با اونا راحت تره ولي اگه پول برات مطرح نيست.Schmid Watson 4 بخر

عضو غیر فعال
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    من simens مدل +ULAF خريدم .امكانات زيادي داره كه هيچ مودم ديگه ايي نديدم اولا كه ماژولار هست و تا دلت بخواد براي هر آلارمي LED داره و در ضمن consol هم ميشه من اين قابليت ها را رو مودم ديگه ايي نديدم البته شايد هم مودم ديگه ايي داشته باشه من نديده باشم . من كه 6 تا از مودم ها خريدم راضي هستم .البته بگم ساخت سوئيس هستند. شماره تلفن نمايندگي اونو هم دارم ايميل بزنيد بدم.
    arash747@hotpop.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    كسي شماره تلفن شركت آفتاب كه تو كار مودمهاي Patton هست رو ميدونه؟
    با تشكر

عضو غیر فعال شناسه تصویری sdsl
    نوشته
    630
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    0
    آفتاب رایانه خاورمیانه

تلفن : 8746702 - 4

فکس: 8746705

عضو غیر فعال
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سپاسگزارم

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    بچه ها . اگه مي خواين E1 بزنين مودم هاي شركت آزمون كيفيت خوبه درسته قيافه يوخ. ولي مثل سگ كار مي كنه. با سوييچ هاي ايراني هم سازگار تره. ولي تنظيمش حالي مي گيره اساسي. بايد بدوني چطور بايد با Access Server ها ست كنيش. ولي نسبت به مودم هاي Patton پهناي باند بيشتري رو در اختيار كاربرها قرار ميده. خلاصه من در حال حاضر پيشنهادم اينه. البته بگم اين مودم ها در اصل Lucent هستن.
    من خودم هنوز نديدم ولي يكي از دوستان مي گفت بعضي وقتها با 29 كانال پر اشغال مي خوره حالا نمي دونم اين موضوع تا چه قدر صحيحه.
    موفق باشيد

خواننده شناسه تصویری !!!!!!!!!!!!!!!
    نوشته
    576
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    8
    آريا گوهر جان اين مشكل اشغالي رو من با مودم هاي simens هم دارم ولي تا اون جايي كه من پرسوجو كردم ايراد از مخابرات هست نه از مودم.

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    ولي من با PAtton تمام خط هام پر ميشه. مشكل ندارم.

نام حقيقي: داور پیرعلیلو

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    حالا ما كه روتر E1 ارزون ميخواهيم بايد چيكار كنيم

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    5300 بخر

عضو غیر فعال
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط davar
    حالا ما كه روتر E1 ارزون ميخواهيم بايد چيكار كنيم
    پيشنهاد من اينه كه روتر AS5300 سيسكو با 128mb رم بخري و مودم هم زيمنس بگير.
    اين مودم آزمون كيفيت به همه چيز شبيه الا مودم! يكي از همكارهام اينو داره كارشو ديدم در برابر زيمنس حرفي براي گفتن نداره .
    در ضمن اكثر سويچ هاي مخابرات مخصوصا نيمه شمالي كشور مارك اوسته محصول آلمان هست و بقيه مراكز هم محصولات كشور كانادا و چين را بكار ميگيرند البته يك سويچ هم ايران ساخته كه اگر مايل بوديد درباره اين سويچ ايراني كه با IP كار ميكنه بعدا توضيح ميدم .

نام حقيقي: Sadjad Seyed-Ahmadian

عضو غیر فعال شناسه تصویری ssa1357
    نوشته
    306
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگه اكسس سرور ارزون واسه E1 ميخواي ميتوني از Lucent/Ascend استفاده كني همه چيزش خوبه ولي هنوز من نتونستم راهي واسه kill line روش پيدا كنم - خوب صد البته كه به سيسكو نميرسه ولي از نظر قيمت ارزونتره.

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نه 5300 اصلا گرون نيست

نام حقيقي: Sadjad Seyed-Ahmadian

عضو غیر فعال شناسه تصویری ssa1357
    نوشته
    306
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا رضاي گل من قبول دارم كه 5300 گرون نيست ولي اين lucent max ارزونتره نه اينكه سيسكو گرون باشه گفتم كه من خودم 5300 رو ترجيح ميدم ولي اگه كسي پولش نرسه ميتونه از لوسنت استفاده كنه

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    يه پيشنهاد اگه پولتون به سيسكو 5300 نمي رسه بهتر اينه كه قيد E1 رو بزنيد.
    پيشنهاد رو داشتي سجاد جون.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

خطوط e1

خط e1

مودم واتسون

http://forum.persiannetworks.com/f25/t2848.htmlنمایندگی مودم واتسون خطوطE1مودم e1فروش مودم watson 5مودم sdslفروش مودم e1کاربرد خطوط e1مودم e1 واتسونE1 خطقیمت مودم زیمنس e1خطهای مودم خطوط E1 درباره خطوط e1 تنظیم مودم e1همه چیز درباره خط e1خریدار مودم E1قیمت مودم e1 واتسونقیمت مودم hdsl e1 watsonشرکت مارگون watsonقیمت مودم watsonمودم hdsl زیمنس

برچسب برای این موضوع