صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 40

موضوع: هزینه اینترانت

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    آره بدون اینترانت . برای شما چه فرقی می کنه از تهران بگیرید یا شیراز یا .....
    قیمت مناسب پیدا کنید و کیفیت خوب .
    پیشگامان هم پهنای باند بالا داره و براش صرف می کنه ! (زیاد شنیدم که سرویس هاش هم کیفیت نداره )

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط Naderpour نمایش پست ها
    آره بدون اینترانت . برای شما چه فرقی می کنه از تهران بگیرید یا شیراز یا .....
    قیمت مناسب پیدا کنید و کیفیت خوب .
    پیشگامان هم پهنای باند بالا داره و براش صرف می کنه ! (زیاد شنیدم که سرویس هاش هم کیفیت نداره )
    بله دقیقا همینطوره همینجا هم کیفیت مطلوبی نمایندش پیاده نمیکنه ولی با یه طرح های مسخره ای هم بازار رو به مسخره گرفته هم ذهن مردم رو خراب کرده.و برای منی که فارس هستم اگه از شیراز بگیرم و دمه دست باشه پشتیبانی بهتر از اینه که مواقعی مثله قطعی و یه سری مسائل راه دور باشه.به هر حال الان دارم 1.300 بدون ابنترانت قرارداد میبندم با 90تا مشترک داغون و بد حسابخدا رحم کنه باید اموال رو بذارم به مناقصه
    و گفتم که طی ماههای آینده هزینش باید کمتر بشه

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    نقل قول نوشته اصلی توسط mcmilad نمایش پست ها
    آقاي وحشا!!!!* من همين الان 512 اينترانت از مخابرات مازندران دارم و گفتن اگه بيشتر ميخواي درخواستت رو فكس كن!
    آقاي نادرپور شما هم وضعتون خوبه ها!!!
    100 مگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ اااااااااااااااااااااااوه !!!*چه خبره!!!!!!!!
    میشه سئوال کنم تو کدوم شهرستانید.
    به ما که گفتن تو مازندران مدیر دستور داده دیگه سرویس اینترانت ندیم.اگه اشتباه نکنم آقای اخضری

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    بله دقیقا همینطوره همینجا هم کیفیت مطلوبی نمایندش پیاده نمیکنه ولی با یه طرح های مسخره ای هم بازار رو به مسخره گرفته هم ذهن مردم رو خراب کرده.و برای منی که فارس هستم اگه از شیراز بگیرم و دمه دست باشه پشتیبانی بهتر از اینه که مواقعی مثله قطعی و یه سری مسائل راه دور باشه.به هر حال الان دارم 1.300 بدون ابنترانت قرارداد میبندم با 90تا مشترک داغون و بد حسابخدا رحم کنه باید اموال رو بذارم به مناقصه
    و گفتم که طی ماههای آینده هزینش باید کمتر بشه
    اشتباه می کنید به نظر من . دم دست باشه یا نباشه فرقی نمی کنه .

3hsan سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    466
    سپاسگزاری شده
    94
    سپاسگزاری کرده
    187
    اين آقاهه مگه آزار داره؟؟؟!!!!!
    پس ملت چيكار كنن؟؟!!! ديش بزارن بعد بريزن جمعش كنن؟؟؟!!!!!!
    شايد لينك منطقه شما پر شده، مركز مخابرات ما نزديك يه بانك مليه كه گفتن همه پهناي باند اون مركز رو خورده، گفتن درخواست بدين كه چندتا مركز مثل ما جمع بشن تا دوتا E1 به لينكهاي مركز مخابرات ما اضافه كنن! يعني دوتا 2مگ!
    راستي يه لينك E1 بيشتر از 2مگ انتقال نميده؟؟؟ اخه خانومه گفت دوتا E1اضافه ميكنم كه ميشه 4 مگ!

