صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 39

موضوع: آننی ویروس تحت شبکه

نام حقيقي: M.M

عضو غیر فعال شناسه تصویری mohsen3k
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط zacaria نمایش پست ها
    سلام
    منم گیر یه آنتی خوب برای ویندوز سرور 2003 هستم! ظوری که بشه دستی اپدیتش کرد! چون این سرور دسترسی به اینترنت نداره!
    البته مشکل key و ... هم نداشته باشه!(چه پرو)
    دوست عزیز
    در پست های قبلی هم گفتم!
    این نیاز های شما پررویی نیست! کمی توقعات میباشد که این توقعات شما رو (به نظر من) symantec endpoint 11 جوابگو خواهد بود

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    ESET Remote Administrator Server Vista/XP/2008/2003/2000/NT4-32/64bit|25.59 MB

rapidshare.com

depositfiles.com

megaupload.com

ESET Remote Administrator Console Vista/XP/2008/2003/2000-32/64bit|15.64 MB

rapidshare.com

depositfiles.com

megaupload.com

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting.....
    نصب کردم اما هیچ چیزی مفهوم نشد چطوری راه اندازی میشه ؟

نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط tornado_irtr نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز .
    در مورد اين آنتي ويروس آيا بايد لايسنس خريد يا كركش براي حدود 100 كامپيوتر گير مياد؟ بهرحال يه روشي كه بشه اتوماتيك كلاينتها رو آپديت كرد و نيازي نباشه دونه دونه همه رو آپديت كرد. من قبلا از symantec endpoint protection استفاده ميكردم ولي خب سيستم رو خيلي كند ميكنه و روي بعضي از كامپيوترها كه سيستم پاييني دارن جواب نميده و شديدا شبكه ما ويروسي شد. البته از اونموقع كه سرويس پك 2 ويندوز سرور 2003 رو نصب كردم ديگه كلاينتها هم آپديت نمي شن. واسه همين تصميم گرفتم تغيير آنتي ويروس بدم. اگه در مورد اين آنتي ويورس كمكم كنيد ممنون ميشم.
    دوست عزیز
    پیشنهاد میشود شما ابتدا guide های مربوط به یوزر و admin را مطالعه بفرمایید بعدا اقدام به نصب symantec کنید تا به همچین مشکلاتی بر نخورید!
    امید است تا با مطالعه به بهترین config مورد نظر متناسب با نیاز هایتان برسید!

نام حقيقي: سعید رستمانی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    به نظرمن Nodانتی ویروس قوی وخوبی که میشه ازفایلهای آپدیت شده در یک سیستم دیگه استفاده کرد وکپی کرددر سرورهمچنین symantec endpoint 11 آنتی ویروس خوبیه

نام حقيقي: آماتور

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    با سلام و خسته نباشید از دوستان محترم :
    سئوال اول از اقای Hadi_pn كه زحمت ااین آدرس ها را كشیده اند ، ادرس كركش را هم اعلام بفرمایید تا تكمیل شود .
    سئوال دوم اینكه دوستان نحوه نصب هر دو انتی ویروس را بیشتر توضیح بدهید البته من می خواهم هر دو را بصورت آزمایشی نصب كنم و اگر با مشكلی برخورد كردم مزاحم دوستان می شوم
    با تشكر :اماتور

نام حقيقي: forootan

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    3
    nod32升级-最新nod32升级id、nod32升级服务器、nod32 下载
    یوزر و پسورد مجانی نود
    اگه کارتونو راه ننداخت بگین تا یه فکر دیگه بکنم

نام حقيقي: آماتور

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوستان برای یك شبكه Workgroup هشتایی چه آنتی ویروسی شما نصب می كنید ؟

قبلا برای كلاینت ها Mcafee نصب می كردم كه اتومات خودش اپدیت بشه ولی دیروز حال كردم یك چیز دیگه نصب كنم كه به صورت مستقیم هر كلاینت اپدیت نشه ، هر چی تو اینترنت چرخیدم نظر دوستان به Nod بود ولی برای ورژن 4 می گفتم ازكار می افته یا اینكه برای هر Update باید یك سریال جدید بزنی و اینجور دردسر ها (اگر كسی از دوستان ورژن خوبی داره كه نصب كرده و مشكلی نداره یك لینك بفرسته ممنون می شم) .
    در نهایت nod32 2.7 نصب كردم كه بیاد از یك پوشه share شده Update ها را برداره ولی هر كار كردم كه بشه ، نشد دائم User ,Pass می گرفت در صورتی كه مشكل Share نداشت از طریق Run بدون پسورد وارد می شد و در قسمت زیر آدرس User,pass هم كه می دادم بازهم مشكل برطرف نشد اگر دوستان راهنمایی بفرمایید متشكر می شود .

نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط amator نمایش پست ها
    دوستان برای یك شبكه Workgroup هشتایی چه آنتی ویروسی شما نصب می كنید ؟

قبلا برای كلاینت ها Mcafee نصب می كردم كه اتومات خودش اپدیت بشه ولی دیروز حال كردم یك چیز دیگه نصب كنم كه به صورت مستقیم هر كلاینت اپدیت نشه ، هر چی تو اینترنت چرخیدم نظر دوستان به Nod بود ولی برای ورژن 4 می گفتم ازكار می افته یا اینكه برای هر Update باید یك سریال جدید بزنی و اینجور دردسر ها (اگر كسی از دوستان ورژن خوبی داره كه نصب كرده و مشكلی نداره یك لینك بفرسته ممنون می شم) .
    در نهایت nod32 2.7 نصب كردم كه بیاد از یك پوشه share شده Update ها را برداره ولی هر كار كردم كه بشه ، نشد دائم User ,Pass می گرفت در صورتی كه مشكل Share نداشت از طریق Run بدون پسورد وارد می شد و در قسمت زیر آدرس User,pass هم كه می دادم بازهم مشكل برطرف نشد اگر دوستان راهنمایی بفرمایید متشكر می شود .
    هر کسی یه نظری داره و توانایی یه admin خوب در تحلیل سیستم و در جایی متمایز میشه که یه ایده خوب بده!
    --------------------------
    من شخصا اگه بودم ابتدا به توانایی سخت افزاری سیستم هام نگاه میکردم!(مهمه)
    اگه حدود 512MB و یا بالاتر رم داشته باشند:
    1- symantec corporate نصب میکردم.
    چرا؟
    چون که نیازی یه کرک و سریال نداره و هی بهت گیر نمیده! کارایی راحت و خوبی داره و بسیار قوی!

2- چرا symantec endpoint نه؟
    چون تعداد سیستم ها 8 عدد بیشتر نیست و خوب معلومه، برای جابجایی یه جعبه گوجه فرنگی که از یک 18 چرخ استفاده نمیکنن!

3- برای update ها چیکار باید کرد؟
    خود آنتی ویروس ها گزینه ای به نام live update دارن! بهت گیر نمیده ای و خیلی راحت به روز میشه

4- اگر پهنای باند اینترنت محدود بود چی؟
    از سایت symantec پک update رو میگرفتم و روی یه Network drive میذاشتم! بعدش فقط نیازه که کاربران به این درایو وصل بشن و فقط یه کلیک بکنن

------------------------------------------
    سؤالاتی که شاید ایجاد میشد رو با پرسش و پاسخ جواب دادم!
    اگر دوستان بازم جایی از آن به مشکل برخورد کردن بگن!
    دریغ نخواهم کرد!

ARM سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: M

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    27
    سلام بر تمام دوستا ن و صاحبان نظر
    من ESET Remote Administrator Server رو دانلود کردم ولی احتیاج به لایسنس کی داره ( License Key ولی متاسفانه من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
    اگه کسی داره و یا میتونه بگه از کجا میتونم دانلود کنم کمک کنه
    اینی که من دارم ورزن 4 هست و بصورت تریال که نصب میشه امکان نصب 2 تا کلاینت و بیشتر نمیده
    از تمام شما تشکر میکنم و منتظر جواب هستم

