صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 29 از مجموع 29

موضوع: محدود کردن سرعت کاربران کافی نت فقط برای دانلود

نام حقيقي: Benyamin

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    از ورژن 2.7 هم استفاده کردم ولی کماکان اين مشکل پابرجاست..
    تنظيم خاصی لازم نيست رو کلاينتها انجام بدم؟ رو کلاينتها که لزومی به نصب sbm نيست؟

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    نکنه اين ايراد به اين خاطره که من اینترنت از رو از طريق کامپيوتر server به بقيه کامپيوترها share نکردم بلکه اونها اینترنت رو مستقيماً از مودم دريافت میکنن !
    میتونه اين دليلی باشه؟

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    خوب مشکل ما هم حل شد...
    متأسفانه نميدونم چرا کسی هيچ کمکی نکرد تا بتونم زودتر بفهمم ايراد کار کجاست

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    يه مشکلی که دوباره من برخورد کردم با sbw اينه که وقتی اصلاً به اينترنت وصل نيستم هم واسه کاربرا حجم send و recevid میزنه !
    چرا؟

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    خوب اين مشکل هم حل شد و چيزه قابل توجه که فکر کنم بدرده دوستان بخوره اينه که موقع استفاده از sbm حتماً protcol رو روی tcp و applay rule on interface رو کانکشنی که به نت وصل هست بزاريد..اينجوری ديگه الکی حجم نمیندازه و به محض باز کردن page يا دانلود شروع به حجم انداختن میکنه.

SajjadKAZ سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط Benyaminj نمایش پست ها
    خوب مشکل ما هم حل شد...
    متأسفانه نميدونم چرا کسی هيچ کمکی نکرد تا بتونم زودتر بفهمم ايراد کار کجاست
    دوست عزیز به خاطر این شما تا الان به جواب نرسیدید که دنبال لقمه آماده هستید ( با عرض معذرت )
    اگر شما کمی در گوگل هم جستجو میکردید حتماً به نتیجه میرسید.

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    چرا میزان send کاربران خيلی بيشتر از receive اوناست؟ در صورتی که نبايد اينجوری باشه

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    دوست گلم .
    سند بیشتر از ریسیو نیست منتها این نرم افزار به دلایلی که مربوط به نسب کارت شبکه و ... هست بر عکس اون چیزی که رنگ بندی کرده نشون می ده مثلا سند که باید با رنگ سبز باشه با رنگ آبی نشون می ده و بر عکس ...

اینکه فرمودین کسی کمکی نکرد چون مطمئن بودم خودتون کم کم باهاش راه می افتید و نیازی به پاسخ دادن نبود .
    اون که نوشته بودی مودم مستقیم به سیستما اینترنت می ده رو منظورت رو متوجه نشدم ولی خوشحالم که مشکلت حل شد .

بهترین ورزن این برنامه 2.9 هست .

Benyaminj، aliafzalan و yogishiip سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    نقل قول نوشته اصلی توسط PersePolis نمایش پست ها
    دوست گلم .
    سند بیشتر از ریسیو نیست منتها این نرم افزار به دلایلی که مربوط به نسب کارت شبکه و ... هست بر عکس اون چیزی که رنگ بندی کرده نشون می ده مثلا سند که باید با رنگ سبز باشه با رنگ آبی نشون می ده و بر عکس ...

اینکه فرمودین کسی کمکی نکرد چون مطمئن بودم خودتون کم کم باهاش راه می افتید و نیازی به پاسخ دادن نبود .
    اون که نوشته بودی مودم مستقیم به سیستما اینترنت می ده رو منظورت رو متوجه نشدم ولی خوشحالم که مشکلت حل شد .

بهترین ورزن این برنامه 2.9 هست .
    ممنون دوست عزيز..
    منظورم اين بود که من اینترنت رو از طريق server به کاربران share نکردم يعنی مستقيم از خوده مودمم که قابليت router داره تغذيه می شدن و منم انتظار داشتم اين شکلی هم کار کنه..
    ولی الان که اینترنت از طريق کامپيوتر server به بقيه کلاينتها فرستاده میشه همچيز درسته...
    چيزه ديگه ای که هست اين که من سرعتم 1 مگابيت هست ولی متأسفانه تند تند حجم میخوره حتی سايت رو هم حجم زيادی استفاده میکنه..
    اگر میشد با اين نرم افزار تنها سرعت دانلود رو کم کرد بسيار عالی میشد به صورتی که رو load سايتها تأثيری نزاره...
    يه ايراده ديگه ای که اين برنامه داره اين که وقتی سرعت يه pc محدود میکنی کلاً سرعت دسترسی به به کاربر از همه لحاظ کم میشه که اين يه مقدار اذيت کنندست.

