صفحه 2 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 67

موضوع: مدارک مایکروسافت

نام حقيقي: علی کلاهدوزان

عضو غیر فعال
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    با پاسپورت هیچی معلوم نمیشه . تازگی هم 3 ساله است . در ضمن همش هم vpn نیست . remote desktop میزنه به سروری که برای تست هست و خلاص

nikwell سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_ts نمایش پست ها
    پاسپورت 5 ساله است بعد از 5 سال با کجا میخوان مطابقتش کنند .مثلاً خود بنده پاسم 1 سال دیگه تموم میشه تو پاس جدید چی نوشته این کارا اگر داره انجام میشه حتماً روی حساب کتاب هست یکی از فامیل های همین طوری رفته امریکا داره کارشم میکنه خیلی از افراد دیگر را هم سراغ دارم
    با سلام و احترام
    دلم میخواهد بدانم نظر شما در رابطه با افرادی که رفتند آن ور آب و دارند کار میکنند چی هست دلم میخواهتد نظر شما را در رابطه با استادی از مجتمع فنی تهران که برای تدریس رفت استرالیا و همه امتحانتشم تو ایران داد بدونم فکر میکنید اون ور آب چی را چک میکنند 1-همون اصل پرینت مدارک یا والت کارد در مرحله بعدی فقط و فقط معیارشان transcript site است دیگه چک کردن پاسپورت اینا را نداره نمیگم نمیشه فهمید ولی اینطوری که شماها دارید تعریف میکنید نیست .
    در ضمن جناب کیمیا اگر تجاربی دارید بفرمایید ما میخواهیم یا به مشکل نخوریم یا کمتر برخوریم اگر پول رفتن به کشور های همسایه را جهت دادن امتحان داشتیم هیچ وقت تو ایران امتحان نمیدادیم پس لطفاً اگر چیزی میدانید بفرمایید و آینده را متصور نشوید.
    اون استاد رو نمیدونم دوست عزیز اما کسی که همین مشهد خود ما تدریس میکرد و تهران در ... امتحان داده بود رفت کانادا و دو دست از دو پا درازتر برگشت چون ازش کارنامه با مهر برجسته تست سنتر،کپی اون و کپی صفحات پاسپورتش رو که نشون بده که ایشون در تاریخ هایی که امتحان داده خارج از ایران بوده رو خواسته بودن.

من نمیدونم هزینه امتحان در داخل ایران چقدره.اما هزینه امتحان+سفر به جارج از کشور و سختیهای همراه
    اون به ریسک اینکه شما فردا روزی با مشکل در زمینه تمام امتحان های IT مواجه باشید نمی ارزه.

قبل از امتحان دوست عزیز بهتره هدف خودتو رو مشخص کنید که برای چی میخواین امتحان بدید.

داخل این کشور چیز خاصی نمیخوان مگر معدود جاهایی که اونها هم یه گواهی از یک آموزشگاه داخلی براشون کفایت میکنه.

خارج از کشور هم مدرک ارجینال میخوان نه داخلی.افراد زیادی این رو تجربه کردن و بپرسین اگر دلسوز شما باشن تجارب خودشون رو براتون میگن.

من خودم امتحان دادم.دبی.سایتس پاور.به خاطر همین مسائل بحث وثیقه نظام وظیفه و چندین بار رفت و آمد مشهد تا تهران رو تحمل کردم تا خیالم راحت باشه.

اول به خاطر مسائل خارج از کشور و ... اونجا امتحان دادم.بعد از 6 ماه برام یه میل اومده بود که طرف میگفت از MCP تا CCNP هر کدوم رو بخواین براتون امتحان میدیم هر امتحان مایکروسافت 250 و هر امتحان سیسکو 800.
    اونجا پیش خودم راحت بودم که اگر روزی کسی بگه کی و کجا برات امتحان داد بگم خودم در این تست سنتر در این تاریخ این هم مدارکش.

در مشهد خومون امتحان میگیرن استاد کنار دستت،کتاب و PDF هم به وفور اطرافت پیدا میشه!!!

حالا این طور امتحان دادن چه ضرورتی داره؟میخوایم چه چیزی رو به چه کسی اثبات کنیم؟

meisam317، patris1 و nikwell سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    معلومه که تاییدیه Prometric بامهر برجسته رامی خواهند,توش هست که شما از هر بخش چقدر امتیاز آوردید

بعدش شما فکر نکن به همین راحتی می توانید Trainer شوید، اون امتحانهای خودش را داره و تازه وقتی می خواین جایی به عنوان Trainer استخدام بشید گریه آدم را در می آورند. چون شما قراره اشکالات آدمها را رفع کنید و به آنها آموزش بدید. آدمهایی که از هیچ تا شاید ٣٠ سال سابقه کاری دارند.

ویرایش توسط patris1 : 2009-08-24 در ساعت 10:28 AM

نام حقيقي: farhad elahi

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    3
    ok صحبت ها منطقی هست از این به بعد چه کار کنم من که mcse را اینطوری گرفتم فردا هم قراره امتحان upgrade بدهم از این به بعد چه کار میتونم بکنم که تو مسیر درست گام بردارم.

