نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: Streaming & Broadcasting

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341

Icon11 Streaming & Broadcasting

با سلام وآرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی
    می خواستم دو تا سوال بپرسم.
    1- برای انجام Broadcast یک فایل یا خروجی سخت افزار ویدئویی چه نر افزاری را پیشنهاد می دهید ؟
    2- برای Streaming چه پیشنهاد و راهکاری را به جز بخش مدیای ویندوز سرور پیشنهاد می دهید ؟
    در ضمن هر دو را در یک شبکه داخلی و با تعداد کاربر زیاد و البته ترجیها امکان کار با فرمت های مختلف تصویر و صدا می خواهم و
    در پایان امیدوارم کسی نگه دیگه چی میخوای .
    ممنونم

موضوعات مشابه:

نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    کسی جواب ؟

نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    آقا هیچ کس بلد نیست ؟

نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    الوووووووووووووووووووو!!!!
    حداقل کسی رو یا منبعی رو برای پیدا کردنش معرفی کنید .
    Broadcast همون کاریه که ماهواره ها انجام می دهند و به طور آزاد اطلاعات رو برای هر تعداد کاربر که بخواهند می فرستند نهایتا اطلاعات در مبدا کد می شوند و گیرنده در مقصد با یک کلید دکدر همه را برای خود ترجمه می کند
    و اما Stream همین شبکه های تلویزیون و رادیوی اینترنتی است که زیاد دیدید و برای ارتباط یک کاربر لازم است تا ارایه دهنده به اندازه پهنای باند مورد پخش ضربدر تعداد کاربرها پهنا داشته باشد .
    حالا
    سوال اینه که کسی راهی برای شبیه سازی Broadcast روی بستر شبکه (ولو یک شبکه غیر معمول )نداره ؟
    لطفا اگه جوابی ندارید همینو بنویسید چون داشتم سرخورده می شدم که نکنه کسی نمی خاد جوابمو بده

نام حقيقي: Masih

عضو عادی
    نوشته
    100
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    20
    نمدونم ربطی داره یا نه ولی من تو شبکه خودم کارت دی وی بی رو با برنامه دی وی بی دریم و برنامه ویدیو لن برای 5 تا کاربر پخش میکنم و خیلی خوب این کارو انجام میده . میتونی بگی تمام تی اس ها رو بفرسته و سیستم گیرنده خودش دیکود کنه که البته به پهنای زیادی نیاز داره که من رو این مشکلی ندارم

shahin سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Shahin

عضو غیر فعال
    نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    103
    فكر نكنم وساه اين كار پهناي زيادي بخواهد چون با پهناي 128 كيلوبيت ميشه كل شبكه هاي تلويزيوني خود صدا و سيما رو تو خود سيات ديد بدون فريز من كه مشكلي نداشتم بعد هم تازه با برنامه ست پلير با همين 128 بدون فريز كل شبكه ها رو مي ديدم فكر نكنم پهناي زيادي بخواهد پس !

نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341

تخیل

بازم سلام
    هرچند زیاد توی این سایت اطلاعاتی پیدا نکردم اما گفتم شاید بد نباشه اطلاعاتم رو بنویسم ... !
    اولا پیشنهاد می دم پست قبلی رو خوب بخونید .
    دوم :
    هر فایل صوت یا تصویر دارای یک کیلوبیت ریت هست که معمولا بر ثانیه محاسبه می شه مثلا تصویری با ابعاد 320*280 (همان VCD ) با 700 KB/s استاندارد سال 2005 در آمریکا در این زمینه است .
    البته آیتم های دیگه ای هم هست که مهمه مثل تعداد فریم بر ثانیه و همین طور ریت صدا و از همه مهمتر فرمت پخش مثلا با فرمت MPEG2 (همان فرمت مورد استفاده در DVB ماهواره ها) (در مورد DVB هم بخونید جالبه بعدا می نویسم) تصویر و صدا پخش شود یا مثلا WMV میزان پهنای باند کاملا متفاوت است که مربوط به نوع کد کردن فایلهاست .
    به هر حال از جهت تعیین میزان پهنای باند همه چیز وابسته به کیفیت مورد نظره.
    اما راهکارهایی هست که میشه در استفاده ترافیک صرفه جویی کرد مثلا استفاده از پورت UDP در انتقال (البته در مورد Streaming ).
    اما نکته ای که اینحا مطرح شد انصافا چیزیه که شاید هیچ جای دنیا نباشه!یه کم توضیح!
    رسیور ماهواره تلوزیونی از امواج منتشر در محیط استفاده می کنه بدون اونکه فرستنده به تعداد گیرنده محدود بشه اما وقتی حرف از انتقال دیتا پیش میاد قضیه خیلی فرق می کنه برای هر مصرف کننده یک شاخه ارتباطی تعریف بشه و آدرس دهی بشه و ... که خودتون بهتر می دونید .
    حالا فرض کنید سیستمی که بدون این دنگ و فنگها و طوری که همه دریافت کننده ها روی یک شاخه ارتباطی و بی نیاز از اعلام آدرس (یعنی بدون آپلود ) بتونن اطلاعات رو دریافت کنند .شاید یه چیزی شبیه همین DVB )Digital Video Broadcat( اما با این فرق که احتیاجی به استفاده از هر فرکانس برای هر مورد انتقال دیتا نباشه .

به هر حال تخیل و تنبلی دو عامل اساسی برای اختراعات هستند .
    ببخشید سرتون رو درد آوردم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع