صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 از مجموع 39

موضوع: آننی ویروس تحت شبکه

نام حقيقي: میلاد حلمی

عضو عادی شناسه تصویری viator
    نوشته
    73
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    39
    آقا این آنتی ویروس نود32 خیلی از تروجان ها رو نمیشناسه!!! این شنیده بودم ولی باور نمی کردم...
    چند روز پیش یه ویروسی اومده بود توی شرکت که کابل های شبکه رو Unplug می کرد. خنده داره نه؟؟؟
    یه کم تحقیق کردم فهمیدم که یه تروجانه که کارت شبکه رو Ping Flood میکنه و شبکه سیستم رو هی قطع . وصل می کنه روی سیستم ها نود هم نصب بود اما پیداش نمی کرد.
    تا بالاخره Avast نصب کردم که این تروجان رو شناخت و حذف کرد این آنتی ویروس کاملا رایگانه هم آنلاین آپدیت میشه و هم آفلاین ، توی سایتش فایل آپدیتش هست.
    لطفا نظرتون رو راجع به این آنتی ویروس هم بدید...
    www.avast.com

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3k نمایش پست ها
    symantec endpoint protection 11 manage
    خیلی عالیه!
    یک سال زیر باره برای 70 سیستم!

نقاط قوت:
    1- نیاز به خریدن و صرف هزینه نداره . به عبارتی نیاز به key هم نداره!!!
    2- مدیریت بسیار دقیق و عالی
    3- توانایی بسیار راحت نصب از پای سرور
    4- گزارشات عالی و دقیق! (مدیر پسند)
    5- توانایی تنظیم Security که کوچکترین آن بستن USB - CDRom , ...
    6- آپدیت کلاینت ها از روی سرور به صورت خودکار
    7- قابلیت repair کردن! (که متأسفانه اغلب آنتی ویروس ها پاک میکنند!)
    و .....

نقاط ضعف: (البته همچین نقطه ضعف محسوب نمیشه)
    1- پایین بردن نسبی سرعت client ها ! (البته اگه رم 512 و به بالا باشه خیلی احساس نمیشه)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    البته به شما دوستان و همکاران گرامی بگم که متأسفانه و یا خوشبختانه آنتی ویروس (مخصوصا در این زمان) سلیقه ای شده و نمیتوان گفت که دقیقا فلان آنتی ویروس بهتره.
    اگه اینطور بود که همه یه نوع آنتی ویروس استفاده میکردن!
    باید دقت کنید که کدام آنتی ویروس جوابگوی نیاز های شما میباشد و آنگاه انتخاب کنید!!!!

با آرزوی موفقیت
    سلام دوست عزیز
    ما هم تو شبکمون از SEP11 استفاده میکنیم خودش هم لایسنس دار
    تو نقاط قوت نوشتین گزارشات عالی داره اما مشکل من هم همین نحوه گزارشگیری تا حالا نتونستم گزارشات دلخواهمو بگیرم اینکه ویروسهایی که تا حالا تو شبکه و یا تو یه کامپیوتر بوده را نشون بده؟ با وجود اینکه تو قسمت ریپورت میرم و تنظیمات مربوطه را انجام می دم

نام حقيقي: M

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    27
    بسیبار فایل خوبی هست و از اونی که من گزاشتم روان تر توضیخ داده
    من از انتی ویروس مک کافی استفاده میکنم و اون وقتی میخوای کلاینتها و نصب کنی خودش ایجنت میفرسته و تمام کارها و میکنه
    من مشکل خودمو توی نصب بصورت ریمون فهمیدم ، من فکر میکردم که خود نرم افزرا سرور یه پکیجت میسازه و اونو برای کلاینها ارسال میکنه اما در صقححه 12 فایل فوق متوجه شدم که نه اینطوری نیست و باید فولد برنامه کلاینتها Share شود ( فکر کنم درست بشه ولی هنوز امتخان نکردم )
    حامد جان چند تا سوال برام پیش اومده
    1) امکانش هست که فولد utlity که توی صبحه 12 به او ن اشاره شده رو برامون بزرای و اگه کلش نمیشه حداقل همون فولدری که باید شر بشه و براموون آپلود کنی (
    2) توی صفحه 5 و همچنین 13 به یوزر نیم و پسورد اشاره شده ، میخواستم بدونم این همون یوزر و پسوردی هست که به وفور توی سایتهای مخلتف ارائه میشن یا یه یوزر بخصوصی هست و....
    3) شما چند تا کلاینت داری و اینکه ایا برای همشون لایسنت خریدی ، و اگه بیشتر از لایسنس خریداری شده کلاینت نصب کنی چه اتفاقی میفته
    4) قیمت نرم افزرا اورجنیال و هم اگه بتونی بگی واقعا ممنون میشم