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط khatib نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    قیمت در کل کشور یکسان هست و هیچ تفاوتی با هم نداره!
    اینم لینک تعرفه ها:

یعنی 1 مگ اینترانت میشه 126000 تومان و یک مگ اینترنت میشه 1،100،000 تومان.
    2 مگ اینترانت 210000 تومان و 2 مگ اینترنت 1،760،000 تومان.
    اینو هم بدونید که برای ای اس پی ها اینترانت رو فقط مخابرات ارایه میده که الان در کل کشور به کسی اینترانت نمیدن.
    درضمن خریدن اینترنت از مخابرات یعنی ضرر!!
    شما میتونین برای مثال 2 مگ اینترانت از مخابرات بخرید 210،000 تومان و 2 مگ هم اینترنت از شرکت های خصوصی بخرید حدودآ 800،000 تومان . که خیلی به صرفه تر هست.
    درسته موضوع قدیمیه ولی گفتم دیگه موضوع ایجاد نکنم.قیمت این تعرفه ها فیبر با سیم مسی فرق میکنه؟اگه فرق میکنه لیست تعرفه فیبر رو کسی داره؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نه، نباید تفاوتی داشته باشه !؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    نه، نباید تفاوتی داشته باشه !؟
    مطمئن هستید.؟دوستانی که در حال حاضر فیبر استفاده میکنند تعرفه ها رو دارن؟

نام حقيقي: حمید قنبریان

خواننده
    نوشته
    501
    سپاسگزاری شده
    522
    سپاسگزاری کرده
    203
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در مورد قیمت بستر فیبر و سرویس اینترانت ایندو دو مقوله جدا از هم هستند و جدا محاسبه میشود .
    قیمت اعظم بستر فیبر هزینه های حفاری ، کانال کشی ، کابل گزاری و عوارض شهرداری است که از نزدیکترین حوزچه فیبر به شما توسط طراحی و مهندسی فیبر مخابرات امکانسنجی و قیمت دهی میشود از 10 میلیون تا 100 میلیون بسته به فاصله ها

در مورد سرویس اگر شما سرویس بالای 6 مگ درخواست بدی میتوانی از بستر فیبر استفاده کنی و الا با 2 مگ کسی به شما فیبر نمیدهد و در ضمن قیمت شارژ ماهیانه آن طبق تعرفه سرویس (اینترانت ، اینترنت و یا MPLS)محاسبه میشود .

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid khan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در مورد قیمت بستر فیبر و سرویس اینترانت ایندو دو مقوله جدا از هم هستند و جدا محاسبه میشود .
    قیمت اعظم بستر فیبر هزینه های حفاری ، کانال کشی ، کابل گزاری و عوارض شهرداری است که از نزدیکترین حوزچه فیبر به شما توسط طراحی و مهندسی فیبر مخابرات امکانسنجی و قیمت دهی میشود از 10 میلیون تا 100 میلیون بسته به فاصله ها

در مورد سرویس اگر شما سرویس بالای 6 مگ درخواست بدی میتوانی از بستر فیبر استفاده کنی و الا با 2 مگ کسی به شما فیبر نمیدهد و در ضمن قیمت شارژ ماهیانه آن طبق تعرفه سرویس (اینترانت ، اینترنت و یا MPLS)محاسبه میشود .
    من الان 2 تا 2مگ دارم مخابرات گفته مشکلی نداره تحویل میده.

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

تعرفه اینترانت مخابرات

قیمت اینترانت

هزینه اینترانت مخابرات

قیمت اینترانت مخابراتتعرفه اینترانتhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t26461-2.htmlتعرفه های اینترانت مخابرات MPLS و اینترانتهزينه اينترانتهزینه اینترانتقیمت تعرفه های اینترانتتعرفه قيمت اينترانتقیمت اینترانت کشوریهزینه اینترنت و اینترانت مخابراتتعرفه اينترانتقیمت خط اینترانتتعرفه خطوط اینترانتلیست قیمت اینترانت مخابراتتعرفه اينترانت مخابراتهزینه اینترانت 2مگقیمتهای اینترانت مخابرات تهراننرخ اینترانت مخابراتتعرفه های اینترانت جدول تعرفه مخابرات سرویس دیتا انترانتقيمت اينترانت ملي مخابرات

برچسب برای این موضوع