صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 29 از مجموع 29

موضوع: پهناي باند 1 مگ ولي در حال كمتر

نام حقيقي: Mehdi

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    نه الان مشكلي نيست تقريبا خوبه ولي وقتي ميره بالا صفحه خيلي كند باز ميشه يا اصلا باز نميشه ولي دانلود هميشه خوبه چه موقعي كه پينگ تايم بالاست و چه موقعي كه كم هست

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    سلام
    احتمالا مربوط به سرویس دهنده اینترنت شما می باشد.
    وقتی که پینگ تایم بالا رفت . تنظیمات رادیو خود را با این وضعیت که الان دارید مقایسه کنید . اگر یکی بودند که مشکل از سرویس دهنده است.
    موفق باشید

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    نه الان يه كسي هست توي فاصله 5 كيلومتري آي اس پي و من 8 كيلومتري ام ولي اون هم پهناي باندش يك مگ هست هيچ مشكلي نداره و با يوزر نيم و پسورد اونهم تست گرفتم اينجا اينطوره البته كامپيوتر خود همون هم آوردم باز هم همون مشكل

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    این احتمال هم وجود داره که سرویس دهنده داره از دوجا دیتا میگیره مثلآ دو تا پهنای باند حالا هر چیزی باشه مثله یه دیتای مخابرات و یه اکانت ماهواره ای ...
    و میتونه باز شدن سایتها رو بندازه روی دیتا و دانلودها رو بندازه روی اون یکی اکانت حالا ماهواره ای یا هر چیزی.خب اگه پهنای باندی که شما میخوای ازش سایت باز کنی به اندازه کافی برای اون شبکه نباشه و پر بشه طبیسعیه که پینگتون بالا میره و باز شدن سایت کند میشه و اما پهنای باند دانلودشون اگه به اندازه کافی باشه خب بازم طبیعیه که کم نمیاره.میتونه تو اسکوئیدش کانفیگ کنه که سایتها از یه پهنای باند و دانلود ها از یه پهنای باند دیگه لود بشن.خب هر کدوم تا هر جا که جا داشته باشن خوب جواب میدن دیگه.
    و امکانم داره که از خود ویندوز یا مرورگرتون باشه

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    دوستان لطفا كمك كنيد با تشكر

نام حقيقي:  مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mksat
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    16
    سیگنال دریافتیتون خیلی کم هست 100% مشکل از همینه. رادیو قوی تر جایگزین کنید حل میشه

راستی چرا سرور isp رو پینگ نمیکنید؟ اول از پینگ تایم لوکال مطمئن بشید بعد برید سراغ اینترنت.

ویرایش توسط mksat : 2009-08-04 در ساعت 11:42 PM

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    برا ياينكه سرور آي اس پي رو پينگ كنم بايد چيكار كنم ممنون از شما با تشكر

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سیگنال -93 خیلی کمه یعنی میشه 7 باید رادیو رو تنظیم کنی یا یه رادیوی قویتر بگیری

البته می تونی یه آنتن پارابولیک براش بگیری . تا زمانی که سیگنالت تا حدود -75 بالا نره عمراً نمی تونی 1 مگ بگیری

اگه فاصله ات با isp زیاده رادیو پاور استیشن 2 رو بهت توصیه می کنم 17 dbi هستش ولی نانو استیشن 10 dbi

ویرایش توسط kavian26 : 2009-08-05 در ساعت 05:40 AM
    skype سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    kavian26 سلام دوست من بنظرتون اگه پهناي باند يك مگ نميشه باهاش گرفت پس چرا من سه مگابايت دانلود يعني 300 كيلوبايت دانلود دارم ------------------------------------------------------------------- اگه آنتن با ديبي بيشتر بگيرم تاثيري روي سيگنا داره چون به من گفتند آنتن اكسترنال براي مواقعي گذاتند كه انتن داخلي دستگاه مشكل پيدا كنه يعني منظورم اينه كه تاثيري نداره يا بيشتر از 10 ديبي نميشه بهش وصل كرد چون فعلا بودجه كافي براي خريد پاور ندارم نظر شما چيست براي آنتن با تشكر

