نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: کمک فوری برای کار با دستگاه DVR

نام حقيقي: mm

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

کمک فوری برای کار با دستگاه DVR

سلام به همه
    من مشکلی در مورد دستگاه dvr موجود در شبکه داخلی دارم .
    دستگاه به صورت خودکار روی هارد خودس رکورد میکنه ولی برای نمایش این رکوردها در pc مشکل دارم .در نظیمات آن defauat gateway اشتباه ست شده . ولی غیرفعاله و من نمیتونم عوضش کنم . به نظرشما مشکل از همینه یا نه ؟ تگه هست چجوری عوضش کنم؟
    ممنون مشم اگه راهنماییم کنین.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    در صورتی که در شبکه هستید و میخواهید ببینید ربطی به Default gateway ندارد و مشکل را در جایی دیگر بررسی کنید .
    در مورد دیواس نیز اگر نحوه ارتباط با آن و نوع و مدل را تعیین میکردید سوال کامل تری بود این سوالتان.

نام حقيقي: Ali

عضو عادی شناسه تصویری s3cure
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    اگه ممکنه یکم بیشتر توضیح بدید تا اونجایی که من فهمیدم مشکل شما تو اجرای تصویر رکورد شده هست !؟
    خوب این 100% نمیتونه به شبکه شما ربطی داشته باشه .
    معمولان تمام دستگاه های DVR یه نرم افزار کلاینت دارند که شما میتونید از این طریق تست کنید که رو PC های دیگه تو شبکه جواب میده یا نه !
    در کل یکم سوالتون شبهه برانگیز بود چون من آخر نفهمیدم واسه نمایش رکوردها مشکل دارید یا کلاً برای رکورد روی سیستم های دیگه شبکتون !

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    پیشنهاد می کنم دستگاهتون رو به یه تلویزین وصل کنید و تنظیمات رو تغییر بدید.
    در ضمن سعی کنید از همون پورتی که خودش پیشنهاد میده استفاده کنید خصوصا اگه از این دستگاههای چینی هست .
    در آخر هم همون که دوستمون گفت نوع نرم افزار خیلی مهمه .
    راستی یه نکته دیگه اگه این وسط توس شبکه دارید بین دو رنج آی پی این اتصال رو برقرار می کنید یعنی این وسط یه روتر وجود داره بدونید که اصلا گیر کارتون همون جاست و پورت مورد نظر یا درست انتقال پیدا نکرده و یا اینکه یک طرفه انجام شده و یا هیچ کدام یعنی دستگاه یه اشکال طراحی داره که البته باز در مورد چینی ها پیش میاد.
    ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش کار با دستگاه dvr

کار با dVR

نحوه کار با dvr

اموزش کار با دستگاه dvr

کار با دستگاه dvr

نحوه کار با دستگاه dvrچگونگی کار با دستگاه dvrنحوه کار دستگاه dvrکار کردن با dvrطرز کار دستگاه dvrاموزش کار با dvrآموزش کار کردن با dvrکار با دستگاه h-264 network video recorderروش کار بادستگاه dvr h 264اموزش کارباDVRDODGE LIGERطریقه کارکردن با dvr dvr zeeg اموزش کار بانحوه کار با دستگاه recorderطرز کار با DVR acmeطرز کار دستگاه های DVRکار کردن باdvrرمز دستگاه Dvr264 dvr کار باطرز کار با dvr-4chکارکردن بادستگاه dvr

برچسب برای این موضوع