نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: کمک برای راه اندازی دقیق اینترنت ماهواره ای

نام حقيقي: آریا

عضو غیر فعال
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    3

کمک برای راه اندازی دقیق اینترنت ماهواره ای

با سلام خدمت اساتید فروم
    بنده با استفاده از یک کارت شبکه بی سیم از آی اس پی یک خط اینترنت توخوونه دارم که به تازگی هم یه اکانت ماهواره ای گرفتم حالا میخواهم با استفاده از اکانت ماهواره ای رسیو کنم و با وایرلسم سند رو داشته باشم اما هیچ چیزی در مورد تنظیماتش نمی دونم
    از مرجعش هم پرسیدم اما فقط یه لینک آدرس بهم دادن که اونم باز بشو نبود و تنظیمات ندارم
    اگه کسی از اساتید میتونه کمک کنه
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    1 - 500 تا تاپیک در این باره اینجا هست
    2 - مجوز رو چیکار می کنی ( مگه اینکه با مجوز بتونی بگیری )
    3 - قطعی زیاد داره
    4 - نرخاش گرونن
    5 - پهنای باند شیر هست
    6 - آب و هوا تاثیر زیادی روش می زاره

و ....

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    بستگی به نوع سرویس دهنده ماهواره ای دارد و نوع سرویسی که در اختیار شما قرار میدهد.
    معمولا از پراکسی و پرت یا از VPN برای اتصال به سروس دهنده استفاده میشود که در هر 2 ان شرایط پهنای باند انتقالی در دریافت از ماهواره دریافت میشود و در ارسال ار اینترنت موجود در دستگاه.

هیچ تنظیمات خواصی به غیر از تنظیمات ارائه شده از سوی پرووایدر احتیاج نیست.
    اگر خواستید نوع و شرکت سروس دهنده را بگویید تا بیشتر بشود توضیح داد.

---------------------------------
    در جواب دوست خوبم مهدی عزیز.
    2- اینترنت نا متقارت یا فقط دریافت به همان قدر مجوز نیاز دارد که استفاده از رسیور در خانه شما مجوز نیاز دارد.
    3- بستگی به سرویس دهنده قطعی کمی خواهید داشت ( میتوان گفت در حد خیلی خوب است سرویس ها)
    4- بستگی به سرویس و مقایسه دارد اگر جایی Adsl وجود نداشته باشد نرخ هایش قابل تحمل است.
    6- معمولا خیر.( به جز برف شدید.)

تمامی موارد گفته شده توسط من منوط به اینترنت نامتقارن است که تا جایی که فهمیدم این موضوع است در غیر این صورت تمامی موارد گفته شده توسط من نفی خواهد شد و اشتباه است.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    صادق جون بیشتر حرفای شما رو قبول دارم . اما کمتر جایی پیدا می شه که دیگه ADSL نباشه . تازه خود مخابرات های استانی و شهری هم که می خوان adsl بدن . اما اینکه می گم در شرایط آب و هوایی متفاوت هست بنده یکی از دوستام ازین سرویس استفاده می کرد و من تجربه ایشون رو نوشتم که اینجور که می گفت تا یه ذره بارون میومد می شد مثل دیال آپ.

برای مجوز یا پروانه هم باید بگم جدا از RECIEVE که شما می گین سند اگه با خود دستگاه باشه دیگه گیری نمی دن باید بگم موضوع فیلترینگ رو هم بهش اضافه کنید

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi CP نمایش پست ها
    صادق جون بیشتر حرفای شما رو قبول دارم . اما کمتر جایی پیدا می شه که دیگه ADSL نباشه . تازه خود مخابرات های استانی و شهری هم که می خوان adsl بدن . اما اینکه می گم در شرایط آب و هوایی متفاوت هست بنده یکی از دوستام ازین سرویس استفاده می کرد و من تجربه ایشون رو نوشتم که اینجور که می گفت تا یه ذره بارون میومد می شد مثل دیال آپ.

برای مجوز یا پروانه هم باید بگم جدا از RECIEVE که شما می گین سند اگه با خود دستگاه باشه دیگه گیری نمی دن باید بگم موضوع فیلترینگ رو هم بهش اضافه کنید
    مهدی جان در مورد ADSL هنوز خیلی جاها تحت پوشش نیست یا مشکلات خواصی دارد و ایشان نیز از وایرلس استفاده میکنند.
    در مورد تجربه نیز درست است در بارندگی ممکن است سطح سیگنال پایین بیاید و این باعث افت سرعت یا قطعی آن میشود ولی معمولا اگر دیش به درستی تنظیم باشد مشکلی پیش نمی آید.
    بنده شخصا 4 سال از این گونه سرویس ها استفاده کردم (مربوط به 2 سال پیش به قبل است )

در مورد فیلترینگ مثلما دیگر وجود نخواهد داشت ولی ایرادات خاص خود را نیز دارند این سرویس ها مانند IP همه یکی است و اطلاعات را هر کسی در محدوده پوششی ماهواره میتواند دریافت کند و .....

ویرایش توسط SADEGH65 : 2010-02-18 در ساعت 12:20 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t26365.html

تنظیمات اینترنت ماهواره ای

راه اندازی اینترنت ماهواره ای

اینترنت نامتقارن ماهواره ایمجوز اینترنت ماهواره ایتنظیم شبکه ماهوارهدستگاه اینترنت ماهواره ایراه اندازی اینترنت ماهواره ای یا بی سیماینترنت نامتقارندستگاه اینترنت ماهوارهراه اندازي اينترنت ماهواره اينصب اینترنت ماهواره ای در محلکمک اکانت ماهواره ايدستگاه رسیور به کمک اینترنتﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ ریسیور بیسیمرسیور اینترنت ماهواره ایرسیور بیسیم ماهوارهراه اندازی isp با اینترنت ماهواره ایراه اندازی اینترنت ماهواره ای توسط رسیوررسيو از ماهواره و سند از مخابراتتنظیمات اینترنت ماهوارهایانترنت از راه ماهوارهدریافت مجوز اینترنت ماهوارهایاينترنت ماهواره سند با ispدستگاه انترنت ماهواره

برچسب برای این موضوع