در ضمن بنده هم از ورژن 2.9.10 استفاده میکنم

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    1 - درسته اگه می شد تنها سرعت دانلود رو کم کرد خیلی عالی می شد ولی چون پروتوکل دانلود فایل با لود سایت ها یکی هست امکان محدود کردن اون نیست البته نه اینکه کلا امکانش با هیچ برنامه ای نیست ! ولی یه راه حال خوب برای اینکار می تونه این باشه که شما برنامه IDM رو روی کلاینتها نصب کنی که خوشبختانه تازگیها امکان محدودیت دانلود توش هست و می تونی تعیین کنی که سرعت دانلود کاربر از یه حدی بالاتر نره . البته راه های زیادی برای دور زدنش و ..... هست ولی بد راهی هم نیست

2 - این برنامه چون کلا ip رو محدود می کنه به همین سبب ارتباط کلاینت با سرور کلا محدود می شه و حتی پرینت گرفتن و جابه جایی فایل میان سیستمها هم با محدودیت انجام می پذیرد . اما بنده پیشتر از نرم افزار کش اکسپسرس بهره می بردم که امکان جداسازی درخواست ها از همدیگه بود و می تونست فقط اینترنت رو محدود کنه که با این کار بقیه جابه جایی ها در شبکه محدود نمی شد .. هرچند هیچ برنامه ای مثل همین SBM نمی شه

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    مگه 16000 نمیشد 128 k ؟
    پس چرا تو sbm وقتی برای کاربری پهنای باند تعريف میکنی و 16000 میزنی تو rate limit میزنه

15 kb/s ؟

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    فکر کنم مقدار واقعی رو اونجا میزنه.

yogishiip سپاسگزاری کرده است.

iq2
    iq2 آنلاین نیست.
    نام حقيقي: IQ

عضو عادی شناسه تصویری iq2
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    240
    بالاخره دوستان به نتیجه ای رسیدند بابت این مشکل؟

یعنی با خود برنامه Bandwidth Splitt و نصب اون روی ویندوز سرور 2003 نیز نمیشه برای کاربران برای دانلود محدود کاری کرد؟یعنی با هیچ نرم افزاری نمیشه لود بالانسینگ را روی ویندوز سرور 2003 راه اندازی کرد بصورتی که وقتی یوزر اضافه می شود به همون مقدار پهنای باند بین آنها تقسیم شود و یک یوزر نتونه با دانلود کل بندویچ رو بگیره و یوزر دیگه نتونه ایمیلش رو چک کنه.

یه جورایی همون دنبال کاری هستم که میکروتیک با Queus هاش انجام میده.
    راهی هست؟

نام حقيقي: hadi

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

بالاخره پیداش کردم

دوستان عزیز شما میتونبد از نرم افزار NetBalancer.Pro.6.2.5 استفاده کنید. خیلی خوبه . قابلیت اینو داره به برنامه های استفاده کننده از نت اولویت بدید میتونید برنامه های مرورگروتونو اولویت بالاتر بدید. ضمنا میتونید سرعت دانلود برنامه رو کم کنید. برای کافی نت می تونید IDM نصب کنید و سرعتشو محدود کنید. میشه رو نرم افزار رمز هم گذاشت
    من خودم کلی با این نرم افزار حال کردم

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t27279.html

محدود کردن سرعت دانلود در کافی نت

محدود کردن سرعت اینترنت در کافی نت

محدود کردن دانلود در کافی نت

محدودیت دانلود کافی نتمحدود كردن دانلود در كافي نتمحدود کردن دانلود در ویندوزکنترل سرعت دانلود در کافی نتایجاد محدودیت دانلود در کافی نتمحدودیت دانلود در کافی نت محدود کردن سرعت در کافی نتمحدود کردن پهنای باند در کافی نتمحدود کردن اینترنت در کافی نتمحدود کردن دانلود کافی نتکنترل سرعت در کافی نتمحدود کردن دانلود در هندی کافیمحدود کردن پهنای باند کافی نتمحدودیت سرعت دانلود در کافی نتمحدود کردن سرعت دانلودhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t27279-2.htmlمحدود کردن سرعت دانلود کلاینت هاتنظیمات هندی کافیمحدود کردن سرعت دانلود کافی نتمحدود کردن دانلود با هندی کافیمحدود کردن سرعت کافی نت

برچسب برای این موضوع