صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 31

موضوع: نصب آنتی ویروس شبکه

نام حقيقي: آوا

خواننده شناسه تصویری Avaa
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50

Icon14 نصب آنتی ویروس شبکه

سلام
    کسی میدونه برای نصب آنتی ویروس Kasper روی شبکه دقیقا چه تنظیماتی باید انجام بشه؟
    من یک پیش فاکتور برای خرید این آنتی ویروس گرفتم که روش نوشته 10% برای نصب باید پرداخت بشه و
    می خوانم بدونم اگر کار خاصی نداره خودم نصب رو انجام بدم
    با سپاس

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: امیر

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7
    سلام
    نصبش زیاد سخت نیست اگه بتونی از توی pdf های راهنماش چگونگی و مراحل نصب رو بخونی توی اونها به خوبی توضیح داده اول از همه باید نرم افزار kaspersky Admin Kit رو روی سروری که قراره سرور آنتی ویروس شبکه ات بشه نصب کنی بعد به وسیله اون میتونی پکیج نصبی workstation ها و یا سرور هات رو درست کنی و از روی سرور بر روی کلاینت ها نصب کنی بدون اینکه بخوای بری پشت سیستمشون فقط باید پسورد admin اون سیستم ها رو داشته باشی و یا همه اونها عضو Domian باشن و تو پسورد admin دومین رو بدونی . بقیش دیگه زیاد مشکل نیست سرورت که به روز بشه خودش به کلاینت هات Update رو میرسونه . فقط در اولین به روز رسانی یکم طولانی تر زمان میبره بعد از اون خیلی سریع به روز میشه .
    شما از روی سرور به تمام سیستم های زیر مجموعه که آنتی ویروس رو براشون نصب کردی دسترسی داری و میتونی سرویس های مختلف اونها رو مانند انتی ویروس، آنتی اسپی، آنتی وب و ... فعال یا غیر فعال کنی و کلی امکانات دیگه .

Avaa سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    دوست عزیز خیلی لطف کردی
    اگر pdf خاصی در مورد نصب kaspersky Admin Kit و ایجاد پکیج workstation ها داشتی ممنون میشم لینک دانلودش رو اینجا بزاری

نام حقيقي: M3hDi

خواننده شناسه تصویری mehdi
    نوشته
    239
    سپاسگزاری شده
    92
    سپاسگزاری کرده
    79
    من یاکسپرزیاد حال نمی کنم چون خیلی گیر میده ، دنبال آنتی ویروسی باش که بی درد سر باشه
    دوست عزیز من به شما NOD32 با ورژن Control Center رو پیشنهاد میدم.
    من این آنتی ویروس رو روی یه شبکه ی 60 کلاینتی نصب کردم و هر روز همکل شبکه به روز هست.در ضمن یاد آور میشم که هیچ گونه هزینه ای از بابت خرید آنتی ویروس یا لایسنس پرداخت نمی کنم .

rostamiani سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    NOD32 تحت شبکه و مجانی؟؟؟اونوقت از کجا ؟

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    symantec endpoint protection مجانی از Torrent

Avaa و mahyar49 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50

Icon14

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi نمایش پست ها
    من یاکسپرزیاد حال نمی کنم چون خیلی گیر میده ، دنبال آنتی ویروسی باش که بی درد سر باشه
    دوست عزیز من به شما NOD32 با ورژن Control Center رو پیشنهاد میدم.
    من این آنتی ویروس رو روی یه شبکه ی 60 کلاینتی نصب کردم و هر روز همکل شبکه به روز هست.در ضمن یاد آور میشم که هیچ گونه هزینه ای از بابت خرید آنتی ویروس یا لایسنس پرداخت نمی کنم .

???

