نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 21سپاس
  • 12 توسط Hakimi
  • 4 توسط aliafzalan
  • 1 توسط mhzadeh
  • 1 توسط aliafzalan
  • 1 توسط ghobar
  • 1 توسط aliafzalan
  • 1 توسط NETWORK

موضوع: + + چه لوازمی واسه راه اندازی شبکه وایرلس با برد 5 کیلومتر لازمه ؟ ++

نام حقيقي: پترس دهقان نژاد فداکار

خواننده
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4

Icon14 + + چه لوازمی واسه راه اندازی شبکه وایرلس با برد 5 کیلومتر لازمه ؟ ++

سلام

من میخوام اینترنت وایرلس بگیرم

ولی تابحال هیچ گونه تجربه ای با این نوع شبکه نداشتم!

و نمیدونم چیا لازمم میشه

من از یه جایی میخوام اینترنت بخرم و نزدیکترین مکان هست !! و با فاصله تقریبی 5 کیلومتر

چه نوع لوازم سخت افزاری لازم هست ؟

مثه مودم وایرلس - روتر -اکسس پوینت .. ؟

و نوع دستگاه و قیمت هم اگه دارید بگید

و پیشاپیش ممنون

موضوعات مشابه:

خواننده
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    یعنی سوالم اینقدر سخت بود ؟!

سوال کنکوری بود ؟!

یعنی شما ها که میاد این فروم تاحالا هیچ کدومتون با شبکه وایرلس کار نکرده ؟

یعنی اینقدر شما اماتور هستید ؟!

واقعا مسخرس ! پرشین نتورک !

اگه سوالم سخت بود میگفتم حتما کسی تو این ضمینه اطلاعای نداره ولی وقتی پرسیدم واسه راه اندازی یه شبکه وایرلس چی لازم دارم اینو دیگه هرکی که تاحالا وایرلس داشته باید 100 درصد بدونه !

واقعا متاسفم که وقتم رو این فروم تلف کردم

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    شاید مسخره باشه! شاید کلا پرشین نتورکز مسخره است و به هیچ درد نمی خوره. شاید همه 130 - 140 هزار مطلبی که در این انجمن نوشته شده ارزش نداره که به خودمون زحمت بدیم و درونشون دنبال پاسخ سوالاتمون بگردیم. شاید محترمانه تر بشه از دیگران درخواست کمک کرد. شاید بلد نیستیم خوب بپرسیم. شاید نمی دونیم که کسی موظف نیست به ما پاسخ بده و به دلیل پاسخ ندادن نمی شه کسی رو توبیخ و بازخواست کرد!

یک دکمه مسخره روی همه Browser ها وجود داره. قیافه اش هم مسخره است. روش شکل یه x گذاشتن! یه کار خیلی مسخره تر انجام میده، روش که کلیک کنیم یه دفعه صفحه بسته می شه. من وقتی به وب سایت های مسخره برخورد می کنم روی دکمه مسخره Browser ام کلیک می کنم.

SADEGH65، brellian، ARM و 9 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    من وایرلس کار نکردم. ولی اگه یه سرچ توی انجمن وایرلس می کردید مطمئناً مطالب زیادی پیدا می کردید. این سوالی که تا حالا بارها پرسیده شده و دوستان جوابشون رو گرفتن. بعد از جستجو، مطالعه مطالب و آشنایی با تجهیزات، اگه سوالی داشتید بپرسید، اساتید وایرلس راهنماییتون میکنند.

ARM، hadi_PN، javad_1368 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    شاید مسخره باشه! شاید کلا پرشین نتورکز مسخره است و به هیچ درد نمی خوره. شاید همه 130 - 140 هزار مطلبی که در این انجمن نوشته شده ارزش نداره که به خودمون زحمت بدیم و درونشون دنبال پاسخ سوالاتمون بگردیم. شاید محترمانه تر بشه از دیگران درخواست کمک کرد. شاید بلد نیستیم خوب بپرسیم. شاید نمی دونیم که کسی موظف نیست به ما پاسخ بده و به دلیل پاسخ ندادن نمی شه کسی رو توبیخ و بازخواست کرد!

