نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: VPN Server + Web hosting with Parallels

نام حقيقي: رضا اکبری

تازه وارد شناسه تصویری senatorr3z
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon13 VPN Server + Web hosting with Parallels

با سلام خدمت تمامی اساتید عزیز

بنده قصد راه اندازی یک VPN Server را دارم که بروی این سرور بتوانم خدمات Web Hosting ارائه دهم. البته چند ماه پیش با راهنمایی شما اساتید توانستم در یکی از سرور های اختصاصی خود VPN Server را بدون هیچ مشکلی راه اندازی کنم.

سپس یک سرور (Dedicated Server ( Windows Server 2003 + Parallels Control Panle 100 Domains تهیه کردم و
    در مرحله اول : مانند سرور قبلی تنظیمات RRAS و NTtak plus را انجام دادم و کاربر به سرور منصل میشود ولی هیچ سایتی قابل ذسترسی نیست.

در مرحله بعدی : IIS Service و Parallels Control panle را از روی سرور پاک کردم و تنظیمات RRAS , DHCP و NTtak plus را انجام دادم و کاربر پس از اتصال به سرور قادر به مشاهده سایت بوده و مشکلی وجود ندارد .

سپس اقدام به نصب IIS و Parallels Host panel به صورت کامل کردم و باز به مشکل قبلی برخوردم یعنی کاربر پس از اتصال قادر به مشاهده هیچ سایتی نیست.

از دوستان عزیز تقاضا دارم در این مورد من را راهنمایی کنند که اصولا ایا من می توانم بروی یک سرور همزمان هم VPN Server و هم Web Hosting داشنه باشم و اگر جواب بله است لطفا من را راهنمایی کنید که باید چه تنظیماتی را بروی Parrallels و VPN Server انجام دهم تا به مشکلی برخورد نکنم.
    پیشاپیش از کمک شما دوستان و اساتید عزیز سپاسگزارم.