نام حقيقي: امیر

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7

مستندات و PDF های کاسپراسکی

سلام دوست عزیز
    من باید یه سری مطالبی خدمتتون عرض کنم .
    من تو یکی از دانشکده های دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان مسئول کامپیوتر شاغل هستم . برای مدتها تو همه دانشکده های این دانشگاه مشکلات زیادی با ویروس ها و دردسر های اونها داشتیم تا اینکه مسئولین دانشگاه به این نتیجه رسیدند که آنتی ویروس خریداری کنن .
    بعد این جریان با توجه به اینکه خرید آنتی ویروس آمریکایی برای دانشگاه امکان پذیر نبود آنتی ویروس های Symantec و McAfee و NOD32 چون گفته شده بود اصالتا آمیرکایی هستند از لیست خرید ما حذف شدند و دانشگاه با چند آنتی ویروس که غیر آمریکایی و دارای نمایندگی تو ایران هستند تماس گرفت و کارای ابتدایی رو انجام داد .
    3 شرکت آنتی ویروس خودشونو معرفی کردند 1- Avira Antivir که آلمانی هستش 2 - Kaspersky که روسی هست 3 - Bitdefender که ادعا می کرد آین آنتی ویروس مال کشور رومانی است .
    حالا خارج از بحث کشورهاشون هر سه این آنتی ویروس ها از بهترین های بازار هستند البته من خودم از طرفدارای NOD32 هستم و تا قبل خرید روی سرورم این آنتی ویروس رو داشتم چون کرک نمی خواست و به روزم می شد ولی آنتی ویروسی که خریده باشی و لایسنس داشته باشه یه چیز دیگه است .
    خلاصه سرت رو درد نیارم کار به اینجا کشید که تو دانشکده های مختلف هر کدوم از این آنتی ویروس ها اومدن و نسخه آزمایشی شون رو نصب کردن تا کارایی شون رو نشون بدن .
    تو دانشکده ای که من مسئولش هستم Avira اومد و الحق و الانصاف خیلی خوب کار می کرد هم خوب ویروس می گرفت کنترلشم خوب بود و سرعت سیستم هام رو هم کند نمی کرد به همون خوبی NOD32 کار می کرد ولی بعد چند وقت گفتن که بین این و bitdefender مقایسه هایی انجام دادن که Bitdefernder یکسری قابلیت ها داره که Avira نداره و گفتن اون بهتره منم با خودم گفتم حتما ه چیزی داره که میگن بهتره رفتم و سری Demo این آنتی ویروس رو گرفتم و شروع کردم به نصب و تست کردنش ولی چشمتون روز بد نبینه که حتی روی یک Workstation نتونستم درست و حسابی نصبش کنم و به روز رسانیش کنم شاید من دانش این کارو نداشتم .
    بعد چند مشخص شد که قابلیت های kaspersky از Bitdefender هم بالا تره و تصمیم به خرید این آنتی ویروس رو گرفتن و الان دانشگاه برای تمامی سیستم هاش و سرورهاش اونو خریداری کرده .
    این قصه طولانی رو گفتم تا بدونی من با خیلی از این آنتی ویروس ها سروکله زدم حتی به خاطر میارم زمانی رو که دربه در دنبال یه انتی ویروس می گشتم که برای یک ماه هم شده اونو رو سرور نصب کنم تا ویروسی نشه .
    پیشنهاد من به شما در صورتی که Workstation های جدید و قوی داری Kaspersky هستش درسته که خیلی گیر میده ولی گیر الکی نمیده و از کوچیکترین چیزی هم نمیگذره اگه اونو رو سیستما نصب کنی خیالت راحته ولی اگه سیستم های متوسط به پایین تو شبکه ات داری اصلا اونو تتوصیه نمی کنم چون به شدت سرعتشونو کند می کنه به نحوی که غیر قابل استفاده میشن برای این حالت Avira رو پیشنهاد میدم که هم سبکه و هم دردسر کمتری داره .
    شاید بپرسی که ما اینجا مگه سیستم قدیمی نداریم که Kaspersky رو خریدیم چرا داریم و بعد از نصب روی اونها به این نتیجه رسیدم و روی سیستم های قدیمیم نسخه مجانی Avira Free رو نصب میکنم .
    راستی اینم لینک های Pdf های kspersky اگه به سایت خودش سری بزنی همه اونا رو رایگان میتونی بگیری .
    این اولی pdf راهنمای نسخه مخصوص Workstation ها هستش
    http://www.kaspersky.com/docs/busine...link=206908179
    این دومی راهنمای نسخه کنترل کننده Admin Kit هستش
    http://www.kaspersky.com/docs/busine...link=206908185
    اینم مخصوص server ها هستش
    http://www.kaspersky.com/docs/busine...link=206908181
    البته اینا بستگی داره چه نسخه ای رو خریداری کنی .