نام حقيقي: رنجبران

بلاگر شناسه تصویری pardazande
    نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    نقل قول نوشته اصلی توسط zacaria نمایش پست ها
    سلام
    منم گیر یه آنتی خوب برای ویندوز سرور 2003 هستم! ظوری که بشه دستی اپدیتش کرد! چون این سرور دسترسی به اینترنت نداره!
    البته مشکل key و ... هم نداشته باشه!(چه پرو)
    اگه دوست داشتین از آنتی ویروس ناد 32 و نسخه های مختلفش برای همیشه به صورت رایگان استفاده کنید پیشنهاد میکنم مطالب پست زیر رو مطالعه کنین .
    تجربه شخصی خودم بوده و الان حدود یکساله که با این روش تونستم شبکه رو بدون ویروس و مشکل اداره کنم.

آموزش نصب و راه اندازي آنتي ويروس nod با آپ ديت روزانه - رايگان براي همه فصول (سرور - كلاينت)

خوشبختی یعنی اینکه خداوند آنقدر عزیزت کند که مایه آرامش دیگری شوی ...

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    سلام دوستان یه مورد داشتم با ESET Remote Administrator Server
    اول یه توضیحی بدم :
    1- دارای لاینسس معتبر هستم یعنی خریداری کردیم .
    2- مجموعه ما دارای چندین واحد مجزاس که از طریق خطوط دیتا بهم وصل هستند .
    2- برای هر واحد یه سرور آنتی ویروس مجزا راه اندازی کردم که هر واحد رو بتونه سرویس بده . اما از طریق خطوط دیتا طوری تنظیم شده که تمامی این سرورها به سرور اصلی ( که از طریق اینترنت آپدیت میشود ) وصل و از آن طریق آپدیت میشوند.

خوب الان مشکلم اینه که در بعضی از سرورها یک سرویسی هستش به نام eset ra http server که start نمیشه تا این Start نشه اجازه نمیده کلاینتها آپدیت بشن
    بخاطر این موضوع کلاینتهای اون مجموعه بدون آپدیت ماندند

دوستان کسی این مورد رو داشته یا نه ؟

ممنون

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_PN نمایش پست ها
    سلام دوستان یه مورد داشتم با ESET Remote Administrator Server
    اول یه توضیحی بدم :
    1- دارای لاینسس معتبر هستم یعنی خریداری کردیم .
    2- مجموعه ما دارای چندین واحد مجزاس که از طریق خطوط دیتا بهم وصل هستند .
    2- برای هر واحد یه سرور آنتی ویروس مجزا راه اندازی کردم که هر واحد رو بتونه سرویس بده . اما از طریق خطوط دیتا طوری تنظیم شده که تمامی این سرورها به سرور اصلی ( که از طریق اینترنت آپدیت میشود ) وصل و از آن طریق آپدیت میشوند.

خوب الان مشکلم اینه که در بعضی از سرورها یک سرویسی هستش به نام eset ra http server که start نمیشه تا این Start نشه اجازه نمیده کلاینتها آپدیت بشن
    بخاطر این موضوع کلاینتهای اون مجموعه بدون آپدیت ماندند

دوستان کسی این مورد رو داشته یا نه ؟

ممنون
    به نظر من چون شما خودتون لایسنس دارید بهتره که با شرکت پشتیبان اون تماس بگیرید که حتما باید جواب شما و بدن ( البته بیشتر اونا معمولا سواد و تا این مرحله ندارن و بیشتر به فکر فروششون هستن و میشه گفت اونا فروشنده های موفقی هستن تا یه متخصص خوب )
    اما شما که با این نرم افزار کار کردین من ممنون میشم که اموزش کوتاه توی این قسمت بزارین تا بفیه دوستان هم بتونن با اینر نرم افزار کار کنن
    من خودم تابحال اموزش کامیلی که کار با این نرم افزار و توضیح بده ندیدم
    ممنون میشم

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    عرض کنم این برنامه 2 تا بخش داره
    1- Server & Console
    2- Smart Security-32bit و Antivirus-32bit
    در داخل قسمت دوم یک فایلی هست به نام cfg یعنی فایل کانفیگ

برای نصب سرور لازمه یه سیستم با ویندوز 2003 داشته باشید

هم برنامه کنسول و هم سرور رو نصب میکنید البته یه لایسنس هم میخواد که موقع نصب ازتون میخواد نصب برنامه اصلا سخت نیست

برای کلاینتها هم Smart Security-32bit و برای سرور های دیگه هم Antivirus-32bi نصب میکنید

اما در مورد فایل کانفیگ عرض کنم که این فایل رو می تونید برای یک بار برای همیشه تنظیم و ذخیره نمایید تا هر زمانی که خواستید بر روی کلاینت نصب کنید تمام تنظیمات رو از رو اون ورداره . مثلا پسورد و مسیر اپدیت رو در کلاینتها رو میتونید در درون اون مشخص کنید
    اما اگر اون فایل رو ندارید میتونید از روشی که عرض میکنم کلاینتها رو تنظیم کنید تا خودشون رو از سرور آپدیت نمایند .

کافیه برید در خود برنامه NOD32 کلید F5 رو بزنید . در قسمت چپ Update رو انتخاب کنید مسیر Update server رو بدید فرض میکنیم IP سرور آنتی سرور شما هست 192.168.1.100 خوب اینو در این قسمت وارد کنید : http://192.168.1.100:2221
    بعد در قسمت Miscellaneous باز کنید و در remote administration این رو وارد کنید : 192.168.1.100 بعد پورت رو 2222 قرار بدید
    اینکار باعث میشه نام کلاینت در لیست سرور آنتی ویروس وارد بشه و برای کارهای بعدی تو لیتسش باشه

در ضمن تمامی اینها رو میتونید از طریق اون فایل کانفیگ انجام بدید اما اگر نداشتید اینکار رو هم میتونید دستی انجام بدید
    توصیه میکنم یک پسورد نیز قرار دهید تا یوزرها نتونن تنظیمات رو تغییر بدن
    خوب اینا رو داشته باشید اگر موردی بود در خدمتم

mirbod سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    27
    ممنون
    مراحل نصب اولیه و میشه از لینک زیر دریافت کرد
    پرسشها و پاسخهای متداول
    مشکل من هم فقط توی نصب نرم افزرا هست و اون کانفیگ اولیه که هرکاری مکنم نمیشه ( شاید مشلک از اینه که مال من قفل شکسته هست )
    اما ار روش دوم امتحان نکردم که سعی میکنم این چند روز حتما اینکارو بکنم و ببینم جواب میده یا نه ( اینکه از طریق کلاینت اقدام کنم )
    راستی شما میدونید که چطوری میشه سرور و بصورت افلاین اپیدیت کرد ؟؟ راحی داره یا نه ؟

hadi_PN سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    اقا اصلا فایل کمکیش رو برات اپلود میکنم خوبه ؟

ایناهاش

mirbod سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f25/t25846-2.html

دانلود نسخه تحت شبكه nod32-server-client

دانلود نود 32 تحت شبکهhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t25846.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t25846-3.htmleset remote administration server آموزش forum.persiannetworks.comدانلود نسخه سرور كلاينت نود32 Nod32-Server-clientنصب کسپرسکی تحت شبکه با ایجنتنود تحت شبکهآپدیت نود 32 تحت شبکهاموزش کامل کانفیگ کردن کسپرسکی تحت شبکهکانفیگ کردن کسپرسکی تحت شبکهانتي ويروس تحت شبكه esetتنظيمات نود32 تحت شبكهاموزش کانفیگ کردن کسپرسکی تحت شبکهمشکل سرور اپدیت مکافیnod32 server client دانلودحذف اگنت مکافیآموزش نحوه آپدیت مکافی ایجنت forum.persiannetworks.com دانلود eset remote administration serverاموزش کانفیگ کردن انتی ویروس kaspersky در شبکهنصب انتی ویروس تحت شبکه شبکه ورک گروپera eset configuration editor download امقاله اموزش نود 32 تحت شبکهاموزش نصب انتی ویروس نود 32 نسخه server - client

برچسب برای این موضوع