نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل با وایرلس کردن 3 تا پی سی دارم

نام حقيقي: آریا

مسدود شده
    نوشته
    154
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    78

مشکل با وایرلس کردن 3 تا پی سی دارم

درود
    3 تا پی سی دارم با یک مودم دی لینک که روتر و وایرلس هم داره . dhcp ش هم فعاله
    این 3 تا پی سی ا کارت وایرلس دی لینک وصل به مودم وا ینترنت می شدن

از این 3 تا پی سی دوتا ش ویندوزش خراب شد مجبور شدم دوباره نصب کنم اما الان نمیتونم از dhcp مودم ip بگیرم
    دستی هم ip میدم و گت وی رو هم ip مودم می زارم همن آی پی که باهاش به کنسول مودم وصل می شم 192.168.1.1
    رنچ dhcp 192.168.1.1 -192.168.1.50تغییر دادم
    pc1 192.168.1.2
    از دی اچ سی پیس میگیره
    pc2 1.80
    pc3 1.82
    دادم

درایور کارت وایرلس دی لینک رو با نرمافزاره خودش هم نصب کردم بازم نشد
    شبکه رو با ssid که بهش اسم داده شده بود می بینه کانکت میزنم پسورد میخاد اونم دارم میزنم وصل میشه ولی با ز اینترنت ندارم حتی خود Ping 192.168.1.1. مربوط به مودم request time out میده چی کار کنم؟

لطفا یه راه ساده بهم بگیم؟؟؟؟
    از کنترل پنل wirless network wizard setup می تونه کمکم کنم ؟؟؟ چه جوریه؟

در ضمن جالبه درایور رو از device mager برای دیلنک نصب کردم و اونوقت از تو Network wireless liset که شبکه های وایرلس دور رو بر رو نسون میده که بهش کانکت کنی رو داشتم ولی وقتی نرمافزار خود دی لینک رو نصب کردم این اطلاعات فقط تو خود نرمافزار دی لینک دیگه نشون داده می شه و نرمافزار ویندوز دیگه نشون نمیده ؟چرا اینطوریه؟
    ممنون

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط aria_irani : 2009-10-23 در ساعت 03:07 PM

مسدود شده
    نوشته
    154
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    78

Icon1

اصلا یه طور دیگه می پرسم؟
    الان مودم روتر وایرلس دار (مارک دی لینک) داره به کارت وایرلس یکی از پی سی ها آی پی میده و اینترنت.

برای دوتا سیستم جدیدم که کارت وایرلس داره چه تنظیماتی رو انجام بدم که بتونم از اینترنت مودم به طور وایرلس استفاده کنم؟
    اگر نتونستم میتونم با کابل شبکه به یکی از 4 تا چورت شبکه مودم وصل شم؟ واینترنت بگیرم؟ باید از تو مودم چیزی رو تنظیم کنم یا نه فقط کارت شبکه پی ر. بزارم که آی پی بگیره؟؟؟

ممنون

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    در حال حاضر، هبچ کدوم از سیستم ها، از روتر آی پی نمی گیرند؟

مسدود شده
    نوشته
    154
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    78

Icon14

نقل قول نوشته اصلی توسط mmj نمایش پست ها
    در حال حاضر، هبچ کدوم از سیستم ها، از روتر آی پی نمی گیرند؟
    فقط یکی ip گرفته192.168.0.2
    که Dns dhcp ش هم192.168.0.1 است

فقط نمیدونم چرا dhcp server کار نمیکنه برای این دوتا سیتم

کانکت میشم به شبکه وایرلس ولی ip نمیگیرم و اینکه وقتی ip تو رنج 192.168.0.0 می دم مثلا یکب 192.168.0.3 واون یکی 192.168.0.4 کار نمی کنه با همون گت وی و دی ان اس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    لطفا یه Ipconfig /all از اون سیستمی که IP گرفته اینجا بزارید.

مسدود شده
    نوشته
    154
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkm نمایش پست ها
    لطفا یه Ipconfig /all از اون سیستمی که IP گرفته اینجا بزارید.
    الان دم دست نیست

ولی روش کلی راهاندازیش باید خیلی ساده باشه. درسته؟

اول که باید وارد کنسول مودم بشم وتنظیمات اینترنت رو وارد کنم.
    بعد هم dhcp ش رو راه بندازم

وکلاینتها باید کانکت بشن به شبکه و منتها باید قبلا Ip بگیرن. ولی دستی هم میدم نمیشه!!

البته من مثلا تو شرکت اکسس پوینت دی لینک ap 2100 که دارم dhcp ش کار نمیکنه . ip نمیده / ولی دستی که به کلاینتها آی پی میدم درست هست

نام حقيقي: kasa

عضو غیر فعال شناسه تصویری kasa
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2
    ببین من روال کارو برات توضیح میدم، بعد چک کون ببین کجای کارت مورد داره:
    1- اول شما مودمتو Reset to Factory کن از پشتش.
    2- بعد برو تو WAN Configuration مودمت و کانکشن PPPoE روی مودمت بساز تا اتوماتیک به اینترنت کانکت بشده
    3- حتما چک کن که NAT و DHCP فعال ، و Firewall مودم غیر فعال باشه
    4- بعد تنظیماتو ذخیره و مودم رو Reload کن
    5- بعد که مطمثن شدی مودمت کانکت شده به اینترنت، از طریق کابل به یه سیستم وصلش کن تا ببینی اینترنت داری روی سیستمت یا نه. اگر داشتی که یعنی تا اینجا همه چی درسته
    6- بعد نوبت راه اندازه WAP میرسه، میری یه SSID ست میکنی و Static WEP ست میکنی برای بالا بردن امنیت شبکت، البته WEB Key که میزاری 10 رقمی باشه حداقل، بعد تنظیمات رو ذخیره و مودم رو reload میکنی.

این تمام تنظیماتیه که باید انجام بدی، فقط یادت نره که روی شبکه ی وایلست پسورد (WEB Key) ست کنی.
    حتی میتونی در نهایت تو تنظیمات فایروال خود مودمت کمی دست ببری و امنیت شبکه رو بالا ببری.

نام حقيقي: vahdani

خواننده شناسه تصویری vahdani_d
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    12
    سلام
    در قسمت اول گفتيد سه سيستم داريد كه دوتا از اونها رو مجبور شديد ويندوز عوض كنيد پس :
    يكي ديگه داره كار ميكنه و قل ز عوض كردن ويندوز همه چيز درست بوده پس مودمتون داره درست و طبق روال قبلي كار ميكنه يعنيip ميده و رول هاي كه بر عهدش وده رو به خوبي داره اياي نقش ميكنه پس چيزي كه ميمونه تغييراتي هست كه داخل شبكه داديد به نظر من اگه قرار بود dhcp كار نكنه اصلا به سيستم سوم هم ip نميداد به هر حال اينجور كه معلومه مشكل از سيستمهايي هست كه ويندوز عوض كرديد پس به تنظيمات مودم دست نزنيد و بريد روي pc ها و مشكل رو روي اونا پيدا كنيد ..
    چون دستي هم ip ميديد اما كار نميكنه 95% خود پيسيتون مشكل داره البته ي موضوعي اين وسط ميمونه شايد شما پسورد براي اتصال به شبكه رو اشتباه ميزنيد چون در اين حالت شما به شبكه وصل ميشيد اما اينترنت نداريد

حدث من اينه كه پسورد اتصال به شبكه رو اشتباه ميزنيد و واحتمالا فايروال هم فعاله ...

SADEGH65 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t28428.html

ازکون کردن ایراد داره

کون

مسدود کردن مودم وایرلس

مشکل پسورد شبکه و اینترنت در مودم وایرلس

تنظیم کارت وایرلس دی لینک تنظيم كردن مودم وايرلس مسدود كردن ip نصب وایرلس روی پی سی کون کردن مشکل دارهكارت شبكه بي سيم ip اتومات نمي گيردتنظیمات کارت شبکه وایرلس دی لینکاز کون کردن مشکلی دارهبا دی لینک میشه وایرلس به ژی سیمشکل مسدود شدن ای پی مودمفعال سازی وایرلس پسیکون کردن مشکل دارهip وایرلس خرابوایرلس کردن پی سی کانفیگ 433ah و سه کارت وایرلستنظیمات ssid کارت شبکه ی وایر لس وارد شدن به dlink ap 2100 configتغییر آی پی مودم دی لینک نصب سیستم وایرلس رو پی سی3 تا شدن آی پیخراب شدن ای سی مودم وایرلس

برچسب برای این موضوع