ویرایش توسط skype : 2009-08-05 در ساعت 07:53 AM

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    از کش سرور ISP هم می تونه باشه ،از یک proxy server استفاده کنید و سرعت رو امتحان کنید .
    ببینید باز هم سرعت پایین هست

mgholami سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    با تشكر از شما
    كسايي ديگه كه از اين آي اس پي سرويس ميگيرند مشكلي ندارند من فاصله ام از همه بيشتره 8 كيلومتر همونطور كه گفتم يك 512 از يه آي اس پي تو فاصله 20 كيلمتري قبلا ميگرفتم مشكلي نبود اگه بخواهد فاصله باشه به خود آي اس پي هم مي گم ميگه نمي دونم

نام حقيقي: نويد

عضو عادی
    نوشته
    536
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    13
    با توجه به اینکه هاست در داخل کشور هستش عدد پینگ تایم شما بالاست
    پهنای باند شما کم است

نام حقيقي: بیجی بوجی

عضو عادی شناسه تصویری bijibuji
    نوشته
    196
    سپاسگزاری شده
    68
    سپاسگزاری کرده
    40
    یه تست بزن ببین رو پروتکل های لایه 7 دیگه هم مشکل داری. مثلا این سایت ها رو باز کن:

سایت FTP
    سایت HTTPS

تنیجه رو هم گزارش کن...
    من هم شکم به Cache سروره ...
    100% یه چیزی تو ISP داره لنگ می زنه!

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط skype نمایش پست ها
    kavian26 سلام دوست من بنظرتون اگه پهناي باند يك مگ نميشه باهاش گرفت پس چرا من سه مگابايت دانلود يعني 300 كيلوبايت دانلود دارم ------------------------------------------------------------------- اگه آنتن با ديبي بيشتر بگيرم تاثيري روي سيگنا داره چون به من گفتند آنتن اكسترنال براي مواقعي گذاتند كه انتن داخلي دستگاه مشكل پيدا كنه يعني منظورم اينه كه تاثيري نداره يا بيشتر از 10 ديبي نميشه بهش وصل كرد چون فعلا بودجه كافي براي خريد پاور ندارم نظر شما چيست براي آنتن با تشكر

دوست عزیز همه اکسس پوینت های من پاور استیشن و نانو استیشن هستن هم باند 5 هم باند 2 این رادیو ها رو خوب میشناسم تا زمانیکه سیگنال رو بالا نبری مشکلت حل نمی شه الان سیگنالت هفته (7) این رادیو ها سیگنال رو - DB نشون میدن فکر نکن که الان سیگنالت 93 هستش سیگنال -DB هر چی کمتر باشه بهتره با این سیگنال اگه فاصله ات 2 کیلومتر هم باشه نمی تونی 1 مگ بگیری

و در جواب 300 کیلوبایتی که می گیری باید بگم این عکسی که از رادیو گذاشته بودی سرعت اتصال رو 1 مگ نشون داده بود که اونم واقعی نیست حالا این 300k از کجا میاد؟

برا تست هم اول IP سرور ISP رو پینگ بزن بعد IP سایت های دیگه

آنتن اکسترنال هم ربطی به خرابی آنتن داخلی نداره آنتن اکسترنال رو همیشه می تونی وصل کنی البته توی تنظیمات این رادیو ها باید تو قسمت Anten Settings اکسترنال رو انتخاب کنی

بازم اگه نمی خوای آنتن بخری از ISP بخواه که اکسس پوینتشون رو روی کانال 2 یا 1 باند B تنظیم کنه که برای مسافت های دور بهترین گزینه است .

ویرایش توسط kavian26 : 2009-08-06 در ساعت 03:09 AM

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع