نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: لینک MS08-067 " Patch "

نام حقيقي: محمد مهدی غلام زاده

عضو عادی شناسه تصویری iranianmah
    نوشته
    88
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    7

لینک MS08-067 " Patch "

دوستان من تو انجمن که گشتم دیدم مثل اینکه خیلی ها به این ویروس w32.downadup.b برخوردن که واقعا خیلی اعصاب خورد کنه ، من که دیوانه شدم دیگه بیشتر سیستم های شبکم رو به هم ریخته پرینت و .... همه داغونه .

بچه ها FixDownadup رو معرفی کردن ، نصب کردم یکمی اوضاع خوب شده ولی این Patch -> MS08-067 رو نتونستم دانلود کنم از microsoft .

میخواستم ببینم کسی از بچه ها که اینو داره میتونه Upload کنه یا لینک مستقیم بده دانلود کنیم .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    در چه موردی ایراد دارید ؟
    برای دانلود این پتچ از مسیر زیر استفاده نمایید و با توجه به سیستم عامل مورد نظر به صفحه دانلود مراجعه کنید.
    Microsoft Security Bulletin MS08-067 – Critical: Vulnerability in Server Service Could Allow Remote Code Execution (958644)
    genuine نیز برای دریافت پتچ نمیخواهد به حر حال اگر احتیاج به آپلود جای دیگری داشتید بگویید

نام حقيقي: محمد مهدی غلام زاده

عضو عادی شناسه تصویری iranianmah
    نوشته
    88
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    7
    مرسی دوست عزیز ، دانلود کردم م نصب کردم مشکل از ISASERVER ام بود نمیتونستم باز کنم لینکش رو .

آیا واقعا با نصب این Patch و FixDownadup و Update کردن Symantec این ویروس پاک میشه ؟

من که این کارو کردم سیستم ها هم دیگرو میبینن و از هم دیگه میتونن استفاده کنند ولی بازم اجساس میکنم که مشکلاتی مونده هنوز وچند تائی از سیستم هام بعضی اوقات تو Domain نیستن و حتی نمیتونم Join به Domain کنم یا خارج کنم از Domain چون آون قسمت دو تاش غیر فعاله !

آیا راهی هستش که اینو پاک کنم و شبکه تمیز بشه از این ویروس ؟ در ضمن من اول FixDownadup رو اجرا کردم بعد این Patch و از آخر Symantec ام رو Update کردم و یک Full Scan کردم برای همه سیستم ها . درسته همین روال ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

MS08-067 دانلود

Microsoft Security Bulletin MS08-067 – Critical

ms-08-067

MS08-067دانلود

دانلود MS08-067

برچسب برای این موضوع