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    اصلأ شما برگه قبولی Prometric بامهر برجسته را دارید؟

نام حقيقي: farbod Abedi

عضو غیر فعال شناسه تصویری samigherty
    نوشته
    95
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    10
    سلام دوستان گلم
    بچه*ها خواهشا اونای که رفتن و امتحان دادن جواب بدن
    الان منی* که می*خوام تازه امتحانشو بدم ، باید چی* کار کنم ؟
    کجا برم ؟ تو کدوم کشور می*تونم راحت و بدون دردسر از اینکه ایرانی* هستم برم امتحان بدم و گیر الکی بهم ندن ؟
    لطفا راهنمای بفرمائید .
    ممنونم از همه ی شما

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها
    اصلأ شما برگه قبولی Prometric بامهر برجسته را دارید؟
    به من چیزی داده نشده ولی از آنجایی که امتحان دادم میپرسم و منعکس میکنم

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    آن را باید به شما بدهند، چون در هر جا که مشکلی پیدا کنید،مثلأ در سایتMicrosoft-Transcript بعد از یک هفته نتیجه قبولی ثبت نشده باشد, کپی آن را می خواهند

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    3
    آن را باید به شما بدهند، چون در هر جا که مشکلی پیدا کنید،مثلأ در سایتMicrosoft-Transcript بعد از یک هفته نتیجه قبولی ثبت نشده باشد, کپی آن را می خواهند
    درسته جالبیش اینجاست من مثلاً الان که ساعت 15:42 هست امتحان میدم فردای آن روز recordesh توی transcript site ام قابل مشاهده است نمیدانم خلاصه به چه شکلی هست به قول یکی از دوستان شاید ما داریم تو ایران درست امتحان میدیم خودمان خبر نداریم.

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    شما وقتی برای امتحان رجیستر می شوید، از Prometric ایـمیل می گرید که همه اطلاعات شما و امتحان توش باشه؟

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    توسایت ماکروسافت سه تا حالت Login داره . اینا چه فرقی باهم دارند؟ هرکدومشون به چه معنایی هستند؟

MCT Home
    MSBC Home
    MCP Home

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    MCT=Microsoft Certified Professional برای امثال ما

MCT=Microsoft Certified Trainer برای مربی ها

MSBC=Microsoft Business Certification برای متخصصان برنامه Office

mkm و nikwell سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    ok صحبت ها منطقی هست از این به بعد چه کار کنم من که mcse را اینطوری گرفتم فردا هم قراره امتحان upgrade بدهم از این به بعد چه کار میتونم بکنم که تو مسیر درست گام بردارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samigherty نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم
    بچه*ها خواهشا اونای که رفتن و امتحان دادن جواب بدن
    الان منی* که می*خوام تازه امتحانشو بدم ، باید چی* کار کنم ؟
    کجا برم ؟ تو کدوم کشور می*تونم راحت و بدون دردسر از اینکه ایرانی* هستم برم امتحان بدم و گیر الکی بهم ندن ؟
    لطفا راهنمای بفرمائید .
    ممنونم از همه ی شما
    به ایرانی بودن نمیتونن گیر بدن چون خارج از ایران دارید امتحان میدیدن.
    B. Testing Citizens of Sanctioned Countries Outside the Sanctioned Country / Payment Originating Outside the Sanctioned Countries:

Prometric may deliver tests to citizens of the sanctioned countries listed below provided the citizens are tested outside the sanctioned country and payment for the test originates outside the sanctioned country:
    • Iran
    • Sudan
    • Syria
    Prometric may not accept payment originating from a bank or financial institution in the above-listed countries.

For Example: If an Iranian citizen presents him/herself at a testing center in a non-sanctioned country and produces ID with an Iranian address and payment drawn on an Iranian bank, we may not deliver a test to that individual. Should the same Iranian citizen present ID at a testing center in a non-sanctioned country with an Iranian address and payment drawn from a bank originating from a non-sanctioned country, we may deliver a test to that individual.
    در این آدرس
    Prometric Services: Testing an Assessment

به من چیزی داده نشده ولی از آنجایی که امتحان دادم میپرسم و منعکس میکنم
    وقتی در تست سنتر قانونی امتحان ندید،کارنامه ای که پرینت میگیرن میدن رو مهر برجسته نمیزنن.

kazem_m و nikwell سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    3
    باز هم اقرار میکنم صحبت ها درست و کاملاً منطقی است الان باید چه کار کرد شاید خواستم به خارج از کشور عزیمت کنم آنوقت تکلیف چیست لطفاً راهنماییم کنید.

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    شما وقتی برای امتحان رجیستر می شوید، از Prometric ایـمیل می گرید که همه اطلاعات شما و امتحان توش باشه؟
    آقا چی شد؟ برگه Prometric را به شما می دهند یا خیر؟
    از Prometric ایـمیل می گرید که همه اطلاعات شما و امتحان توش باشه؟
    منتظر جواب شما هستیم

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

مدارک مایکروسافت

مدرک مایکروسافتنمونه مدرک mcitphttp://forum.persiannetworks.com/f25/t26601-4.htmlاستخدام مدرك mcitpمدارک ماکروسافتregistration expiration date in prometricPrometricشکل مدرک mcitp1prometric test idcisco license نمونه مدرکعکس مدارک مایکروسافتمدرک Prometricمدرک میکروسافتمدرک mcitpmcitp مدرکmail مشكل دارهارزش مدرک mcitpارزش مدرکMCITPعکس نمونه مدرک مایکروسافتطریقه پیدا کردن prometric id برای مایکروسافتمدارکmcpd یعنی چهآدرس لاگین مایکروسافت برای دیدن مدرک های دریافتی

برچسب برای این موضوع