ویرایش توسط mirbod : 2010-10-18 در ساعت 02:14 PM

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    اقا من مشکلم رو حل کردم اون دوتا تیک داره در کنسول آنتی سرور اونا رو باید برداری و دوباره بذاری همین بعد بذار سرور آنتی ویروس آپدیت بشه کافیه

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_PN نمایش پست ها
    اقا من مشکلم رو حل کردم اون دوتا تیک داره در کنسول آنتی سرور اونا رو باید برداری و دوباره بذاری همین بعد بذار سرور آنتی ویروس آپدیت بشه کافیه
    اگه اون دوتا تیک و کامل اسامیشون بگید ممنون میشم

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    در قسمت server Option در قسمت Update اون تیک مربوط به Create Update Mirir , Provide update Files رو منظورم بود
    البته یک بار هم خود era_server_nt32_enu رو نصب کردم کنسول سرجاش بود ولی فقط server رو نصب کردم

نام حقيقي: smith

عضو عادی شناسه تصویری nsmcse
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط viator نمایش پست ها
    آقا این آنتی ویروس نود32 خیلی از تروجان ها رو نمیشناسه!!! این شنیده بودم ولی باور نمی کردم...
    چند روز پیش یه ویروسی اومده بود توی شرکت که کابل های شبکه رو Unplug می کرد. خنده داره نه؟؟؟
    یه کم تحقیق کردم فهمیدم که یه تروجانه که کارت شبکه رو Ping Flood میکنه و شبکه سیستم رو هی قطع . وصل می کنه روی سیستم ها نود هم نصب بود اما پیداش نمی کرد.
    تا بالاخره Avast نصب کردم که این تروجان رو شناخت و حذف کرد این آنتی ویروس کاملا رایگانه هم آنلاین آپدیت میشه و هم آفلاین ، توی سایتش فایل آپدیتش هست.
    لطفا نظرتون رو راجع به این آنتی ویروس هم بدید...
    www.avast.com
    من هم قبلا به دوستان تو این سایت پیشنهاد کردم آنتی ویروس آواست بهترینه به دلیل زیر
    root kit پیدا میکنه تروجان پیدا میکنه ورم پیدا میکنه شل اسکرپیت پیدا میکنه دیگه چی میخواین رو دستش هنوز بلند نشده

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط nsmcse نمایش پست ها
    من هم قبلا به دوستان تو این سایت پیشنهاد کردم آنتی ویروس آواست بهترینه به دلیل زیر
    root kit پیدا میکنه تروجان پیدا میکنه ورم پیدا میکنه شل اسکرپیت پیدا میکنه دیگه چی میخواین رو دستش هنوز بلند نشده

شما از چه نورژن اوا استفاده میکنید ؟ ایا نسخه تحت شبکه داره ؟

نام حقيقي: میلاد حلمی

عضو عادی شناسه تصویری viator
    نوشته
    73
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    39
    نسخه تحت شبکه هم داره ولی باید لایسنس خریداری بشه!!!
    ولی نسخه رایگانش همه امکانات رو داره و به صورت آفلاین هم میشه آپدیتش کرد....

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t25846-2.html

دانلود نسخه تحت شبكه nod32-server-client

دانلود نود 32 تحت شبکهhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t25846.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t25846-3.htmleset remote administration server آموزش forum.persiannetworks.comدانلود نسخه سرور كلاينت نود32 Nod32-Server-clientنصب کسپرسکی تحت شبکه با ایجنتنود تحت شبکهآپدیت نود 32 تحت شبکهاموزش کامل کانفیگ کردن کسپرسکی تحت شبکهکانفیگ کردن کسپرسکی تحت شبکهانتي ويروس تحت شبكه esetتنظيمات نود32 تحت شبكهاموزش کانفیگ کردن کسپرسکی تحت شبکهمشکل سرور اپدیت مکافیnod32 server client دانلودحذف اگنت مکافیآموزش نحوه آپدیت مکافی ایجنت forum.persiannetworks.com دانلود eset remote administration serverاموزش کانفیگ کردن انتی ویروس kaspersky در شبکهنصب انتی ویروس تحت شبکه شبکه ورک گروپera eset configuration editor download امقاله اموزش نود 32 تحت شبکهاموزش نصب انتی ویروس نود 32 نسخه server - client

برچسب برای این موضوع