نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: unable to browse the network

نام حقيقي: aysan H

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

unable to browse the network

سلام دوستان
    من تازه به جمع شما پیوستم و ازتون یه راهنمایی می خوام

راستش یه مشکلی جدیدا در چند تا از کامپیوتر های دامین ما بوجود اومده....

1. وقتی داخل My network places می شم و روی Microsoft windows network کلیک می کنم ارور می ده که Unable to browse the network.the network is not present or not started. دوتا دکمه Help ,ok هم داره که help اصلا کار نمی کنه !!!

2. در همین شرایط سرور و بقیه کامپیوتر هارو می تونم پینگ کنم ( ولی با نام کامپیوتر از Run هم نمی تونم واردشون بشم )

3. جالب اینجاست که توی properties مای کامپیوتر بخش computer name که می تونیم نام و یا دامین رو مشخص کنیم هم غیر فعاله!!!

4 . اکثر اوقات با ریست کردن ممکن هست درست بشه ولی برخی اوقاتم با یکبا ر ریست کردن مشکل برطرف نمی شه

ممنونم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: M.M

عضو غیر فعال شناسه تصویری mohsen3k
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط aysani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه به جمع شما پیوستم و ازتون یه راهنمایی می خوام

راستش یه مشکلی جدیدا در چند تا از کامپیوتر های دامین ما بوجود اومده....

1. وقتی داخل My network places می شم و روی Microsoft windows network کلیک می کنم ارور می ده که Unable to browse the network.the network is not present or not started. دوتا دکمه Help ,ok هم داره که help اصلا کار نمی کنه !!!

2. در همین شرایط سرور و بقیه کامپیوتر هارو می تونم پینگ کنم ( ولی با نام کامپیوتر از Run هم نمی تونم واردشون بشم )

3. جالب اینجاست که توی properties مای کامپیوتر بخش computer name که می تونیم نام و یا دامین رو مشخص کنیم هم غیر فعاله!!!

4 . اکثر اوقات با ریست کردن ممکن هست درست بشه ولی برخی اوقاتم با یکبا ر ریست کردن مشکل برطرف نمی شه

ممنونم
    سلام دوست عزیز
    اول از همه به خوش آمد میگم

در مورد سوال شماره 3 شما باید بگم که خاموش بودن این گزینه ها معمولا وقتی اتفاق می افتد که دسترسی شما در سیستم به صورت admin نیست!
    برای تست میتوانید مه با admin local بیاین بالا و بعد تست کنید! و یا یوزر خودتون را عضو گروه administrator سیستم بکنید!

اگر با ip شما میتوانید کامپیوتر ها رو ping و یا browse کنید ولی با اسم کامپیوترها نمیشود، اشکال از DNS شما میباشد! در رفع این مشکل dns بکوشید!!!

دقت کنید که DNS شما همان ip سروری که روی آن active directory نصبه، باشه!

---------------------
    احیانا از deep freez استفاده نمیکنید؟
    این کامپیوتری که شما تستها را انجام میدهیدعضو دامین هست؟

ARM سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: aysan H

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنونم از راهنماییتون

ولی من با نام کاربری خودم که Enterprise Admin هست وارد می شم... و این مشکل رو روی بقیه کلاینت ها ندارم....

تو DNS نام همین کامپیوترها به آی پی های متناظرشون مربوطه و ظاهرا مشکلی نیست... چرا بعد از ریست کردن و کار کردن یک دفعه اینطوری میشه!؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

رفع اشکال unable to browse the network

ایراد unable to browse the network

برچسب برای این موضوع