نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14
سپاس ها 2سپاس

موضوع: ویندوز تو ویندوز !

نام حقيقي: benyamin

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16

ویندوز تو ویندوز !

یه بار دیدم یکی از بچه ها رو لپ تپش linux نصب داره بعد از توی linux می تونست Windows را هم بالا بیاره فکر کنم با نرم افزار Wine این کارو انجام می داد و linux را با ویندوز شبکه می کرد
    حالا تحت ویندوز هم نرم افزار این شکلی هست؟یعنی تو Windows یک Windows دیگه بالا بیاریم و شایدم 2 تا یا بیشتر ! تا بتونیم همرو با هم شبکه کنیم !! اما مجازی

موضوعات مشابه:

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    سلام
    VMWARE, VirtualBox و ...
    جستجو کنید دوست من . جستجو.
    در همین هفته گذشته ۵ تاپیک برای این موضوع باز شده.
    http://forum.persiannetworks.com/gts...&sa=Search#947
    موفق باشید

ویرایش توسط ARM : 2009-08-13 در ساعت 07:08 AM
    asadkasra و benyamin_p سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: M3hDi

خواننده شناسه تصویری mehdi
    نوشته
    239
    سپاسگزاری شده
    92
    سپاسگزاری کرده
    79

نام حقيقي: محمد مهدی شریف مشهدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری sharif12
    نوشته
    317
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    52
    سلام
    بهترین نرم افزار برای این کار نرم افزار vmware است که هم ورژن ویندوزی دارد و هم ورژن لینوکسی و به رایگان از سایت می توانی دانلود کنی فقط ورژن لینوکسی به یک کلید احتیاج دارد
    که اگر جستجو کنی می توانی ان را در انجمن پیدا کنید

ویرایش توسط sharif12 : 2009-08-13 در ساعت 11:17 AM

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    از همه دوستان ممنون ولی حجم vmware در حد dial-up من نیست اگه تو بازار دیدم می خرم ولی از قبل Virtual pc را داشتم و راهش انداختم به نظر بد نیست ماله خود microsoft هم هست اما اینی که دارم ورژنش یکم قدیمیه ماله 2004 هست ورژن 5.3
    تا حالا کسی امتحان کرده اگه برای هر ویندوز مجازی به صورت واقعی یک درایو مجزا اختصاص دهیم سرعتش بالاتره میره یا وقتی همرو تو C نصب کنیم؟آخه هرچی باشه C اولین درایو هست از لحاظ پارتیشن هم کلشون رو یک پارتیشن باشن در زمان استفاده همزمان باید سرعت بالاتر بره ولی خوب از لحاظ اینکه هی حجم درایو بالا میره و زمان سرچ بالا میره باید دید تو آزمایش چطوره؟

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    هر کار کردم نشد ویندوزی که به شکل مجازی نصب کردم را با ویندوز اصلی شبکه کنم
    کیبورد هم تو ویندوز مجازی کار نمی کنه هیچ کدوم از درایور ها هم توش نصب نیستن سرعتش هم خیلی پایینه چه باید کرد؟

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    Addition را روش نصب کردم همه چیز درست شد بجز درایورها که کارت گرافیکو فقط یه ذره نصب کرده اما بقیه مثل صدا و وایرلس و ..... هیچ کدوم نصب نمیشن
    شبکه هم در حد شیر کردن میشه اما بیشتر هیچ

نام حقيقي: porya

مسدود شده
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    15

Icon7

Virtual box ose خیلی سبک هست از این به راحتی میتونید استفاده کنید اگه از دبیان استفاده میکنید تو مخازنش موجوده البته دانلودش هم میشه کرد چون فقط حدود 1 مگ حجم داره

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    یعنی قید virtual pc را به کل بزنم؟سرعتش و همه چیزش درست شد الان خیلی خوبه فقط راه اندازی کارت ها تو ویندوز مجازیا مونده و راه اندازیه شبکه که یکم انگار روش داره

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    بین 4 تا ویندوز مجازی تونستم شبکه ایجاد کنم اما هر کاری می کنم نمیشه کامپیوتر واقعی را به این شبکه اضافه کرد
    (نرم افزار مورد استفاده virtual pc)

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    2 تا ویندوز 2003 مجازی با 1 xp مجازی ساختم
    ویندوز واقعی هم xp هست
    همه مجازی ها را با هم شبکه کردم
    یکی از مجازی ها را با یک adaptor مجازی دیگه با یک رنج ip دیگه با کامپیوتر واقعی شبکه کردم و اینترنت هم روش شیر کردم
    اما اون 2 تا کامپیوتر مجازی دیگه به کامپیوتر واقعی دسترسی ندارن و برای اینکه دسترسی داشته باشن باید برای هر کدوم از اونها هم یک adaptor مجازی دیگه تعریف کنم و این اشتباهه !
    یعنی با همون adaptori که مجازی ها با هم شبکه کردم نمیشه با واقعی ارتباط برقرار کرد و با اون adaptori هم که واقعی و مجازی را شبکه می کنه نمیشه مجازی ها را با هم شبکه کرد و این یعنی اینکه برای هر مجازی باید 2 تا adaptor تعریف کرد اما برای واقعی فقط یکی لازم هست
    خوب این اشتباه نیست؟نباید هر کدوم از مجازی ها فقط 1 adaptor داشته باشن که هم مجازی ها را بین هم شبکه کنه و هم واقعی را به جمع این شبکه اضافه کنه؟
    راستی برنامه ای هم که باهاش کار می کنم virtual pc هست

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    اگر IP همرو در یک رنج تعریف کنید، طبیعتا همه می تونن به هم دسترسی داشته باشن.
    اما طبق گفته خودتون، برای ارتباط یکی از مجازی ها به سیستم مادر، از رنج IP متفاوتی استفاده کردین.
    در این حالت برای برقراری ارتباط، باید عمل Routing رو بین این دو رنج مختلف انحام بدین.

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    من هم اول همین کار را انجام دادم یعنی تمام ip ها را در یک رنج قرار دادم اما فقط مجازی ها شبکه شدند و با واقعی ارتباطی نداشتند(چونکه اصلا سیمی به کامپیوتر وصل نبود پس بدیهی هست که adaptore شبکه قطع باشه پس روی واقعی نیاز به یک adaptore دیگه دارم)
    بعد یه adaptore دیگه را ایجاد و تو همون رنج بهش ip دادم دیدم باز هم ارتباط بین اون مجازی و واقعی قطعه ولی بین مجازی ها همچنان ارتباط برقرار بود بعد رنجشو عوض کردم و ارتباط هم بین مجازی ها و هم بین این مجازی و واقعی برقرار شد
    البته من با virtual pc کار می کنم و شاید با نرم افزاری که شما کار می کنین متفاوت باشه
    routing چجوری هست؟یعنی با این کار دیگه نمی خواد 2 تا adaptor داشته باشم؟
    اگه ممکنه از routing بیشتر بگین

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    من از نرم افزار Vmware برای این منظور استفاده می کنم. تو این نرم افزار، می تونید به تعداد دلخواه، کارت شبکه تعریف کنید و در ازای هر کدوم هم یک کارت شبکه، به لیست کارتهای شبکه سیستم اصلی اضافه می شه. طبیعتا در این حالت، برای ارتباط یک سیستم مجازی، به سیستم اصلی، کافیه آدرس IP هر دو رو در یک رنج بدین.
    در ضمن در این نرم افزار می تونید طوری تنظیم کنید که سیستم های مجازی با سیستم اصلی ارتباط داشته باشند یا نه.
    در مورد روتینگ هم تو تاپیک های مختلف زیاد بحث شده. یک جستجوی کوچک بفرمایید، پیدا می کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع