نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14

موضوع: ایجاد اکانت برای اینترنت شیرینگ روی یک شبکه

نام حقيقي: benyamin

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16

ایجاد اکانت برای اینترنت شیرینگ روی یک شبکه

با سلام خدمت تمامیه دوستانم
    یک dial-up را روی 2 تا کامپیوتر که با هم یک شبکه کوچیک توسط کابل cat5 ایجاد کردند به اشتراک گذاشتم اما به محض وصل شدن کامپیوتر A به اینترنت B هم فوری وصل میشه اما چجوری میشه B با وارد کردن یک یوزرو پسورد معتبر به این اشتراک بپیونده؟با برنامه نمی خوام این کارو انجام بدم با خود ویندوز چجوری میشه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    مگه کاربرا عوض میشن ؟ خو هر کی این یوزر و پسورد رو بدونه که میتونه وصل بشه ؟
    در حالت workgroup کنترلش سخته
    همین که اولی به اینترنت وصل بشه دومی نیز خود بخود وصل میشه مگه اینکه کانکشن رو خودتون دستی از حالت شیرینگ در بیاری بعدا که خواستی شیرینگش کن

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    نه مثل همین کاری که تو دانشگاه میکنن :: تو سایت به هر کی یوزرو پسورد بخواد میدن خوب هر کی هم با ماله خودش کانکته و همه کامپیوتر ها با هم کانکت نمیشن و توسط خود ویندوز هم هست::ابته فکر کنم پیداش کردم . امتحان می کنم امیدوارم جواب بده

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    هر کاری کردم نشد اگه کسی این کارو کرده لطفا مارو راهنمایی بده

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    شما به ISA احتیاج داری
    کار دانشگاه با کار دو تا سیستم خیلی فرق میکنه اصلا قابل مقایسه نیست
    اونجا دسترسی رو با دامین و ISA تنظیم میکنن همین یوزر و پسوردی که میگی مال اونه
    بین دوتا سیستم این کار شدنی نیست

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin_p نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامیه دوستانم
    یک dial-up را روی 2 تا کامپیوتر که با هم یک شبکه کوچیک توسط کابل cat5 ایجاد کردند به اشتراک گذاشتم اما به محض وصل شدن کامپیوتر A به اینترنت B هم فوری وصل میشه اما چجوری میشه B با وارد کردن یک یوزرو پسورد معتبر به این اشتراک بپیونده؟با برنامه نمی خوام این کارو انجام بدم با خود ویندوز چجوری میشه؟
    سلام
    تو دانشگاه و شرکت هایی که تعداد کامپیوترهاشون زیاده شبکه دومین استفاده می کنند و برای اینترنت هم اغلب از ISA SERVER+V*P*N SERVER استفاده می کنند...

برای دوتا کامپیوتر اینکار اصلا عقلانی نیست...
    شما می تونی نرم افزار Antamedia Hotspot رو دانلود و نصب کنی تا یه اکانتینگ ایجاد کنی...

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    از دوستان بخاطر راهنمایشون ممنون.اما یعنی هیچ راهی نیست ک بشه این کار را بین 2 یا 3 کامپیوتر انجام داد؟البته بدون برنامه.برنامه هم برای مدیریت کامل روی اینترنت شبکه همینه که گفتین دانلود کنم؟از فیلتر سایت تا ایجاد اکانت و ممنوع کردن یه سایت برای یک کامپیوتر و نتظیم پهنای باند برای هر کامپیوتر و .......؟

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    هر 4 تا برنامه ای که تو سایتش بود را گرفتم caffe internet خیلی جالب بود و به راحتی کار افتاد اما bandwidth هرچی یوزر تعریف می کنم تاکه به اینترنت وصل میشم دیگه سایت باز نمی کنه کلا پهنای باند تعطیل میشه ! با اینکه من ip کامپیوتر دلخواهو بهش دادم و گفتم 40 کیلوبیت هم بگیره !
    hotspot هم از ویزارد اولش جلوتر نمیره و هرکدوم از NAT یا Sharing را که می زنم فقط یک ERROR زرد میده !!

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    همون روشی که گفتین تو دانشگاه استفاده میشه تا کاربرا با پسوردو یوزر به اینترنت دسترسی پیدا کنن چطوری میشه راه انداخت؟

نام حقيقي: آوا

خواننده شناسه تصویری Avaa
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin_p نمایش پست ها
    همون روشی که گفتین تو دانشگاه استفاده میشه تا کاربرا با پسوردو یوزر به اینترنت دسترسی پیدا کنن چطوری میشه راه انداخت؟
    ISA SERVER+V*P*N SERVER برای دوتا سیستم صرف نداره .البته اگر راه بندازید که بد نیست بعدا میتونید در مقیاس های وسیع تر هم این کار رو براحتی انجام بدید.
    باید برید دنبال یادگیری ISA که توی همین سایت توضیحات جامعی هست.

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    ممنون.من سعی میکنم درباره این دو مورد اطلاعات کسب کنم اما در حینش رو کمک شما هم حساب می کنم

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    isa server را در سایت سرچ کردم و تمام لینکهای مربوط به 5 صفحه اول را دیدم اما چندتا آموزش و وبلاگ و فیلم بود که هیچ کدوم باز نمیشد !
    اما یه چیزایی دستگیرم شد::فردا ویندوز سرور نصب می کنم و به دنبالش isa -->الان تو دانلود
    برای نصب انگار شیوه های متفاوتی داره رو چه حالتی نصب کنم؟

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    بالاخره یک pdf تو سایت پیدا کردم.سعی می کنم از روش جلو برم.راستی isa 2006 همین 11.1MB هست؟آخه تو سایت Microsoft چندتا فایل دیگه هم تنگش زده

ویرایش توسط benyamin_p : 2009-08-06 در ساعت 12:59 AM

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    توسط active directory یک domain به شکل hi.com ساختم حالا ازش چجوری استفاده کنم؟در واقع این hi.com که ساختم چه کمکی بهم می کنه برای این کار؟domain چه کاربردی داره؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت شیرینگ در شبکه

ایجاد اکانت در شبکه

ساختن اکانت برای اینترنت

طریقه شیرینگ اینترنت درشبکه

ساخت اکانت در isa یوزر

شیرینگ اینترنت در شبکه

نحوه ایجاد اکانت برای اینترنتنرم افزار ایجاد اکانت اینترنت در ایزا سروراستفاده از اینترنت در یک شبکه با اکانتنحوه ایجاد اکانت در tmgساخت hotspot جهت اشتراک اینترنتایجاد فایل شیرینگ در یک شبکه با ویندوزهای متفاوتایجاد اکانت در آیزاایجاد اکانت اینترنت در دامینساخت شبکه Hotspotاشتراک اینترنت در یک یوزر اکانتبرنامه ساخت شیرینگساخت انترنت شیرینگنرم افزار شیرینگ اینترنت از سرور در شبکهساخت اکانت اینترنت روی شبکهساخت اکانت برای اینترنت در محل کارساختن یوزر و پسورد مجازی برای کانکت به اینترنت دانشگاهساخت یوزر در شبکه اینترنت ایجاد اکنت در دومین یک شبکهایجاد اکانت درشبکه

برچسب برای این موضوع