یک دکمه مسخره روی همه Browser ها وجود داره. قیافه اش هم مسخره است. روش شکل یه x گذاشتن! یه کار خیلی مسخره تر انجام میده، روش که کلیک کنیم یه دفعه صفحه بسته می شه. من وقتی به وب سایت های مسخره برخورد می کنم روی دکمه مسخره Browser ام کلیک می کنم.

یعنی میفرمایید من درخواستم مودبانه نبوده که کسی پاسخ نداده ؟!

پس بیزحمت یک بار دیگه پست اول منو بخونید !

اره اون دکمه مسخره رو هم میبینم بالای صفحه و حیف دکمه ای نمیبینم که جواب پاسخ مسخره شمارو بدم

خواننده
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliafzalan نمایش پست ها
    سلام
    من وایرلس کار نکردم. ولی اگه یه سرچ توی انجمن وایرلس می کردید مطمئناً مطالب زیادی پیدا می کردید. این سوالی که تا حالا بارها پرسیده شده و دوستان جوابشون رو گرفتن. بعد از جستجو، مطالعه مطالب و آشنایی با تجهیزات، اگه سوالی داشتید بپرسید، اساتید وایرلس راهنماییتون میکنند.
    فدات بشم واسه بغییه سوال ها جواب پیدا میشه

ولی واسه اینکه بدونم چه لوازمی واسه برد 5 کیلومتر جواب میده تاپیک پیدا نکردم + اصلا تو 5 کیلومتر وایرلس به خوبی جواب میده یا نه ؟

درضمن قیمت تجهیزات رو هم باید سرچ میکردم ! خوب وقتی نوع و مدل دستگاه رو نمیدونم قیمت رو چطوری سرچ بکنم

واسه همین تاپیک زدم تا قیمت هم دستک بیاد چون این شرکتی که ازش میخوام بخرم قیمت های بدجور نجومی داره

نام حقيقي: majid

عضو غیر فعال شناسه تصویری mhzadeh
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    86
    پیدا میشه. تا اونجایی که من میدونم بالاترین رکوردش 260 km بوده. حالا 5 km که چیزی نیست. فکر کنم با nanostation 2 مشکلت حل شه. ولی گفته باشم که من تازه با این انجمن شدم. تو این مدت کوتاه خیلی چیزای جالبی تو انجمن وایرلس یاد گرفتم. در مورد قضیه شما هم فکرکنم هزینه کمتر از 400 داشته باشه واستون. باز هم متخصصین خوبی داره که میتونی ازشون سوال کنی البته باید صبور باشی تا جوابتو بدن.

aliafzalan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    نقل قول نوشته اصلی توسط III-III-M نمایش پست ها

ولی واسه اینکه بدونم چه لوازمی واسه برد 5 کیلومتر جواب میده تاپیک پیدا نکردم + اصلا تو 5 کیلومتر وایرلس به خوبی جواب میده یا نه ؟

درضمن قیمت تجهیزات رو هم باید سرچ میکردم ! خوب وقتی نوع و مدل دستگاه رو نمیدونم قیمت رو چطوری سرچ بکنم

سلام
    وایرلس 10 کیلومتری

لینک 6 کیلومتری با Nano Station 5

پیشنهاد تجهیزات برای لینک 10 کیلومتری

تجهیزات مورد نظر رو توی صفحات بالا نوشته، محل سکونتتون هم که تهران، خیلی راحت و با قیمت مناسب میتونید تجهیزات مورد نظر رو خریداری کنید.

III-III-M سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    اره اون دکمه مسخره رو هم میبینم بالای صفحه و حیف دکمه ای نمیبینم که جواب پاسخ مسخره شمارو بدم

حرف حساب , جواب نداره

خواننده
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliafzalan نمایش پست ها
    سلام
    وایرلس 10 کیلومتری

لینک 6 کیلومتری با Nano Station 5

پیشنهاد تجهیزات برای لینک 10 کیلومتری

تجهیزات مورد نظر رو توی صفحات بالا نوشته، محل سکونتتون هم که تهران، خیلی راحت و با قیمت مناسب میتونید تجهیزات مورد نظر رو خریداری کنید.
    سلام

بابت لینک ها بسیار بسیار ممنونم

ولی قیمت هارو چجوری بفهمم ؟

درضمن تاپیک ها هم یه مقدار گنگ بودن واسم چون هرکی یه نوع سیستم معرفی کرده بود و منم چون تازه کارم چیزی دستگیرم نشد به اون صورت ! خوب من چه میدونم از لینک point 2 point یا رنج فرکانس ها - power station 2.6 یا 5.8 ! !

معمولا مقالات مبتدی وایرلس هم گیر نمیاد که توش این جور چیزا نوشته باشه !! منم که تازه کارم

بازم بابت لطفتون یک دنیا ممنون

نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    بابت لینک ها بسیار بسیار ممنونم
    ولی قیمت هارو چجوری بفهمم ؟
    درضمن تاپیک ها هم یه مقدار گنگ بودن واسم چون هرکی یه نوع سیستم معرفی کرده بود و منم چون تازه کارم چیزی دستگیرم نشد به اون صورت ! خوب من چه میدونم از لینک point 2 point یا رنج فرکانس ها - power station 2.6 یا 5.8 ! !
    معمولا مقالات مبتدی وایرلس هم گیر نمیاد که توش این جور چیزا نوشته باشه !! منم که تازه کارم
    خواهش میکنم.
    من خودم وایرلس کار نکردم برای همین نمیتونم دقیق راهنماییت کنم. ولی با توجه به مطالبی که توی Persian Networks خوندم (و البته بهترین انجمن شبکه ای که تا حالا دیدم )
    با Power Station 5 مشکلت حل میشه.
    اگه توی گوگل یه سرچ کنی میتونی قیمتش و شرکتهایی که اونو میفروشن رو پیدا کنی.
    برای آشنایی با وایرلس و شبکه هم میتونی کتاب "اصول طراحی شبکه های کامپیوتری" نوشته احسان ملکیان رو بخونی، کتاب خیلی خوبیه.

نام حقيقي: امین

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها

کمی محترمانه تر می شود تمام مسادل را حل کرد
    واقعا زشته که به خاطر یک سوال کل انجمن را زیر سوال برد
    با یک جستجوی ساده می توانستید جوابتون را پیدا کنید
    به نظرم کاربر III-III-M یک عذرخواهی به همه بدهکار هستند....
    در صورت عدم گرفتن جواب با خواهشی دیگر می توانستید بیشترین جواب را بریید
    نه که سریع فحش و فضیلت بدید
    البته آدم در مواقع عصبانیت یک چیزهایی می گه که بعدا پشیمون می شه
    با تشکر

aliafzalan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: penguinsjr

عضو عادی
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    39
    ددوست عزیز من چیز زیادی در مورد شبکه نمی دونم اما فک کنم مشکل شما با یه NANO STATION 2 به قیمت تقریبی 120000 تومان یا POWER STATION 2 با قیمت تقریبی 200000 حل بشه...
    من خودم از نانو 2 استفاده می کنم... به نظرم اگه دید مستقیم داشته باشید 6 کیلو متر رو هم ساپورت باشه...

ولی خودمونیم توی پست دومت خیلی ناجور برخورد کردی...
    به قول یکی از دوستان میشه با یه معذرت خواهی از دل همه در بیاری

ویرایش توسط penguinsjr : 2009-10-07 در ساعت 10:59 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم با برد 5 کیلومتر

http://forum.persiannetworks.com/f25/t27603.html

مودم وایرلس با برد 2 کیلومتر

وایرلس با برد 10 کیلومتر

مودم وایرلس با برد 5 کیلومتر

برد شبکه وایرلس

مودم وایرلس با برد کیلومتر

بالاترین برد وایرلس

وایرلس 5 کیلومتر

مودم وایرلس با برد 10 کیلومترقیمت روتر 5 کیلومترمودم وایرلس با برد کیلومتریمودم وایرلس با برد چند کیلومتریروتر با برد بالاnanostation5 forum بردبرد power stationمودم وايرلس با برد ٢ کيلومتربرد وایرلسراه اندازی وایرلس با برد بالاتجهيزات وايرلس با برد بالامودم وایرلس cisco با برد زیادمودم وايلس با برد10 کىلومترشبکه وایرلس با فاصله 5 کیلومتر قیمت مودم وایرلس با برد 2 کیلومترروتر با برد 2 كبيلومتر

برچسب برای این موضوع