صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 29

موضوع: محدود کردن سرعت کاربران کافی نت فقط برای دانلود

iq2
    iq2 آنلاین نیست.
    نام حقيقي: IQ

عضو عادی شناسه تصویری iq2
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    240

محدود کردن سرعت کاربران کافی نت فقط برای دانلود

یه شبکه workgroup رو در نظر بگیرید که کلاینت ها از ویندوز xp استفاده می کنند و پهنای باند اختصاص یافته به اونها 512 هست.

سوالم اینه که چطور میشه پهنای باند کافی نت رو طوری مدیریت کنم که طرف برای پیج باز کردن مشکلی نداشته باشه و در صورت اینکه حتی فقط تو شبکه همون 1 نفر هست از کل پهنای باند برای باز کردن صفحه اش استفاده کنه ولی هر وقت همون طرف اومد و شروع به دانلود کرد پهنای باندش مثلا باید رو 128. یه چیزی تو مایه های Brush تو میکروتیک.

چه برنامه ای برای این منظور پیشنهاد می کنید.
    غیر میکرویتک برنامه ای هست که رو ویندوز یا سرور نصب بشه و این قابلیت رو داشته باشه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط iq2 نمایش پست ها
    یه شبکه workgroup رو در نظر بگیرید که کلاینت ها از ویندوز xp استفاده می کنند و پهنای باند اختصاص یافته به اونها 512 هست.

سوالم اینه که چطور میشه پهنای باند کافی نت رو طوری مدیریت کنم که طرف برای پیج باز کردن مشکلی نداشته باشه و در صورت اینکه حتی فقط تو شبکه همون 1 نفر هست از کل پهنای باند برای باز کردن صفحه اش استفاده کنه ولی هر وقت همون طرف اومد و شروع به دانلود کرد پهنای باندش مثلا باید رو 128. یه چیزی تو مایه های Brush تو میکروتیک.

چه برنامه ای برای این منظور پیشنهاد می کنید.
    غیر میکرویتک برنامه ای هست که رو ویندوز یا سرور نصب بشه و این قابلیت رو داشته باشه؟
    softperfect bw manager دانلود رو که برای کافینت خیلی عالی محدود میکنه سایت رو نمیدونم.ولی من تا جائی که کار کردم احساس میکنم که سایت ها با سرعت اصلی شبکه باز میشن و فقط دانلود رو محدود میکنه

iq2 و shahin سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Shahin

عضو غیر فعال
    نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    103
    اين هم فكر جالبيه ممكنه يه آي اس پي مثلا 8 مگ پهناي باند داره و به كاربراش 512 ميده اگه مثلا 8 مگ پهناي باند آزاد باشه و تنها يك يوزر آن باشه تمام پهناي باند بره واسه اون اين يك راهشه
    راهه بعد 512 بده سرعت صفحه اش 512 باشه ولي دانلودش مثلا بين 128تا 512 باشه اين چيز ها هم ميشه

iq2 سپاسگزاری کرده است.

iq2
    iq2 آنلاین نیست.

نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    240
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    softperfect bw manager دانلود رو که برای کافینت خیلی عالی محدود میکنه سایت رو نمیدونم.ولی من تا جائی که کار کردم احساس میکنم که سایت ها با سرعت اصلی شبکه باز میشن و فقط دانلود رو محدود میکنه
    متشکرم دوست گرامی
    امتحانش کردید.
    میدونم که این برنامه پهنای باند رو محدود میکنه واسه یوزر ولی اون چیزی که من میخوام رو انجام میده؟

نام حقيقي: vahdani

خواننده شناسه تصویری vahdani_d
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    12
    متن اين لينك رو نديدم اما شايد بتونه كمكي باشه راي شما چون ي جورايي سوالش شبيح سوال شما بود

iq2
    iq2 آنلاین نیست.

نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    240
    آیا نرم افزاری هست که بصورت Real Time بتونه برای یه آی پی محدودیت ایجاد کنه

نام حقيقي: مجتبي جون

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز ورژن جدید نرم افزار هندی کافی رو دانلود کن توش می تونی برای کلاینت ها دانلود رو محدود کنی حتی می تونی حداکثرمگ دانلودی تو هر ساعت رو تنظیم کنی
    من سرعتم 2 مگابایت هست و قبلا کاربرا هر ماه حدودا 60 گیگابایت دانلود داشتند ، اما با ورژن جدید هندی کافی برای هر کلاینت تو هر ساعت 20 مگابایت دانلود گزاشتم و هر کلاینت که داره دانلود میکنه فقط پهنای باند خودش رو کم میکنه و به بقیه شبکه پهنای باند خودشون رو استفاده می کنند

3hsan و SajjadKAZ سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Benyamin

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojyjoon نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ورژن جدید نرم افزار هندی کافی رو دانلود کن توش می تونی برای کلاینت ها دانلود رو محدود کنی حتی می تونی حداکثرمگ دانلودی تو هر ساعت رو تنظیم کنی
    من سرعتم 2 مگابایت هست و قبلا کاربرا هر ماه حدودا 60 گیگابایت دانلود داشتند ، اما با ورژن جدید هندی کافی برای هر کلاینت تو هر ساعت 20 مگابایت دانلود گزاشتم و هر کلاینت که داره دانلود میکنه فقط پهنای باند خودش رو کم میکنه و به بقیه شبکه پهنای باند خودشون رو استفاده می کنند
    چه ورژنيش دوست عزيز؟

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    میشه لینک بدید؟

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    دوست گلم SBM پورت رو کاملا محدود می کنه و سرعت باز شدن سایتها هم بنابراین محدود می شود . برای مثال شما 7-8 تا سایت روی کلاینت باز کن سپس گراف رو از سرور بگیر خواهی دید که از حد تعیین شده بالاتر نمی ره .

از دید من شما باید از برنامه های تخصصی استفاده کنید که قابلیت جداسازی پورت های گوناگون و محدودیت های مختص هر پورت رو داشته باشه استفاده کنید .

SajjadKAZ سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    سلام دوست عزيز..
    من اين برنامرو نصب کردم ولی نميدونم چرا وقتی payment میکنم تو قسمت sent , recive مشتری هميشه عدد 0 قرار داره..اين مشکل از چی میتونه باشه؟

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    من نمیدونم اين سؤالمو کجا بايد بپرسم ولی اميدوارم جواب بگيرم..
    من از نرم افزار softperfect bw manager برای کنترل و نظارت پهنای باند سيستمهام استفاده میکنم ولی نميدونم چرا اعداد send و recive رو درست نشون نمیده..يعنی يه کاربر 5 mb دانلود میکنه\ اونجا میزنه 700 kb دانلود داشته..
    اين ايراد از چی میتونه باشه؟

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    مشکل از کانفیگ برنامه هست دوست گلم . شما بر اساس نوشته هایی که توی انجمن پیشتر نوشتیم انجام بدین حتما جواب می گیرید . در ضمن یادتون باشه که مقدار محدودیت رو باید به صورت بایت وارد کنید برای مثال برای محدود کردن کلاینت یک به 128 کیلوبیت باید مقدار محدودیت رو 16000 وارد کنید

Benyaminj سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    نقل قول نوشته اصلی توسط PersePolis نمایش پست ها
    مشکل از کانفیگ برنامه هست دوست گلم . شما بر اساس نوشته هایی که توی انجمن پیشتر نوشتیم انجام بدین حتما جواب می گیرید . در ضمن یادتون باشه که مقدار محدودیت رو باید به صورت بایت وارد کنید برای مثال برای محدود کردن کلاینت یک به 128 کیلوبیت باید مقدار محدودیت رو 16000 وارد کنید
    سلام دوست عزيز.. ممنون از جوابت
    من اينه اموزش شما softperfect bw manager راه انداختم ولی متأسفانه باز هم اعداد received و sent رو درست نشون نمیده و خيلی کم نشون میده..
    کاربری 4 mb دانلود داشته میزنه جمع send و receive ها 400 kb..
    اين مشکل از چيه يعنی؟

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    من البته از ورژن 2.9.10 استفاده میکنم

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t27279.html

محدود کردن سرعت دانلود در کافی نت

محدود کردن سرعت اینترنت در کافی نت

محدود کردن دانلود در کافی نت

محدودیت دانلود کافی نتمحدود كردن دانلود در كافي نتمحدود کردن دانلود در ویندوزکنترل سرعت دانلود در کافی نتایجاد محدودیت دانلود در کافی نتمحدودیت دانلود در کافی نت محدود کردن سرعت در کافی نتمحدود کردن پهنای باند در کافی نتمحدود کردن اینترنت در کافی نتمحدود کردن دانلود کافی نتکنترل سرعت در کافی نتمحدود کردن دانلود در هندی کافیمحدود کردن پهنای باند کافی نتمحدودیت سرعت دانلود در کافی نتمحدود کردن سرعت دانلودhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t27279-2.htmlمحدود کردن سرعت دانلود کلاینت هاتنظیمات هندی کافیمحدود کردن سرعت دانلود کافی نتمحدود کردن دانلود با هندی کافیمحدود کردن سرعت کافی نت

برچسب برای این موضوع