Avaa سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    از توضیحات جامعت بابت آنتی ویروس واقعا ممنونم
    اما چون کار من هم مثل خودته در مورد نصب نرم افزار ها و دسترسی دادن به یوزرها هم بعدا مزاحمت میشم

نام حقيقي: میرحسین کواکبی نصب

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام،

من خودم با kapsersky تو شبکه ای که 400 تا کلاینت و 12 تا سرور داشته کار کردم. کار کردنش اصلاً سخت نیست. ضمن اینکه از Nod و مک کافی خیلی بهتر هستش. این نود و مک کافی خیلی ویروس ها را نمی شناسند. در ضمن با Admin kit کاسپر میشه راحت شبکه را از لحاظ ویروس مدیریت کرد. امکاناتش واقعاً عالی و زیاده. می تونه همه کلاینتها رو باهم آپدیت کنه و .....

rostamiani سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    31
    با سلام
    دوستان توجه داشته باشند داریم به سمتی پیش میریم که اهمیتش در اخذ استانداردهای مختلفه.
    از جمله امنیت اطلاعات یک مجموعه یا یک organization که الان خیلی از شرکتهای ریز و درشت کشورهای
    غربی و حتی عربی دارن نسبت به اخذ ایزوهای خانواده 27000 و پیکربندی isms اقدام می کنند دارای اهمیت فراوانی است.دوستان حتماً می دونن جهت پیاده سازی iso و اخذ اون حتماً مجبوریم که تمامی os ها و آنتی ویروس ها ، فایروال ها و ..... رو بصورت original و نه crack یا trial version استفاده کنیم.اگه خانم ava رفتن یک آنتی ویروس از نمایندگی خرید کردن حتماً نیم نگاهشون هم به دو سه سال آینده هست که اونموقع به زحمت نیفتن.اگه هم هدفتون استانداردسازی نباشه باز هم مقوله مهم هستش. من تفاوت رو بین اصل و غیر اصل مانند انخاب سرور می دونم.شما می تونید هم سرور brand انتخاب کنین و هم یک ps server.
    ولی در مورد آنتی ویروس که فرمودین اولاً macafee تو ایران نمایندگی داره .ثانیاً ورژن های خاص جهت active directory , isa,exchange و ... داره.ثالثاً شما در صورت برخورد با ویروس ، تروجان و ... feedback کنید ظرف مدت کوتاهی اختصاصاً جهت شما یک dat خاص تهیه و ارائه می ده.
    این شد یکی از مزیت های آنتی ویروس original.
    موفق باشین

ویرایش توسط hossein009 : 2009-07-14 در ساعت 08:02 AM

نام حقيقي: میرحسین کواکبی نصب

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

بله، کاملاً درسته، اگر نرم افزار اریجینال باشه و در ایران نمایندگی داشته باشه خیلی خوبه. کاسپر هم نمایندگی فروش تو ایران داره.

نام حقيقي: c00l zer0

عضو غیر فعال
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar نمایش پست ها
    symantec endpoint protection مجانی از Torrent
    سلام دوست عزيز. ميشه بگي كه تحت شبكه هست يا نه؟ چون من كلاينتش رو دارم فقط. اگه لنك داري لطفاً بده. ممنون

نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50

Icon14

از راهنمایی همگی ممنونم.
    اگر از دوستان کسی مراحل دقیق نصب آنتی ویروس symantec endpoint تحت شبکه رو هم می دونه ممنوم میشم که توضیحاتش رو اینجا بزاره
    طبق توصیه یکی از دوستان(که امیدوارم با طنابش توی چاه نرفته باشم) این آنتی ویروس رو برای یکی دیگه از شرکت ها پیشنهاد دادم .نسخه original روهم دارم اما اصلا نمیدونم که چطوری باید روی سرور و 30 تا کلاینت نصبش کنم.
    با سپاس

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    31
    اگه نسخه اورجینال خریدین بهتون توصیه می کنم حتماً توسط کارشناسان اون نمایندگی تو ایران براتون نصبش کنن.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب آنتی ویروس در شبکه

http://forum.persiannetworks.com/f25/t25801.html

نصب آنتی ویروس

ویروس شبکه

آنتی ویروس شبکه

http://forum.persiannetworks.com/f25/t25801-2.html

نصب انتی ویروس در شبکه

ويروس شبكه

آموزش نصب آنتی ویروس تحت شبکه کسپرسکی

نصب انتی ویروس شبکه

انتی ویروس شبکهنحوه نصب آنتی ویروس کسپرسکای تحت شبکه اموزش pdf با انتی ویروس کسپر تحت شبکهنصب آنتی ویروس د شبکهنصب آنتی ویروس شبکهآنتی ویروس تحت شبکه سیمانتکآموزش نصب آنتی ویروسنصب انتی ویروسویروس کشی شبکهنحوه نصب آنتي ويروس روي شبكهآموزش نصب آنتي ويروس كاسپر تحت شبكهنصب nod32 تحت شبكه اموزشانتی ویروس کسپر تحت شبکهنسب انتيويروسنصب kaspersky در سرور و کلاینت

برچسب برای این موضوع